HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2022/2023

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  De Hofstad Dammers  ..........1115......2426
2  Samen Sterk 2  ......11..........142425
3  Gooi & Eemland 2  ..............9..132422
4  SNA 2  ..........8....11..2319
5  Scheveningen  ..5............12..2217
6  Den Haag Hofstaddammers CT  ............8......118
7  DEZ Reeuwijk  5....8............2113
8  RDC Rijnsburg 2  1........8........219
9  Haarlemse Damclub 2  ....7..............107
10  Dam Combinatie Zaanstreek 2  ......54..........209
11  IJmuiden / HDC CT  ..23..............205

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 01-10-2022     De Hofstad Dammers  -   RDC Rijnsburg 2  
15
-
1
 Krijn Toet (1259) - Jan Parlevliet (986) 1-15Partij
 Nizaam Muradin (1097) - Daniël Boom (922) 2-04Partij
 Frans van de Velde (1078) - Gé Berbee (952) 2-03Partij
 Hugo Simons jr. (1103) - Gerrit Slottje (911) 2-02Partij
 Jaap van Hal (1033) - Nico Mul (868) 2-08Partij
 Bonne Douma (1017) - Alexander Zwanenburg (846) 2-07Partij
 Jack Mondt (994) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1032) 2-06Partij
 Harold Jagram (977) - Viviënne Meijer  2-01Partij
   SNA 2  -   DEZ Reeuwijk  
8
-
8
 Henk Groot (987) - Frans Boot (1151) 1-18
 Roy Coster (1119) - Kariem Droog (1096) 1-16Partij
 Luca Smit (739) - Stan van der Meer (889) 0-27
 Anthony Maidman (655) - Maaike de Bruin (772) 1-15
 Bryan Tesselaar (842) - Laurent Glas (707) 1-12
 Co Filmer (928) - Porter Richardson (565) 0-21
 Wart Verhagen (766) - Justin van Velthoven (539) 2-03
 Stef Kuipers (609) - Indy Schouten  2-04
   Scheveningen  -   Dam Combinatie Zaanstreek 2  
12
-
4
 Arend van Beelen (985) - Sijmen Hansen (1070) 0-23Partij
 Koos van Setten (800) - Martin Berends (958) 1-18Partij  
 Piet Rozenboom (1034) - Schelte Betten (876) 2-06Partij
 Johan Pronk (961) - Johan Deubel (739) 2-02Partij
 Leo van Teijlingen (856) - Peter Foks  2-01Partij
 Andries van der Wal (702) - Kaj Kruit (836) 1-15Partij
 Arie te Lindert (941) - Geert van der Loo (774) 2-04Partij
 Ron de Vaal (818) - Cees Staal (688) 2-07Partij
   IJmuiden / HDC CT  -   Samen Sterk 2  
2
-
14
 Nicole Schouten (839) - Louis de Frankrijker (971) 1-1
 Justin Koopman (772) - Dick de Jong (813) 0-2Partij
 Klaas de Krijger (710) - Robert van Diggele (828) 1-1
 Gert Koopman (599) - Arie van Diggele (843) 0-2Partij  
 Menno van Delft (457) - Jaap Vermeer (702) 0-2
 Jens Mischke  - Harm van Schaik  0-2
 niet opgekomen  - Tristan van Es  0-21
 niet opgekomen  - Bram Doeves (1100) 0-22
   Haarlemse Damclub 2  -   Gooi & Eemland 2  
7
-
9
 Frans Elzenga (931) - Henk de Groot (895) 1-13Partij
 Carlo Koopman (970) - Michiel Luiten (977) 0-27
 Rob van de Klashorst (904) - Lennart Bolks (844) 1-11
 Jan Esselman (981) - Jaap Langerak (894) 1-18
 Frank Hagebeek (761) - Jude Kasangaki (915) 1-12
 Dimitri Otto (879) - Hans Loots (806) 1-15
 Albert Althuis (757) - Peter de Graaf (845) 2-04
 Joep Kerkhoff (646) - Harry Vredeveldt (777) 0-26