HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ....1514111716..131371458
2  DES Lunteren 2  ........17141811131561256
3  IJmuiden 2  ......11771312121471012
4  Zaanstreek/Purmerend  5....91115....912662
5  Zenderstad  6..91113......138660
6  DES Lunteren 3  931397....15..1176-6
7  WSDV 4/Heteren CT  36135....119....64-26
  Gooi & Eemland 3  427......91114..64-26
9  SNA 3  ..98....511910..63-16
10  Haarlemse Damclub 2  778117....610..73-28
11  DDV  7568129........62-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 7
za 13-12-2014     Gooi & Eemland 3  -   Haarlemse Damclub 2  
14
-
6
 Lennart Bolks (698) - Carlo Koopman (937) 0-21Partij
 Kennedy Krishnadath (932) - Rob van de Klashorst (953) 2-07Partij
 Henk de Groot (848) - Peter Schipper (971) 1-19Partij
 Hans Loots (847) - Frans Elzenga (915) 2-010Partij
 Gerard Benning (995) - Dimitri Otto (899) 1-15Partij
 Rindert Huisman (821) - Frank Hagebeek (801) 2-04Partij
 Jaap Langerak (843) - Ferdi Uilhoorn (848) 1-16Partij
 Lammert Korlaar (861) - Rudi van Velzen (519) 2-08Partij
 Levi Duijst (662) - Maurits de Vries  1-13Partij
 Ad Vreeswijk (819) - Noël Neve  2-02Partij
   SNA 3  -   DES Lunteren 3  
5
-
15
 Maarten van Leenen (912) - Jan Bos (1018) 0-210Partij
 Sierd van Randen (965) - Erwin Jochemsen (836) 2-08Partij
 Bertus Groot (910) - Dennis Bos (818) 0-27Partij
 Dick Beekman (859) - Melanie Visser-Voskuil (850) 0-26Partij
 Co Filmer (930) - Evert Evers (1075) 0-24Partij
 Dick Dam (904) - Jan Heij (624) 2-03Partij
 Bert van Leijden (928) - Johan Top (835) 1-19Partij
 Luuk Terweijden  - Jeroen van den Brink (626) 0-21Partij
 Exuperry Mwenedata (896) - Jan Cysouw (830) 0-25Partij
 Maarten van Ammers  - Ries van Ee (743) 0-22Partij
   DES Lunteren 2  -   DDV  
15
-
5
 Jaap van Hierden Sr. (1087) - Gerrit van der Werff (814) 2-03
 Evert van de Pol (1105) - Ridens Bolhuis (805) 2-09
 Jaap Heij (1056) - Miro Alberto (719) 2-04
 Berrian Lammers (964) - Siegfried Parbhoe (998) 1-16
 Robbert Westerink  - Bert Roest (969) 1-110
 Henri van Hierden (1107) - Rudolph Boshuizen (846) 2-02
 Arno Bos (1086) - Ricardo Bona (1088) 1-17
 Henk Timmer (1072) - Frits Stoelwinder (691) 0-25
 Richard Cousijnsen (1242) - Bram van der Leije (584) 2-08
 Wim Lammers (1146) - Guus Gase (450) 2-01Partij
   IJmuiden 2  -   Zenderstad  
11
-
9
 Max Doornbosch (852) - Ruud de Graaff (1069) 1-15Partij
 Marcel Doornbosch (987) - Rob de Meij (972) 2-06Partij
 Jan-Maarten Koorn (855) - Rutger Oskam (1070) 0-27Partij
 Jacqueline Schouten (1059) - Gerard Bakker (1018) 2-010Partij
 Bram van Bakel (926) - Ruud Klaarenbeek (1047) 1-19Partij
 Koos de Vries (1004) - Patrick van der Tol (909) 1-18Partij
 Nicole Schouten (855) - Arie Koster (967) 1-14Partij
 Klaas de Krijger (835) - Theo van Londen (911) 1-12Partij
 Piet Kok (902) - Hans Verhoeven (915) 2-03Partij
 Vince van der Wiele (738) - René Nurmohamed (669) 0-21Partij
   BDV Bennekom  -   Zaanstreek/Purmerend  
15
-
5
 Willem Stunnenberg (887) - Kaj Kruit (868) 2-07
 Gerrit Stunnenberg (1142) - Dik Vermeulen (1087) 2-09
 Coen Bommel (1159) - Pieter Kuijper (1136) 2-03
 Johan de Haas (1086) - Jan Hania (1004) 0-25
 Chris Versteegen (1066) - Erik van der Haar (848) 2-01
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) - Schelte Betten (842) 2-02
 Hans Robben (990) - Leo Kool (665) 2-04
 Alex van Harn (906) - Cees Staal (713) 1-16
 Frans Lamers (967) - Jo Geuke (858) 2-010
 Mark ter Hofte (770) - Arnold Smit  0-28