HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2022/2023

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  De Hofstad Dammers  11..11....13..1315..51063
2  DEZ Reeuwijk  58..12..8..9..126854
3  Gooi & Eemland 2  ..8..911..6....135747
  Den Haag Hofstaddammers CT  5........11..98145747
5  Haarlemse Damclub 2  ..47..9..13....145647
6  Samen Sterk 2  ....5..7..811..145545
7  SNA 2  38..5....11..10..5537
8  Dam Combinatie Zaanstreek 2  ....10..3854..146544
9  Scheveningen  37..7..5..1210..6444
10  RDC Rijnsburg 2  1....8....6..6155336
11  IJmuiden / HDC CT  ..43222..2..17016

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 26-11-2022     Scheveningen  -   De Hofstad Dammers  
3
-
13
 Koos van Setten (800) - Hugo Simons jr. (1103) 0-25Partij
 Johan Pronk (961) - Krijn Toet (1259) 0-27Partij
 Arend van Beelen (985) - Jaap van Hal (1033) 1-13Partij
 Jeroen Neve (817) - Frans van de Velde (1078) 0-21Partij
 Engelbertus Pronk (952) - Jack Mondt (994) 1-18
 Leo van Teijlingen (856) - Hans Jacobsen (1063) 1-16Partij
 Arie te Lindert (941) - Dion van Bommel (1014) 0-24Partij
 Andrys van der Wal (702) - Harold Jagram (977) 0-22Partij
   IJmuiden / HDC CT  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
2
-
14
 Justin Koopman (772) - Roy Bidesi (1072) 1-16Partij
 Kees van Nie  - Marlon Mangroe (957) 0-24Partij
 Joep Kerkhoff (646) - Jan Kok (1176) 0-27
 Ibrahim Guennoun (463) - Gerard Peroti (955) 0-22
 Gert Koopman (599) - Jeremy Pauwels (921) 0-25Partij
 Carlos Somosa Milla (271) - Alex Kruyshoop (748) 1-18Partij
 Jens Mischke  - Nerin Bisseswar (782) 0-23
 Tjeerd Roosen (227) - Radjin Chandarsing (693) 0-21
   Haarlemse Damclub 2  -   RDC Rijnsburg 2  
-
 Paul Smit (952) - Gé Berbee (952) 2-01
 Frans Elzenga (931) - Eric van `t Hof (777) -
 Jan Esselman (981) - Alexander Zwanenburg (846) -
 Carlo Koopman (970) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1032) -
 Frans Groot  - Nico Mul (868) 2-05
 Albert Althuis (757) - Onbekend  0-24
 Sjoerd van Hettema (826) - Viviënne Meijer  2-03
 Rob van de Klashorst (904) - Lucas van `t Hof  2-02
8-2
   Gooi & Eemland 2  -   DEZ Reeuwijk  
8
-
8
 Jude Kasangaki (915) - Kariem Droog (1096) 0-26
 Peter de Graaf (845) - Stan van der Meer (889) 0-28
 Douwe de Graaf (763) - Hans de Knikker (1108) 1-17
 Lammert Korlaar (770) - Frans Boot (1151) 0-25
 Levi Duijst (742) - Laurent Glas (707) 1-13
 Jaap Langerak (894) - Menno Kamminga  2-04
 Henk de Groot (895) - Porter Richardson (565) 2-02
 Harry Vredeveldt (777) - Justin van Velthoven (539) 2-01
   Samen Sterk 2  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
8
-
8
 Wim Zwinkels (754) - Martin Berends (958) 1-18Partij
 Bram Doeves (1100) - Peter Foks  2-04
 Hans Stolwijk (840) - Sijmen Hansen (1070) 1-15
 Eelco Kuipers (901) - Kaj Kruit (836) 1-17Partij
 Robert van Diggele (828) - Aart van Dijk (747) 0-22Partij
 Arie van Diggele (843) - Johan Deubel (739) 2-06
 Dick de Jong (813) - Schelte Betten (876) 1-13Partij
 Jaap Vermeer (702) - Hans Knobbe (652) 0-21Partij