HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ......141117..13131661248
2  DES Lunteren 2  ........17141113..1851046
3  IJmuiden 2  ........77121214136810
4  Zaanstreek/Purmerend  ......91115..912..5612
5  Zenderstad  6....1113....138..562
6  DES Lunteren 3  931397......11..64-16
7  WSDV 4/Heteren CT  36135....9....1164-26
8  SNA 3  ..98......1110..953-6
9  Haarlemse Damclub 2  778117....10....63-20
10  DDV  7..68129........52-16
11  Gooi & Eemland 3  427......911....52-34

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 6
za 29-11-2014     Zenderstad  -   BDV Bennekom  
6
-
14
 Rob de Meij (972) - Johan de Haas (1086) 1-13Partij
 René Nurmohamed (669) - Coen Bommel (1159) 0-21Partij
 Ruud de Graaff (1069) - Chris Versteegen (1066) 1-15Partij
 Gerard Bakker (1018) - Willem Stunnenberg (887) 2-09Partij
 Arie Koster (967) - Gerrit Stunnenberg (1142) 0-27Partij
 Kumar Bihari (900) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) 0-24Partij
 Hans Verhoeven (915) - Hans Robben (990) 0-210Partij
 Fabian van Dalen  - Alex van Harn (906) 0-22
 Theo van Londen (911) - Frans Lamers (967) 0-26
 Antonio Ramirez (912) - Mark ter Hofte (770) 2-08Partij
   DDV  -   IJmuiden 2  
6
-
14
 Nico Kruijswijk (982) - Jacqueline Schouten (1059) 0-2Partij
 Milton Menso (999) - Koos de Vries (1004) 1-1
 Siegfried Parbhoe (998) - Jan-Maarten Koorn (855) 0-2Partij
 Ridens Bolhuis (805) - Bram van Bakel (926) 1-1
 Bert Roest (969) - Max Doornbosch (852) 0-2Partij
 Ricardo Bona (1088) - Marcel Doornbosch (987) 0-2Partij
 Rudolph Boshuizen (846) - Nicole Schouten (855) 0-2
 Miro Alberto (719) - Klaas de Krijger (835) 1-1
 Frits Stoelwinder (691) - Piet Kok (902) 2-0
 Gerrit van der Werff (814) - Vince van der Wiele (738) 1-1
   DES Lunteren 3  -   DES Lunteren 2  
3
-
17
 Michel Hendriksen Sr. (920) - Henk Timmer (1072) 0-27Partij
 Evert Evers (1075) - Wim Lammers (1146) 2-03Partij
 Erwin Jochemsen (836) - Robbert Westerink  0-28Partij
 Bram Cysouw (667) - Henri van Hierden (1107) 0-25Partij
 Jan Bos (1018) - Berrian Lammers (964) 1-19
 Johan Top (835) - Richard Cousijnsen (1242) 0-210
 Michel Hendriksen Jr. (611) - Jaap van Hierden Sr. (1087) 0-24
 Jan Heij (624) - Arno Bos (1086) 0-21
 Jan Cysouw (830) - Jaap Heij (1056) 0-26
 Leendert Peters  - Evert van de Pol (1105) 0-22
   Haarlemse Damclub 2  -   SNA 3  
10
-
10
 Carlo Koopman (937) - Dick Dam (904) 1-18Partij
 Rob van de Klashorst (953) - Coen Jong (1013) 0-27Partij
 Frans Elzenga (915) - Co Filmer (930) 2-04Partij
 Peter Schipper (971) - Dick Beekman (859) 1-19Partij
 Ferdi Uilhoorn (848) - Bert van Leijden (928) 2-010Partij
 Dimitri Otto (899) - Sierd van Randen (965) 0-23Partij
 Frank Hagebeek (801) - Exuperry Mwenedata (896) 1-15Partij
 Rudi van Velzen (519) - Frans Groot (863) 1-16Partij
 Maurits de Vries  - Luuk Terweijden  2-02Partij
 Noël Neve  - Jan Algra (803) 0-21Partij
   WSDV 4/Heteren CT  -   Gooi & Eemland 3  
11
-
9
 Kees Maliepaard (936) - Henk de Groot (848) 0-24Partij
 Bas van Berkel (954) - Hans Loots (847) 0-27Partij
 Henk Hoksbergen (1023) - Gerard Benning (995) 0-210
 Ton Schockman (824) - Kennedy Krishnadath (932) 0-29
 Hans Luchies (921) - Jaap Langerak (843) 2-08Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (719) - Ad Vreeswijk (819) 2-01Partij
 Casey van Beek (873) - Adri Butzelaar (832) 2-06
 Wim van Mourik (981) - Harry Vredeveldt (779) 2-05
 Machiel Weistra (648) - Lucas Veldhuizen (753) 1-12
 Ákosh Kardos  - Levi Duijst (662) 2-03