HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ........11..1316131751040
2  DES Lunteren 2  ..........11..1813144832
3  Zenderstad  ....11..13..8..13..4610
4  Zaanstreek/Purmerend  ....9..11..12..9155612
5  IJmuiden 2  ........712..13127562
6  DES Lunteren 3  9..7913..11......54-2
7  SNA 3  ..9....8....9..1142-6
8  DDV  7..128..9........42-8
9  Gooi & Eemland 3  42....7..11......42-32
10  Haarlemse Damclub 2  777118..........52-20
11  WSDV 4/Heteren CT  36..513..9......52-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 5
za 15-11-2014     SNA 3  -   WSDV 4/Heteren CT  
11
-
9
 Henk Groot (1041) - Ton Schockman (824) 2-03Partij
 Maarten van Leenen (912) - Kees Maliepaard (936) 1-17Partij
 Coen Jong (1013) - Wim van Mourik (981) 2-02Partij
 Co Filmer (930) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 1-18Partij
 Bertus Groot (910) - Gerard Zijlema (1036) 1-19Partij
 Dick Beekman (859) - Ákosh Kardos  1-15Partij
 Dick Dam (904) - Casey van Beek (873) 1-14Partij
 Exuperry Mwenedata (896) - Machiel Weistra (648) 0-21Partij
 Frans Groot (863) - Hans Luchies (921) 0-210Partij
 Bert van Leijden (928) - Marie Gabbert  2-06Partij
   DES Lunteren 2  -   Haarlemse Damclub 2  
13
-
7
 Berrian Lammers (964) - niet opgekomen  2-02R
 Wim Lammers (1146) - Rob van de Klashorst (953) 0-24Partij
 Edwin Loozen (1076) - Carlo Koopman (937) 1-110
 Richard Cousijnsen (1242) - Frank Hagebeek (801) 2-05Partij
 Henk Timmer (1072) - Ferdi Uilhoorn (848) 2-08Partij
 Evert van de Pol (1105) - Joep Besteman (804) 0-27Partij
 Robbert Westerink  - Peter Schipper (971) 1-19Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1087) - Arie Haveman (359) 2-03Partij
 Jaap Heij (1056) - Ruud Kleijn (814) 1-16Partij
 Henri van Hierden (1107) - Maurits de Vries  2-01Partij
   IJmuiden 2  -   DES Lunteren 3  
7
-
13
 Bram van Bakel (926) - Evert Evers (1075) 0-22Partij
 Koos de Vries (1004) - Melanie Visser-Voskuil (850) 1-17Partij
 Jacqueline Schouten (1059) - Jan Bos (1018) 2-09Partij
 Marcel Doornbosch (987) - Bram Cysouw (667) 2-04Partij
 Nicole Schouten (855) - Michel Hendriksen Sr. (920) 1-110Partij
 Piet Kok (902) - Erwin Jochemsen (836) 0-28Partij
 Jan Apeldoorn  - Michel Hendriksen Jr. (611) 0-23Partij
 Vince van der Wiele (738) - Johan Top (835) 0-26Partij
 Klaas de Krijger (835) - Jan Cysouw (830) 1-15Partij
 Yunus Piroglu  - Ries van Ee (743) 0-21Partij
   BDV Bennekom  -   DDV  
13
-
7
 Johan de Haas (1086) - Milton Menso (999) 1-13
 Chris Versteegen (1066) - Martin Kruijswijk (1026) 1-19
 Coen Bommel (1159) - Bert Roest (969) 2-07
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Siegfried Parbhoe (998) 1-16
 Willem Stunnenberg (887) - Ricardo Bona (1088) 1-15
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) - Nico Kruijswijk (982) 1-18
 Hans Robben (990) - Ridens Bolhuis (805) 1-110
 Alex van Harn (906) - Gerrit van der Werff (814) 2-04
 Frans Lamers (967) - Miro Alberto (719) 2-02
 Henk-Jan van der Kolk (844) - Frits Stoelwinder (691) 1-11
   Zaanstreek/Purmerend  -   Zenderstad  
9
-
11
 Joop Wind (1106) - Hans Verhoeven (915) 2-08Partij
 Piet Smit (1125) - Rob de Meij (972) 2-010Partij
 Bart van Geel (1078) - Rutger Oskam (1070) 1-15Partij
 Piet Bakelaar (1061) - René Nurmohamed (669) 1-11Partij
 Jan Hania (1004) - Gerard Bakker (1018) 1-19Partij
 Schelte Betten (842) - Patrick van der Tol (909) 0-22Partij
 Peter van der Merwe  - Kumar Bihari (900) 1-16Partij
 Cees Staal (713) - Theo van Londen (911) 0-23Partij
 Jo Geuke (858) - Arie Koster (967) 0-27
 Geert van der Loo (715) - Nico Verhoeven (926) 1-14Partij