HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2014/2015

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  BDV Bennekom  ..1414171115..13161381666
  DES Lunteren 2  ....111417141115181381666
3  IJmuiden 2  6..117710121413129114
4  Zenderstad  699..1311148..13886
5  WSDV 4/Heteren CT  3613..1459..111788-4
6  DES Lunteren 3  9313769151112..98-10
7  Zaanstreek/Purmerend  561091511..12..987-6
8  SNA 3  ..986115..1191085-22
9  DDV  75612..98911..84-26
10  Gooi & Eemland 3  427..98..1191484-32
11  Haarlemse Damclub 2  77873..1110..683-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
za 24-01-2015     WSDV 4/Heteren CT  -   DES Lunteren 3  
14
-
6
 Bas van Berkel (954) - Evert Evers (1075) 1-110
 Robert-Jan van Steenbergen (719) - Jan Bos (1018) 2-09Partij
 Hans Luchies (921) - Melanie Visser-Voskuil (850) 0-27
 Henk Hoksbergen (1023) - Michel Hendriksen Sr. (920) 1-15
 Gerard Zijlema (1036) - Erwin Jochemsen (836) 2-03
 Wim van Mourik (981) - Bram Cysouw (667) 1-16
 Ákosh Kardos  - Jan Cysouw (830) 2-08Partij
 Machiel Weistra (648) - Michel Hendriksen Jr. (611) 2-01
 Casey van Beek (873) - Johan Top (835) 2-02
 Ton Schockman (824) - Ries van Ee (743) 1-14
   Gooi & Eemland 3  -   DDV  
9
-
11
 Lucas Veldhuizen (753) - Milton Menso (999) 2-07Partij
 Gerard Benning (995) - Nico Kruijswijk (982) 0-210Partij
 Hans Loots (847) - Ricardo Bona (1088) 2-06Partij
 Kennedy Krishnadath (932) - Martin Kruijswijk (1026) 1-18Partij
 Ad Vreeswijk (819) - Bert Roest (969) 0-25Partij
 Jaap Langerak (843) - Gerrit van der Werff (814) 2-03Partij
 Henk de Groot (848) - Ridens Bolhuis (805) 0-22Partij
 Lammert Korlaar (861) - Miro Alberto (719) 1-14Partij  
 Lennart Bolks (698) - Rudolph Boshuizen (846) 1-11Partij
 Levi Duijst (662) - Guus Gase (450) 0-29Partij
   SNA 3  -   Zenderstad  
6
-
14
 Exuperry Mwenedata (896) - Gerard Bakker (1018) 0-22Partij
 Coen Jong (1013) - Antonio Ramirez (912) 1-110Partij
 Henk Groot (1041) - Ruud de Graaff (1069) 1-15Partij
 Dick Beekman (859) - Rob de Meij (972) 1-19Partij
 Co Filmer (930) - Ruud Klaarenbeek (1047) 0-27Partij
 Dick Dam (904) - Kumar Bihari (900) 2-08Partij
 Bert van Leijden (928) - Patrick van der Tol (909) 0-21Partij
 Luuk Terweijden  - Arie Koster (967) 0-24Partij
 Jan Algra (803) - Hans Verhoeven (915) 0-26Partij
 Rianne Mensinga  - René Nurmohamed (669) 1-13Partij  
   DES Lunteren 2  -   Zaanstreek/Purmerend  
14
-
6
 Evert van de Pol (1105) - Piet Smit (1125) 1-12
 Richard Cousijnsen (1242) - Dik Vermeulen (1087) 2-09
 Henri van Hierden (1107) - Joop Wind (1106) 2-010Partij
 Wim Lammers (1146) - Pieter Kuijper (1136) 1-14Partij
 Jaap van Hierden Sr. (1087) - Bart van Geel (1078) 1-16
 Jaap Heij (1056) - Jan Hania (1004) 0-28
 Berrian Lammers (964) - Schelte Betten (842) 1-15
 Edwin Loozen (1076) - Kaj Kruit (868) 2-03
 Henk Timmer (1072) - Cees Staal (713) 2-07
 Robbert Westerink  - Jo Geuke (858) 2-01
   IJmuiden 2  -   BDV Bennekom  
6
-
14
 Marcel Doornbosch (987) - Willem Stunnenberg (887) 2-01Partij
 Jacqueline Schouten (1059) - Coen Bommel (1159) 1-17Partij
 Jan-Maarten Koorn (855) - Gerrit Stunnenberg (1142) 0-28Partij
 Koos de Vries (1004) - Johan de Haas (1086) 2-04Partij
 Jan Apeldoorn  - Chris Versteegen (1066) 0-22Partij
 Nicole Schouten (855) - Hans Robben (990) 0-29Partij
 Bram van Bakel (926) - Frans Lamers (967) 0-210Partij
 Klaas de Krijger (835) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) 0-26Partij
 Piet Kok (902) - Henk-Jan van der Kolk (844) 0-25Partij
 Vince van der Wiele (738) - Mark ter Hofte (770) 1-13Partij