HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ............1317..163632
2  DES Lunteren 2  ................11182418
3  Zaanstreek/Purmerend  ..........11915....3410
4  Zenderstad  ........81313......348
5  IJmuiden 2  ..............71213344
6  DDV  ......12..9........222
7  DES Lunteren 3  ....97..11........32-6
8  Haarlemse Damclub 2  7..117............32-10
9  WSDV 4/Heteren CT  3..5..13..........32-18
10  SNA 3  ..9....8..........20-6
11  Gooi & Eemland 3  42....7..........30-34

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 3
za 18-10-2014     DES Lunteren 2  -   Gooi & Eemland 3  
18
-
2
 Richard Cousijnsen (1242) - Kennedy Krishnadath (932) 2-03Partij
 Berrian Lammers (964) - Henk de Groot (848) 2-010Partij
 Evert van de Pol (1105) - Jaap Langerak (843) 1-19Partij  
 Henk Timmer (1072) - Ad Vreeswijk (819) 2-05
 Henri van Hierden (1107) - Lennart Bolks (698) 2-06Partij
 Robbert Westerink  - Jochem van Twillert (720) 2-04
 Arno Bos (1086) - Lucas Veldhuizen (753) 2-01
 Jaap Heij (1056) - Lammert Korlaar (861) 2-07
 Edwin Loozen (1076) - Adri Butzelaar (832) 1-18Partij
 Wijnand Voskuil Jr. (1077) - Levi Duijst (662) 2-02
   IJmuiden 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
7
-
13
 Jan-Maarten Koorn (855) - Gerard Zijlema (1036) 2-07Partij
 Jacqueline Schouten (1059) - Henk Hoksbergen (1023) 1-19Partij
 Piet Kok (902) - Bas van Berkel (954) 0-25Partij
 Bram van Bakel (926) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 0-210Partij
 Nicole Schouten (855) - Kees Maliepaard (936) 2-04Partij
 Jan Apeldoorn  - Wim van Mourik (981) 0-21Partij
 Vince van der Wiele (738) - Ákosh Kardos  0-23Partij
 Klaas de Krijger (835) - Machiel Weistra (648) 0-26Partij
 Berrie Bottelier (794) - Casey van Beek (873) 2-08Partij  
 Luke Zeegers  - Hans Luchies (921) 0-22Partij
   BDV Bennekom  -   Haarlemse Damclub 2  
13
-
7
 Coen Bommel (1159) - Frans Elzenga (915) 0-24Partij
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Rob van de Klashorst (953) 1-18Partij
 Johan de Haas (1086) - Carlo Koopman (937) 1-19Partij
 Chris Versteegen (1066) - Ferdi Uilhoorn (848) 2-010Partij
 Willem Stunnenberg (887) - Dimitri Otto (899) 2-02Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) - Frank Hagebeek (801) 2-06Partij
 Hans Robben (990) - Arie Haveman (359) 2-05Partij
 Alex van Harn (906) - Noël Neve  2-01Partij
 Gerrit Alink (880) - Rudi van Velzen (519) 0-27Partij
 Mark ter Hofte (770) - Maurits de Vries  1-13Partij
   Zaanstreek/Purmerend  -   DES Lunteren 3  
11
-
9
 Bart van Geel (1078) - Evert Evers (1075) 0-21
 Piet Bakelaar (1061) - Michel Hendriksen Sr. (920) 1-13Partij
 Joop Wind (1106) - Erwin Jochemsen (836) 1-110
 Piet Smit (1125) - Jan Bos (1018) 1-16
 Schelte Betten (842) - Michel Hendriksen Jr. (611) 1-17
 Erik van der Haar (848) - Jan Heij (624) 2-05
 Elbert Holkamp (1024) - Bram Cysouw (667) 1-14
 Jan Hania (1004) - Johan Top (835) 1-18
 Jo Geuke (858) - Jan Cysouw (830) 2-02
 Cees Staal (713) - Jeroen van den Brink (626) 1-19
   Zenderstad  -   DDV  
8
-
12
 Antonio Ramirez (912) - Bert Roest (969) 2-05Partij
 René Nurmohamed (669) - Martin Kruijswijk (1026) 0-21
 Ruud de Graaff (1069) - Milton Menso (999) 1-18
 Patrick van der Tol (909) - Siegfried Parbhoe (998) 2-04
 Rob de Meij (972) - Ricardo Bona (1088) 0-210
 Gerard Bakker (1018) - Nico Kruijswijk (982) 0-26
 Arie Koster (967) - Ridens Bolhuis (805) 0-29
 Theo van Londen (911) - Miro Alberto (719) 1-17
 Kumar Bihari (900) - Henk Heersping (734) 2-03
 Hans Verhoeven (915) - Frits Stoelwinder (691) 0-22