HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2023/2024

        Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  DDV Diemen  ......13....10........2423
2  IJmuiden / HDC CT  ..............12....102422
3  RDC Rijnsburg 2  ..........10....9....2419
4  SNA 2  ........6........13..2219
5  Haarlemse Damclub 2  3..................142217
  Samen Sterk 2  ......10......7......2217
7  Hofstad 3  ....6............10..2216
  Alblasserdam 2  6..............10....2216
9  Scheveningen  ..4......9..........2213
10  DEZ Reeuwijk  ....7........6......2013
11  De Waarddammers 4  ......3....6........209
12  Zaanstreek 2  ..6....2............208

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 23-09-2023     SNA 2  -   De Waarddammers 4  
13
-
3
 Adri de Jong (1010) - Jeroen Schakel (1097) 0-27Partij
 Bertus Groot (938) - Mari Dame (1053) 1-18Partij
 Luca Smit (762) - Arjen Verboon (338) 2-01Partij
 Co Filmer (909) - Thijs Schakel (644) 2-03Partij
 Bryan Tesselaar (811) - Rafael Koers  2-02Partij  
 Wart Verhagen (736) - Jorrit Roest (567) 2-07Partij
 Stef Kuipers (621) - Sven Schakel (345) 2-05Partij
 Ruben Heemsbergen (534) - Noa van der Wal (519) 2-06Partij
   Hofstad 3  -   RDC Rijnsburg 2  
6
-
10
 Frans Boers (842) - Eric van `t Hof (944) 0-28Partij
 Gerard Peroti (948) - Gé Berbee (915) 1-17Partij
 Alex Kruyshoop (724) - Daniël Boom (929) 2-05Partij
 Nerin Bisseswar (768) - Alexander Zwanenburg (861) 0-23Partij
 Hedwig Callender (754) - Nico Mul (867) 1-16Partij
 Porter Richardson (657) - Teun de Kluyver (581) 0-21Partij
 Menno Kamminga (554) - Glenn Hardenberg (764) 0-24Partij
 Frans Teijn (1098) - Viviënne Meijer (287) 2-02Partij
   DEZ Reeuwijk  -   Alblasserdam 2  
6
-
10
 Kariem Droog (1101) - Yoshua van der Most (990) 0-27Partij
 Frans Boot (1117) - Albert Cramer (688) 2-08Partij
 Hans de Knikker (1111) - Gregory de Vries (570) 2-03Partij
 Maaike de Bruin (776) - Corwin Vlot (808) 0-25Partij
 Reinate Berk-Sneijders  - Wilco Stam (879) 1-16Partij
 Zoey Berk  - Luc de Kruijf (730) 0-21Partij
 Maarten Kalkhoven  - Jaap van der Dussen (745) 1-14Partij
 Christiaan Rutjens  - David Vlot  0-22Partij
   DDV Diemen  -   Haarlemse Damclub 2  
13
-
3
 Siegfried Parbhoe (977) - Ron Tielrooij (1117) 1-17Partij  
 Hanco Elenbaas (1201) - Jan Esselman (998) 2-04Partij  
 Ricardo Bona (1037) - Paul Smit (991) 2-02Partij
 Gerard van Velzen (1000) - Carlo Koopman (952) 2-06Partij
 Fred Voorn (1034) - Rob van de Klashorst (884) 0-25Partij  
 Roep Bhawanibhiek (1206) - Ibrahim Guennoun (735) 2-03Partij
 Jan Egbert Temmink (890) - Frank Hagebeek (771) 2-08Partij
 Martin Kruijswijk (983) - Joep Kerkhoff (641) 2-01Partij
   Zaanstreek 2  -   IJmuiden / HDC CT  
6
-
10
 Dik Vermeulen (1045) - Conall Sleutel (1101) 1-15Partij
 Boudewijn van der Veen (895) - Jacqueline Schouten (1093) 1-16Partij  
 Schelte Betten (876) - Marcel Doornbosch (1047) 0-23Partij  
 Kaj Kruit (835) - Nicole Schouten (842) 0-24Partij
 Geert van der Loo (765) - Gert Koopman (573) 1-17Partij
 Aart van Dijk (728) - Kees van Nie (557) 1-12Partij
 Johan Deubel (725) - Menno van Delft (434) 1-18Partij
 Leo Kool (690) - Tamar Out  1-11Partij
   Scheveningen  -   Samen Sterk 2  
9
-
7
 Johan Pronk (990) - Bram Doeves (1100) 1-15Partij
 Arend van Beelen (958) - Louis de Frankrijker (962) 0-24Partij
 Eddy Janssen (900) - Dick de Jong (825) 1-16Partij
 Jan Molhoek (876) - Wim Zwinkels (785) 2-03Partij
 Arie te Lindert (932) - Herk Vis (891) 1-11Partij
 Piet Rozenboom (1027) - Jaap Vermeer (701) 1-18Partij
 Ron de Vaal (799) - Harm van Schaick  1-17Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (643) - Anton Kwestro  2-02Partij