HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Harderwijk 2  ................151210
  BDV Bennekom  ..............15..1210
3  Zenderstad  ............14....128
4  WSDV 3  ........12........124
  CTD Arnhem 2  ..........12......124
6  DES Lunteren 3  ......8..........10-4
  Gooi & Eemland 2  ........8........10-4
8  WSDV 4  ....6............10-8
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   ..5..............10-10
  Gooi & Eemland 3  5................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 1
za 15-10-2016     Harderwijk 2  -   Gooi & Eemland 3  
15
-
5
 Egbert van Hattem (1177) - Bert Roest (982) 1-14Partij
 Ton Eekelschot (1038) - Ad Vreeswijk (805) 2-010Partij
 Wouter van den Berg (932) - Jaap Langerak (892) 2-07Partij
 Jakob de Vries (985) - Henk de Groot (882) 2-05Partij
 Jan van der Pol (918) - Jeffrey Verwoerd (852) 1-18Partij
 Eibert Smit (993) - Huib Poort (837) 1-19Partij
 Willem van Starkenburg (880) - Douwe de Graaf (784) 2-02Partij
 Marjan Foppen (735) - Harry Vredeveldt (812) 2-06Partij
 Bas van Vugt  - Lennart Bolks (760) 0-23Partij
 Jan Pluim (896) - Annemarieke Dekkers  2-01Partij
   CTD Arnhem 2  -   Gooi & Eemland 2  
12
-
8
 Wilrick Wonnink (1160) - Wim Muijs (1138) 0-25Partij
 Robert Sall (1180) - Kennedy Krishnadath (956) 2-08Partij
 Ton Berends (1007) - Dick Roelofs (1006) 0-21Partij
 Willem van den Berg (1123) - Ton van der Ploeg (1003) 2-03Partij
 Mark Jager (942) - Alexander van de Mheen (830) 2-04Partij
 Theo Willemsen (1063) - Serf Klinkenberg (994) 2-02Partij
 Leo Steyntjes (980) - Anne Wouda (872) 0-27Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Levi Duijst (719) 1-110Partij
 Rein Bergsma (1031) - Lammert Korlaar (826) 1-19Partij
 Henk Mahboeb (997) - Adriaan Noorman (655) 2-06Partij
   BDV Bennekom  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
15
-
5
 Coen Bommel (1167) - Gerold Kosman (1135) 2-06Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Jacob Reiffers (1041) 2-08Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Stef Migchelbrink (1058) 0-22Partij
 Chris Versteegen (1063) - Jo ten Westeneind (996) 1-13Partij
 Lex Smalbrink (1102) - Jos Lamers (939) 1-19Partij
 Hans Robben (996) - Willie Peelen (892) 2-07Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Jan Kornilov (846) 2-01Partij
 Johan de Haas (1031) - Tom Siebelt (798) 2-010Partij
 Frans Lamers (993) - Lev Gilevych (646) 2-04Partij
 Alex van Harn (906) - Yaroslav Gilevych (398) 1-15Partij
   WSDV 3  -   DES Lunteren 3  
12
-
8
 Bas van Berkel (976) - Jan Heij (674) 2-02Partij
 Machiel Weistra (972) - Johan Top (879) 1-110Partij
 Ákosh Kardos (834) - Tristan van der Velde (775) 2-09Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Evert Evers (1120) 1-15Partij
 Mara Langeveld (908) - Arjan van Galen (1250) 0-24Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Erwin Jochemsen (815) 0-28Partij
 Cor Langeveld (1101) - Michel Hendriksen Jr. (677) 2-07Partij
 Jozef Linssen (1067) - Jeroen van den Brink (728) 1-16Partij
 Ton Schockman (849) - Bram Cysouw (842) 1-13Partij
 Hans Luchies (943) - Leendert Peters (501) 2-01Partij
   WSDV 4  -   Zenderstad  
6
-
14
 Gerhard Gerritsen (912) - Arie Koster (1011) 2-06Partij
 Wim van Mourik (1008) - Kumar Bihari (963) 0-25Partij
 Kees Maliepaard (929) - Ben van der Linden (965) 1-17Partij
 Marie Gabbert (615) - Rob de Meij (947) 1-19Partij
 Luise Gabbert (671) - Patrick van der Tol (924) 1-110Partij
 Ivar Smijers (736) - Hans Verhoeven (860) 0-28Partij
 Jan Dammingh (847) - René Nurmohamed (650) 0-23Partij
 Marjory Feyt (404) - Theo van Londen (899) 0-22Partij
 Fernande de Graaf (489) - Gerard Bakker (994) 0-21Partij
 Luke Kersten  - Roald Scheper (666) 1-14Partij