HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  Gooi & Eemland 2  41013121316..13181591548
2  SNA 4  1615..8131812..141681464
3  Zaanstreek/Purmerend  105..1315121314..1881340
4  DDV  7....151516118151481242
5  Samen Sterk 2  81275..1612..1014898
6  Zenderstad  7755..9131412..86-16
7  Gooi & Eemland 3  4284411..11..1486-44
8  DES Lunteren 3  ..87987..15111085-10
9  IJmuiden 2  7..612..69591384-26
10  Haarlemse Damclub 2  26..5108..911983-40
11  SNA 3  54266..61071193-66

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 9
za 30-01-2016     Gooi & Eemland 2  -   Haarlemse Damclub 2  
18
-
2
 Willem Bor (1049) - Carlo Koopman (948) 1-18Partij
 Wim Muijs (1126) - Gerard van Velzen (1027) 2-010Partij
 Peter Frans Koops (1131) - niet opgekomen  2-01R
 Michiel Luiten (1025) - Frans Elzenga (926) 1-15Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1124) - Dimitri Otto (888) 2-06Partij
 Erik Maijenburg (1145) - Rudi van Velzen (640) 2-09Partij
 Dick Roelofs (1001) - Frank Hagebeek (789) 2-04Partij
 Serf Klinkenberg (1003) - Maurits de Vries (695) 2-02Partij
 Ton van der Ploeg (982) - Ferdi Uilhoorn (826) 2-07Partij
 Kennedy Krishnadath (955) - Rob van de Klashorst (943) 2-03Partij
   Gooi & Eemland 3  -   DDV  
4
-
16
 Bert Roest (931) - Martin Kruijswijk (1016) 0-27Partij
 Lennart Bolks (737) - Nico Kruijswijk (1019) 0-23Partij
 Rindert Huisman (876) - Roep Bhawanibhiek (1153) 1-11Partij
 Hans Vermeij (731) - Marco de Koning (978) 0-29Partij
 Ad Vreeswijk (794) - Milton Menso (1006) 0-28Partij
 Lammert Korlaar (834) - Ridens Bolhuis (836) 1-110Partij
 Levi Duijst (704) - Ricardo Bona (1059) 0-22Partij
 Henk de Groot (865) - Frits Stoelwinder (719) 2-04Partij
 Jaap Langerak (873) - Siegfried Parbhoe (980) 0-25Partij
 Huib Poort (832) - Nordin Hammadi (1065) 0-26Partij
   Zaanstreek/Purmerend  -   IJmuiden 2  
14
-
6
 Peter Groot jr. (1196) - Koos de Vries (1006) 2-010Partij
 Frans Kroese (1066) - Jacqueline Schouten (1084) 1-17Partij
 Sijmen Hansen (1050) - Bram van Bakel (898) 1-18Partij
 Piet Smit (1106) - Jan-Maarten Koorn (888) 0-29Partij
 Bart van Geel (1067) - Nicole Schouten (866) 1-16Partij
 Barbara Graas (1032) - Piet Kok (878) 2-05Partij
 Jan Hania (1030) - Klaas de Krijger (774) 2-03Partij
 Erik van der Haar (845) - Arnold Olijfveld  1-14Partij
 Dik Vermeulen (1088) - Steven Sewsaran  2-02Partij
 Schelte Betten (838) - Evert Olsthoorn  2-01Partij
   SNA 4  -   Zenderstad  
13
-
7
 Leopold Kouogueu Kouomou (1443) - Jacco Scheper  2-07Partij
 Fidèle Nimbi (1221) - Ruud de Graaff (1064) 2-08Partij
 Leopold Sekongo (1334) - Gerard Bakker (1029) 2-010Partij
 Macodou N`Diaye (1482) - Antonio Ramirez (997) 2-04Partij
 Losseni Savané (1210) - Arie Koster (965) 1-19Partij
 Wart Verhagen  - Rob de Meij (960) 0-25Partij  
 Niels Breuker  - Hans Verhoeven (892) 0-21Partij
 Bruno Fopa (1369) - Theo van Londen (903) 2-06Partij
 Desire Lazare Ndjib  - Roald Scheper  2-02Partij
 Stacey van der Bom  - René Nurmohamed (647) 0-23Partij
   Samen Sterk 2  -   SNA 3  
14
-
6
 Herk Vis (933) - Maarten van Leenen (948) 1-18Partij
 Cees de Gelder (1110) - Co Filmer (931) 2-09Partij
 Salim Rodjan (909) - Dick Beekman (892) 0-27Partij
 Bram Doeves (1149) - Bert van Leijden (865) 1-110Partij
 Joop Briedé (887) - Kevin van Langen (729) 1-15Partij
 Hans Stolwijk (876) - Rianne Mensinga (417) 2-01Partij
 Robert van Diggele (795) - Luuk Terweijden (453) 2-04Partij
 Dick de Jong (821) - Daan Pheijffer  2-03Partij
 Jaap Vermeer (793) - Jelle van der Eng  2-06Partij
 Vince Dijkxhoorn  - Brent van Leenen  1-12Partij