HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  DDV  ............15....142418
2  SNA 4  ..........14....12..2412
3  Gooi & Eemland 2  ....10........16....2312
4  Zaanstreek/Purmerend  ....10..........13..236
5  Zenderstad  ........14..........128
6  IJmuiden 2  ........6........1322-2
7  Haarlemse Damclub 2  ..6........10......21-8
8  Samen Sterk 2  5..........10......21-10
9  Gooi & Eemland 3  ....4..............10-12
10  DES Lunteren 3  ..8..7............20-10
11  SNA 3  6........7........20-14

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 2
za 03-10-2015     Zaanstreek/Purmerend  -   Gooi & Eemland 2  
10
-
10
 Barbara Graas (1032) - Kennedy Krishnadath (955) 1-16Partij
 Jan Hania (1030) - Peter Frans Koops (1131) 1-19Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Wim Muijs (1126) 0-23Partij
 Bart van Geel (1067) - Lennart Bolks (737) 2-01Partij
 Piet Smit (1106) - Henk Vogelenzang de Jong (1124) 2-08Partij
 Frans Kroese (1066) - Michiel Luiten (1025) 1-15Partij
 Cees Staal (686) - Serf Klinkenberg (1003) 0-24Partij
 Geert van der Loo (728) - Ton van der Ploeg (982) 0-22Partij
 Kaj Kruit (865) - Gerard Benning (988) 2-07Partij
 Martin Berends (1007) - Huib Poort (832) 1-110Partij
   SNA 4  -   DES Lunteren 3  
12
-
8
 Bruno Fopa (1369) - Evert Evers (1088) 0-28Partij  
 Luc Baya (1405) - Jan Bos (1001) 2-010Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Jan Heij (666) 2-02Partij
 Desire Lazare Ndjib  - Bram Cysouw (752) 2-03Partij
 Oscar Lognon (1392) - Erwin Jochemsen (838) 2-07Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Johan Top (910) 2-09Partij
 Losseni Savané (1210) - Jeroen van den Brink (654) 2-06Partij
 Tymo Smids  - Jan Cysouw (787) 0-21Partij
 Jelle van der Eng  - Michel Hendriksen Jr. (643) 0-25Partij
 Mick Boudens  - Leendert Peters  0-24Partij
   Samen Sterk 2  -   Haarlemse Damclub 2  
10
-
10
 Bastiaan de Gunst (854) - Rob van de Klashorst (943) 2-06Partij
 Herk Vis (933) - Frans Elzenga (926) 1-12Partij
 Bram Doeves (1149) - Carlo Koopman (948) 2-04Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Gerard van Velzen (1027) 1-19Partij  
 Joop Briedé (887) - Ruud Kleijn (849) 1-13Partij
 Dick de Jong (821) - Frank Hagebeek (789) 1-17Partij
 Hans Stolwijk (876) - Dimitri Otto (888) 1-15Partij
 Salim Rodjan (909) - Rudi van Velzen (640) 1-110Partij
 Arie van Diggele (881) - Ferdi Uilhoorn (826) 0-28Partij
 Jaap Vermeer (793) - Maurits de Vries (695) 0-21Partij
   SNA 3  -   DDV  
6
-
14
 Co Filmer (931) - Roep Bhawanibhiek (1153) 0-27Partij
 Maarten van Leenen (948) - Martin Kruijswijk (1016) 1-110Partij
 Frans Groot (859) - Ricardo Bona (1059) 0-26Partij
 Bertus Groot (913) - Marco de Koning (978) 0-29Partij
 Exuperry Mwenedata (822) - Milton Menso (1006) 1-12Partij
 Bert van Leijden (865) - Nico Kruijswijk (1019) 0-24Partij
 Dick Beekman (892) - Nordin Hammadi (1065) 2-01Partij
 Maarten van Ammers  - Miro Alberto (701) 1-15Partij
 Luuk Terweijden (453) - Ridens Bolhuis (836) 0-28Partij
 Daan Pheijffer  - Frits Stoelwinder (719) 1-13Partij
   Zenderstad  -   IJmuiden 2  
14
-
6
 Gerard Bakker (1029) - Marcel Doornbosch (1030) 1-110Partij
 Ruud de Graaff (1064) - Max Doornbosch (903) 2-04Partij
 Antonio Ramirez (997) - Jacqueline Schouten (1084) 0-28Partij
 Patrick van der Tol (932) - Jan-Maarten Koorn (888) 0-26Partij
 Arie Koster (965) - Nicole Schouten (866) 2-09Partij
 Kumar Bihari (951) - Klaas de Krijger (774) 2-07Partij
 Hans Verhoeven (892) - Vince van der Wiele (740) 1-15Partij
 Theo van Londen (903) - niet opgekomen  2-01R
 Rob de Meij (960) - niet opgekomen  2-02R
 René Nurmohamed (647) - niet opgekomen  2-03R