HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  SNA 4  16..15......1214..1851050
2  Gooi & Eemland 2  4..101312......15166920
3  DDV  ......15158..1514..5834
4  Zaanstreek/Purmerend  510....13..13....12576
5  Zenderstad  ..75....141312....562
6  Samen Sterk 2  ..857....1210..1665-4
7  IJmuiden 2  ....12..6..5913..54-10
8  DES Lunteren 3  8....77815..10..63-10
9  Haarlemse Damclub 2  6..5..81011..9..63-22
10  SNA 3  ..56......71011663-30
11  Gooi & Eemland 3  24..8..4......1452-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 6
za 12-12-2015     Samen Sterk 2  -   Zaanstreek/Purmerend  
7
-
13
 Bram Doeves (1149) - Sijmen Hansen (1050) 0-24Partij
 Louis de Frankrijker (1085) - Schelte Betten (838) 1-18Partij
 Bastiaan de Gunst (854) - Piet Smit (1106) 0-210Partij
 Joop Briedé (887) - Frans Kroese (1066) 1-11Partij
 Herk Vis (933) - Jan Hania (1030) 0-25Partij
 Hans Stolwijk (876) - Barbara Graas (1032) 2-02Partij  
 Robert van Diggele (795) - Kaj Kruit (865) 0-29Partij
 Arie van Diggele (881) - Cees Staal (686) 2-06Partij
 Dick de Jong (821) - Martin Berends (1007) 0-23Partij
 Jaap Vermeer (793) - Geert van der Loo (728) 1-17Partij
   SNA 3  -   Gooi & Eemland 3  
6
-
14
 Co Filmer (931) - Bert Roest (931) 0-25Partij
 Sierd van Randen (974) - Jaap Langerak (873) 1-18Partij
 Bertus Groot (913) - Henk de Groot (865) 2-03Partij
 Dick Beekman (892) - Rindert Huisman (876) 2-02Partij
 Bert van Leijden (865) - Hans Loots (872) 0-27Partij
 Frans Groot (859) - Huib Poort (832) 1-110Partij
 Maarten van Leenen (948) - Lammert Korlaar (834) 0-24Partij
 Maarten van Ammers  - Ad Vreeswijk (794) 0-29Partij
 Daan Pheijffer  - Lennart Bolks (737) 0-21Partij  
 Huub Pheijffer  - Levi Duijst (704) 0-26Partij
   Zenderstad  -   Gooi & Eemland 2  
7
-
13
 Cees Westland (1087) - Kennedy Krishnadath (955) 1-14Partij  
 Antonio Ramirez (997) - Michiel Luiten (1025) 0-23Partij
 Arie Koster (965) - Wim Muijs (1126) 1-18Partij
 Gerard Bakker (1029) - Peter Frans Koops (1131) 0-210Partij
 Jacco Scheper  - Serf Klinkenberg (1003) 2-06Partij
 René Nurmohamed (647) - Ton van der Ploeg (982) 0-22Partij
 Rob de Meij (960) - Alexander van de Mheen (807) 1-19Partij
 Kumar Bihari (951) - Willem Bor (1049) 1-15Partij
 Patrick van der Tol (932) - Gerard Benning (988) 1-17Partij
 Roald Scheper  - Dick Roelofs (1001) 0-21Partij
   IJmuiden 2  -   DES Lunteren 3  
5
-
15
 Koos de Vries (1006) - Johan Top (910) 2-09Partij
 Max Doornbosch (903) - Melanie Visser-Voskuil (871) 1-16Partij
 Marcel Doornbosch (1030) - Evert Evers (1088) 0-23Partij
 Bram van Bakel (898) - Michel Hendriksen Sr. (929) 2-08Partij
 Nicole Schouten (866) - Bram Cysouw (752) 0-210Partij
 Piet Kok (878) - Jan Cysouw (787) 0-25Partij
 Klaas de Krijger (774) - Tristan van der Velde (749) 0-24Partij
 Vince van der Wiele (740) - Erwin Jochemsen (838) 0-27Partij
 Jasper Jansema  - Michel Hendriksen Jr. (643) 0-21Partij
 niet opgekomen  - Jan Heij (666) 0-22R
   DDV  -   Haarlemse Damclub 2  
15
-
5
 Marco de Koning (978) - Frank Hagebeek (789) 2-01Partij
 Martin Kruijswijk (1016) - Ruud Kleijn (849) 1-17Partij
 Roep Bhawanibhiek (1153) - Rob van de Klashorst (943) 2-04Partij
 Milton Menso (1006) - Gerard van Velzen (1027) 2-010Partij
 Ricardo Bona (1059) - Carlo Koopman (948) 2-09Partij
 Siegfried Parbhoe (980) - Rudi van Velzen (640) 2-05Partij
 Nico Kruijswijk (1019) - Dimitri Otto (888) 2-08Partij
 Nordin Hammadi (1065) - Ferdi Uilhoorn (826) 2-06Partij
 Ridens Bolhuis (836) - Maurits de Vries (695) 0-22Partij
 Frits Stoelwinder (719) - Arie Haveman (359) 0-23Partij