HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ..........11131716..4834
2  DES Lunteren 2  ..............1418113626
3  Zaanstreek/Purmerend  ........1211915....4614
4  IJmuiden 2  ............1271312468
5  Zenderstad  ........81313......348
6  DDV  ....8..129........32-2
7  DES Lunteren 3  9..9..711........42-8
8  Haarlemse Damclub 2  7..1187..........42-14
9  WSDV 4/Heteren CT  36513............42-26
10  Gooi & Eemland 3  42..7..........1142-32
11  SNA 3  ..9..8..........930-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 4
za 01-11-2014     DDV  -   Zaanstreek/Purmerend  
8
-
12
 Milton Menso (999) - Jan Hania (1004) 1-18
 Martin Kruijswijk (1026) - Pieter Kuijper (1136) 1-16
 Siegfried Parbhoe (998) - Piet Smit (1125) 2-09
 Bert Roest (969) - Piet Bakelaar (1061) 0-210
 Nico Kruijswijk (982) - Bart van Geel (1078) 1-12
 Ricardo Bona (1088) - Frans Kroese (1077) 1-15
 Ridens Bolhuis (805) - Jo Geuke (858) 1-17
 Gerrit van der Werff (814) - Schelte Betten (842) 0-23
 Miro Alberto (719) - Kaj Kruit (868) 0-21
 Frits Stoelwinder (691) - Cees Staal (713) 1-14
   DES Lunteren 3  -   BDV Bennekom  
9
-
11
 Melanie Visser-Voskuil (850) - Johan de Haas (1086) 1-17
 Evert Evers (1075) - Chris Versteegen (1066) 1-18
 Michel Hendriksen Jr. (611) - Coen Bommel (1159) 0-21
 Bram Cysouw (667) - Hans Robben (990) 1-14
 Jan Bos (1018) - Alex van Harn (906) 1-19
 Erwin Jochemsen (836) - Gerrit Alink (880) 1-15Partij
 Johan Top (835) - Frans Lamers (967) 1-16
 Michel Hendriksen Sr. (920) - Henk-Jan van der Kolk (844) 1-110
 Jan Cysouw (830) - Willem Stunnenberg (887) 1-12
 Jan Heij (624) - Mark ter Hofte (770) 1-13
   Haarlemse Damclub 2  -   IJmuiden 2  
8
-
12
 Dimitri Otto (899) - Max Doornbosch (852) 0-23Partij
 Ron Tielrooij (1131) - Marcel Doornbosch (987) 2-08Partij
 Rob van de Klashorst (953) - Jacqueline Schouten (1059) 1-16Partij
 Frans Elzenga (915) - Jan-Maarten Koorn (855) 1-17Partij
 Carlo Koopman (937) - Piet Kok (902) 2-09Partij
 Peter Schipper (971) - Jack van Buuren (1100) 1-110Partij
 Ferdi Uilhoorn (848) - Vince van der Wiele (738) 0-24Partij
 Rudi van Velzen (519) - Klaas de Krijger (835) 1-15Partij
 Maurits de Vries  - Koos de Vries (1004) 0-22Partij
 Noël Neve  - Jan Apeldoorn  0-21Partij
   WSDV 4/Heteren CT  -   DES Lunteren 2  
6
-
14
 Bas van Berkel (954) - Arno Bos (1086) 1-110
 Kees Maliepaard (936) - Jaap Heij (1056) 2-07Partij
 Hans Luchies (921) - Richard Cousijnsen (1242) 0-28
 Henk Hoksbergen (1023) - Robbert Westerink  1-19
 Jamie Feyt  - Wim Lammers (1146) 0-21Partij
 Ton Schockman (824) - Berrian Lammers (964) 1-15
 Casey van Beek (873) - Henri van Hierden (1107) 1-14Partij
 Machiel Weistra (648) - Henk Timmer (1072) 0-26
 Merel van der Heijden  - Evert van de Pol (1105) 0-23
 Marjory Feyt  - Edwin Loozen (1076) 0-22
   Gooi & Eemland 3  -   SNA 3  
11
-
9
 Lennart Bolks (698) - Coen Jong (1013) 0-29Partij
 niet opgekomen  - Co Filmer (930) 0-21R
 Henk de Groot (848) - Sierd van Randen (965) 1-13Partij
 Hans Loots (847) - Bertus Groot (910) 1-110Partij
 Jaap Langerak (843) - Dick Dam (904) 0-28Partij
 Rindert Huisman (821) - Bert van Leijden (928) 2-05Partij
 Ad Vreeswijk (819) - Dick Beekman (859) 1-17Partij
 Harry Vredeveldt (779) - Jan Algra (803) 2-06
 Alexander van de Mheen (785) - Frank Aarts  2-04Partij
 Martin Veldhuizen (613) - Luuk Terweijden  2-02Partij