HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ................16172426
2  Zenderstad  ........1313........2412
3  IJmuiden 2  ..............1213..2410
4  DES Lunteren 2  ..............11....122
5  Zaanstreek/Purmerend  ..........9......15228
6  DES Lunteren 3  ..7........11......22-4
  Haarlemse Damclub 2  ..7....11..........22-4
8  DDV  ..........9........10-2
9  SNA 3  ....89............20-6
10  Gooi & Eemland 3  4..7..............20-18
11  WSDV 4/Heteren CT  3......5..........20-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 2
za 04-10-2014     DES Lunteren 3  -   Zenderstad  
7
-
13
 Michel Hendriksen Sr. (920) - Rutger Oskam (1070) 0-22
 Evert Evers (1075) - Gerard Bakker (1018) 0-27
 Erwin Jochemsen (836) - Ruud de Graaff (1069) 1-110Partij
 Dennis Bos (818) - Rob de Meij (972) 2-09
 Jan Heij (624) - Patrick van der Tol (909) 1-13
 Michel Hendriksen Jr. (611) - Arie Koster (967) 0-26
 Henk Jongbloed (973) - Kumar Bihari (900) 0-25
 Johan Top (835) - Theo van Londen (911) 2-04
 Jeroen van den Brink (626) - Hans Verhoeven (915) 1-18
 Leendert Peters  - Jan Timmerman (534) 0-21Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Zaanstreek/Purmerend  
11
-
9
 Carlo Koopman (937) - Bart van Geel (1078) 2-010Partij
 Peter Schipper (971) - Piet Bakelaar (1061) 1-19Partij
 Rob van de Klashorst (953) - Frans Kroese (1077) 2-06Partij
 Frans Elzenga (915) - Pieter Kuijper (1136) 1-12Partij
 Sjoerd van Hettema (784) - Kaj Kruit (868) 1-18Partij
 Dimitri Otto (899) - Jo Geuke (858) 2-03Partij
 Frank Hagebeek (801) - Schelte Betten (842) 0-25Partij
 Ferdi Uilhoorn (848) - Dik Vermeulen (1087) 0-27Partij
 Maurits de Vries  - Jan Hania (1004) 0-21Partij
 Rudi van Velzen (519) - Cees Staal (713) 2-04Partij
   WSDV 4/Heteren CT  -   BDV Bennekom  
3
-
17
 Henk Hoksbergen (1023) - Coen Bommel (1159) 1-110
 Kees Maliepaard (936) - Gerrit Stunnenberg (1142) 0-26Partij
 Hans Luchies (921) - Johan de Haas (1086) 0-25
 Wim van Mourik (981) - Chris Versteegen (1066) 1-18
 Ákosh Kardos  - Willem Stunnenberg (887) 0-27
 Machiel Weistra (648) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) 1-19
 Thimo Swieringa  - Alex van Harn (906) 0-21
 Merel van der Heijden  - Hans Robben (990) 0-23
 Marie Gabbert  - Frans Lamers (967) 0-22
 Luise Gabbert  - Gerrit Alink (880) 0-24
   Gooi & Eemland 3  -   IJmuiden 2  
7
-
13
 Alexander van de Mheen (785) - niet opgekomen  2-01R
 Henk de Groot (848) - Marcel Doornbosch (987) 1-16Partij
 Lammert Korlaar (861) - Piet Kok (902) 0-28Partij
 Lennart Bolks (698) - Bram van Bakel (926) 1-110Partij  
 Gerard Benning (995) - Klaas de Krijger (835) 2-05Partij  
 Jaap Langerak (843) - Jan-Maarten Koorn (855) 1-19Partij
 Lucas Veldhuizen (753) - Jacqueline Schouten (1059) 0-23Partij
 Ad Vreeswijk (819) - Max Doornbosch (852) 0-24Partij
 Adri Butzelaar (832) - Nicole Schouten (855) 0-27Partij
 Martin Veldhuizen (613) - Vince van der Wiele (738) 0-22Partij  
   SNA 3  -   DES Lunteren 2  
9
-
11
 Arnoud Rood (1008) - Henri van Hierden (1107) 1-16Partij
 Coen Jong (1013) - Henk Timmer (1072) 1-110
 Bertus Groot (910) - Arno Bos (1086) 1-19
 Dick Beekman (859) - Wim Lammers (1146) 1-15Partij
 Frans Groot (863) - Richard Cousijnsen (1242) 1-14
 Dick Dam (904) - Jaap Heij (1056) 2-03
 Co Filmer (930) - Evert van de Pol (1105) 1-18
 Exuperry Mwenedata (896) - Robbert Westerink  0-21
 Jan Algra (803) - Bram Cysouw (667) 1-17
 Luuk Terweijden  - Berrian Lammers (964) 0-22