HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Gooi & Eemland 2  4..1012131316....1571126
2  SNA 4  16..158....181412..61046
3  DDV  ......15158..15111461036
4  Zaanstreek/Purmerend  105..13....12..13186922
5  Samen Sterk 2  81257....161012..770
6  Zenderstad  7..5....1491213..660
7  IJmuiden 2  7..12....6..951364-16
8  Gooi & Eemland 3  42..8411......1464-34
9  Haarlemse Damclub 2  ..65..10811....963-22
10  DES Lunteren 3  ..8978715....1073-12
11  SNA 3  5..62....76111073-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 7
za 19-12-2015     Zaanstreek/Purmerend  -   SNA 3  
18
-
2
 Dik Vermeulen (1088) - Bertus Groot (913) 1-110Partij
 Barbara Graas (1032) - Frans Groot (859) 2-05Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Dick Beekman (892) 2-08Partij
 Frans Kroese (1066) - Bert van Leijden (865) 2-04Partij
 Jan Hania (1030) - Sierd van Randen (974) 1-19Partij
 Martin Berends (1007) - Jan Algra (753) 2-06Partij
 Piet Bakelaar (1043) - Co Filmer (931) 2-07Partij
 Schelte Betten (838) - Maarten van Ammers  2-01Partij
 Kaj Kruit (865) - Daan Pheijffer  2-02Partij
 Cees Staal (686) - Huub Pheijffer  2-03Partij
za 02-01-2016     DES Lunteren 3  -   DDV  
9
-
11
 Wijnand Voskuil Jr. (1093) - Ricardo Bona (1059) 2-07Partij
 Melanie Visser-Voskuil (871) - Milton Menso (1006) 1-19Partij
 Arjan van Galen (1246) - Nico Kruijswijk (1019) 1-15Partij
 Evert Evers (1088) - Martin Kruijswijk (1016) 2-08Partij
 Jan Bos (1001) - Roep Bhawanibhiek (1153) 0-23Partij
 Michel Hendriksen Sr. (929) - Siegfried Parbhoe (980) 0-26Partij
 Tristan van der Velde (749) - Nordin Hammadi (1065) 1-12Partij
 Erwin Jochemsen (838) - Ridens Bolhuis (836) 0-210Partij
 Jeroen van den Brink (654) - Frits Stoelwinder (719) 1-14Partij
 Jan Heij (666) - Guus Gase (459) 1-11Partij
   Gooi & Eemland 2  -   IJmuiden 2  
13
-
7
 Peter Frans Koops (1131) - niet opgekomen  2-01R
 Wim Muijs (1126) - Koos de Vries (1006) 2-02Partij
 Erik Maijenburg (1145) - Max Doornbosch (903) 2-06Partij
 Tjitse Offinga (1134) - Marcel Doornbosch (1030) 0-24Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Jan-Maarten Koorn (888) 1-110Partij  
 Dick Roelofs (1001) - Bram van Bakel (898) 0-29Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Nicole Schouten (866) 0-28Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Piet Kok (878) 2-05Partij
 Kennedy Krishnadath (955) - Lorens Hoeve  2-03Partij
 Gerard Benning (988) - Klaas de Krijger (774) 2-07Partij
   Gooi & Eemland 3  -   Zenderstad  
11
-
9
 Hans Loots (872) - Antonio Ramirez (997) 1-13Partij
 Bert Roest (931) - Ruud de Graaff (1064) 2-07Partij
 Jaap Langerak (873) - Gerard Bakker (1029) 1-15Partij
 Huib Poort (832) - Kumar Bihari (951) 2-06Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Jacco Scheper  0-24Partij
 Levi Duijst (704) - Rob de Meij (960) 1-110Partij  
 Lennart Bolks (737) - Theo van Londen (903) 2-08Partij
 Henk de Groot (865) - Patrick van der Tol (932) 0-29Partij
 Harry Vredeveldt (769) - Roald Scheper  1-12Partij
 Rindert Huisman (876) - René Nurmohamed (647) 1-11Partij
   SNA 4  -   Samen Sterk 2  
8
-
12
 Leopold Sekongo (1334) - Martien Out (1172) 2-04Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Cees de Gelder (1110) 2-06Partij
 Oscar Lognon (1392) - Bastiaan de Gunst (854) 2-010Partij
 Macodou N`Diaye (1482) - Herk Vis (933) 2-09Partij
 Exuperry Mwenedata (822) - Salim Rodjan (909) 0-27Partij
 Frank Aarts  - Joop Briedé (887) 0-21Partij
 Jelle van der Eng  - Dick de Jong (821) 0-25Partij
 Rianne Mensinga (417) - Hans Stolwijk (876) 0-22Partij
 Wart Verhagen  - Arie van Diggele (881) 0-23Partij
 Mick Boudens  - Jaap Vermeer (793) 0-28Partij