HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ....11151417..16131371458
  DES Lunteren 2  ....17..11141118131571458
3  IJmuiden 2  ....7101171213121481112
4  DES Lunteren 3  931397..1512..1188-2
5  Zaanstreek/Purmerend  5..1011915....912772
6  Zenderstad  6991311......13876-2
7  WSDV 4/Heteren CT  3613..5..91117..76-12
8  SNA 3  ..985....119101175-14
9  Gooi & Eemland 3  4278....91114..74-30
10  Haarlemse Damclub 2  778..1173106..83-42
11  DDV  7569812..9....72-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 8
za 10-01-2015     Zaanstreek/Purmerend  -   IJmuiden 2  
10
-
10
 Joop Wind (1106) - Koos de Vries (1004) 2-07Partij
 Jan Hania (1004) - Jacqueline Schouten (1059) 0-28Partij
 Piet Smit (1125) - Max Doornbosch (852) 0-24Partij
 Piet Bakelaar (1061) - Jan-Maarten Koorn (855) 1-110Partij
 Jo Geuke (858) - Marcel Doornbosch (987) 0-21Partij
 Pieter Kuijper (1136) - Bram van Bakel (926) 2-05
 Cees Staal (713) - Nicole Schouten (855) 1-19
 Bart van Geel (1078) - Klaas de Krijger (835) 2-02
 Kaj Kruit (868) - Piet Kok (902) 1-16
 Schelte Betten (842) - Vince van der Wiele (738) 1-13
   Zenderstad  -   DES Lunteren 2  
9
-
11
 Hans Verhoeven (915) - Richard Cousijnsen (1242) 1-18Partij
 Patrick van der Tol (909) - Henri van Hierden (1107) 1-110Partij
 René Nurmohamed (669) - Evert van de Pol (1105) 0-22
 Kumar Bihari (900) - Arno Bos (1086) 1-19
 Ruud Klaarenbeek (1047) - Jaap van Hierden Sr. (1087) 1-14
 Ruud de Graaff (1069) - Robbert Westerink  1-13
 Gerard Bakker (1018) - Jan Bos (1018) 2-05
 Arie Koster (967) - Henk Timmer (1072) 0-27
 Theo van Londen (911) - Jaap Heij (1056) 0-21
 Antonio Ramirez (912) - Berrian Lammers (964) 2-06Partij
   DDV  -   SNA 3  
9
-
11
 Nico Kruijswijk (982) - Henk Groot (1041) 1-15Partij
 Milton Menso (999) - Coen Jong (1013) 0-29Partij
 Gerrit van der Werff (814) - Maarten van Leenen (912) 2-02Partij
 Rudolph Boshuizen (846) - Bertus Groot (910) 1-16Partij
 Siegfried Parbhoe (998) - Dick Dam (904) 2-07Partij
 Martin Kruijswijk (1026) - Co Filmer (930) 1-110Partij
 Ridens Bolhuis (805) - Dick Beekman (859) 0-28Partij
 Ramon Ramkisoen  - Bert van Leijden (928) 2-01Partij
 Frits Stoelwinder (691) - Lewis Perry  0-23Partij
 Bram van der Leije (584) - Luuk Terweijden  0-24Partij
   DES Lunteren 3  -   Gooi & Eemland 3  
12
-
8
 Michel Hendriksen Sr. (920) - Hans Loots (847) 1-18Partij
 Melanie Visser-Voskuil (850) - Kennedy Krishnadath (932) 1-19Partij
 Evert Evers (1075) - Lammert Korlaar (861) 2-03
 Erwin Jochemsen (836) - Harry Vredeveldt (779) 2-010
 Bram Cysouw (667) - Lennart Bolks (698) 1-11Partij
 Johan Top (835) - Jaap Langerak (843) 2-04Partij  
 Michel Hendriksen Jr. (611) - Lucas Veldhuizen (753) 0-22Partij
 Jan Cysouw (830) - Douwe de Graaf (758) 1-15
 Jeroen van den Brink (626) - Ad Vreeswijk (819) 2-06Partij
 Jan Heij (624) - Levi Duijst (662) 0-27Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
3
-
17
 Carlo Koopman (937) - Robert-Jan van Steenbergen (719) 1-16Partij
 Peter Schipper (971) - Ákosh Kardos  1-110
 Rob van de Klashorst (953) - Machiel Weistra (648) 1-14
 Frans Elzenga (915) - Bas van Berkel (954) 0-29
 Frank Hagebeek (801) - Henk Hoksbergen (1023) 0-23
 Dimitri Otto (899) - Wim van Mourik (981) 0-28
 Ferdi Uilhoorn (848) - Kees Maliepaard (936) 0-27Partij
 Rudi van Velzen (519) - Hans Luchies (921) 0-25
 Maurits de Vries  - Gerard Zijlema (1036) 0-21Partij
 Noël Neve  - Casey van Beek (873) 0-22Partij