HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Gooi & Eemland 2  ................161212
2  DDV  ..............15..1210
3  SNA 4  ............14....128
4  IJmuiden 2  ..........13......126
  Zaanstreek/Purmerend  ........13........126
6  DES Lunteren 3  ........7........10-6
  SNA 3  ......7..........10-6
8  Haarlemse Damclub 2  ....6............10-8
9  Samen Sterk 2  ..5..............10-10
10  Gooi & Eemland 3  4................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 1
za 19-09-2015     IJmuiden 2  -   SNA 3  
13
-
7
 Jan-Maarten Koorn (888) - Bertus Groot (913) 1-110Partij
 Jacqueline Schouten (1084) - Co Filmer (931) 2-09Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Dick Beekman (892) 2-07Partij
 Koos de Vries (1006) - Jan Algra (753) 1-18Partij
 Nicole Schouten (866) - Frank Aarts  0-26Partij
 Piet Kok (878) - Maarten van Ammers  2-04Partij
 Klaas de Krijger (774) - Luuk Terweijden (453) 2-05Partij
 Vince van der Wiele (740) - Daan Pheijffer  2-02Partij
 Lars van Eeuwijk  - Huub Pheijffer  1-13Partij
 Luke Zeegers  - Jelle van der Eng  0-21Partij
   DDV  -   Samen Sterk 2  
15
-
5
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Bram Doeves (1149) 2-08Partij
 Ricardo Bona (1059) - Bastiaan de Gunst (854) 1-15Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Herk Vis (933) 1-11Partij
 Milton Menso (1006) - Joop Briedé (887) 2-07Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Robert van Diggele (795) 1-110Partij
 Siegfried Parbhoe (980) - Dick de Jong (821) 2-03Partij
 Nordin Hammadi (1065) - Salim Rodjan (909) 2-02Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Arie van Diggele (881) 2-09Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Jaap Vermeer (793) 1-16Partij
 Miro Alberto (701) - Piet van Es  1-14Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   SNA 4  
6
-
14
 Carlo Koopman (948) - Macodou N`Diaye (1482) 0-29Partij
 Rob van de Klashorst (943) - Luc Baya (1405) 0-210Partij
 Gerard van Velzen (1027) - Thomy Lucien Mbongo (1437) 0-27Partij
 Dimitri Otto (888) - Leopold Sekongo (1334) 0-24Partij
 Ruud Kleijn (849) - Losseni Savané (1210) 0-25Partij
 Ferdi Uilhoorn (826) - Bruno Fopa (1369) 0-26Partij
 Frank Hagebeek (789) - Maarten van Leenen (948) 0-28Partij
 Maurits de Vries (695) - Brent van Leenen  2-02Partij
 Rudi van Velzen (640) - Niels Breuker  2-03Partij
 Noël Neve (437) - Mick Boudens  2-01Partij
   DES Lunteren 3  -   Zaanstreek/Purmerend  
7
-
13
 Arjan van Galen (1246) - Piet Smit (1106) 2-07Partij
 René Alderliesten (1252) - Bart van Geel (1067) 1-12Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Frans Kroese (1066) 1-110Partij
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Sijmen Hansen (1050) 0-24Partij
 Tristan van der Velde (749) - Barbara Graas (1032) 0-28Partij
 Bram Cysouw (752) - Kaj Kruit (865) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (643) - Schelte Betten (838) 0-23Partij
 Jaap Heij (1038) - Peter van der Merwe (756) 0-21Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Geert van der Loo (728) 1-19Partij
 Leendert Peters  - Cees Staal (686) 0-26Partij
   Gooi & Eemland 2  -   Gooi & Eemland 3  
16
-
4
 Peter Frans Koops (1131) - Henk de Groot (865) 2-07Partij
 Huibert Koops (1024) - Lennart Bolks (737) 2-02Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Lammert Korlaar (834) 2-06Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Huib Poort (832) 1-110Partij
 Wim Muijs (1126) - Jaap Langerak (873) 2-03Partij
 Willem Bor (1049) - Douwe de Graaf (754) 1-14Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Harry Vredeveldt (769) 2-09Partij
 Michiel Luiten (1025) - Hans Loots (872) 1-15Partij
 Gerard Benning (988) - Levi Duijst (704) 2-08Partij
 Jochem van Twillert (716) - Anne Wouda (874) 1-11