HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Harderwijk 2  ............14..152418
2  CTD Arnhem 2  ......12......16..2416
3  BDV Bennekom  ..........12..15..2414
  Zenderstad  ........13..14....2414
5  Gooi & Eemland 2  ..8............16228
6  WSDV 3  ......7..12......22-2
7  DES Lunteren 3  ....8....8......20-8
8  WSDV 4  6....6..........20-16
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   ..45............20-22
  Gooi & Eemland 3  5......4........20-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 29-10-2016     WSDV 4  -   Harderwijk 2  
6
-
14
 Jasper Overbeek  - Jaap van de Werfhorst (1047) 0-25Partij
 Frank de Bruijn  - Bert Foppen (1105) 0-23Partij
 Erik van Wingerden  - Jan van der Pol (918) 0-24Partij
 Marie Gabbert (615) - Wouter van den Berg (932) 0-27Partij
 Marjory Feyt (404) - Eibert Smit (993) 0-28Partij
 Piet Kaagman (713) - Jan Pluim (896) 0-26Partij
 Luise Gabbert (671) - Willem van Starkenburg (880) 1-19Partij
 Ivar Smijers (736) - Wout Foppen (810) 1-110Partij
 Gerhard Gerritsen (912) - niet opgekomen  2-01R
 Gerard Zijlema (1032) - niet opgekomen  2-01R
   Zenderstad  -   WSDV 3  
13
-
7
 Rob de Meij (947) - Cor Langeveld (1101) 1-110Partij
 Piet Schep (1002) - Bas van Berkel (976) 0-24Partij
 Gerard Bakker (994) - Kees Maliepaard (929) 2-06Partij
 Ben van der Linden (965) - Mara Langeveld (908) 0-22Partij
 Arie Koster (1011) - Hans Luchies (943) 2-08Partij
 Jacco Scheper (971) - Wim van Mourik (1008) 2-07Partij
 Theo van Londen (899) - Fernande de Graaf (489) 2-01Partij
 Kumar Bihari (963) - Ton Schockman (849) 0-29Partij
 Hans Verhoeven (860) - Jan Dammingh (847) 2-03Partij
 Patrick van der Tol (924) - Luke Kersten  2-05Partij
   DES Lunteren 3  -   BDV Bennekom  
8
-
12
 Bram Cysouw (842) - Chris Versteegen (1063) 1-17Partij
 Tristan van der Velde (775) - Coen Bommel (1167) 0-21Partij
 Evert Evers (1120) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-110Partij
 Arjan van Galen (1250) - Johan de Haas (1031) 2-02Partij
 Johan Top (879) - Hans Robben (996) 1-19Partij
 Jeroen van den Brink (728) - Lex Smalbrink (1102) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Willem Stunnenberg (1058) 0-28Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 1-16Partij
 Leendert Peters (501) - Frans Lamers (993) 0-24Partij
 Jan Heij (674) - Alex van Harn (906) 0-23Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   CTD Arnhem 2  
4
-
16
 Jacob Reiffers (1041) - Ton Berends (1007) 1-16Partij
 Stef Migchelbrink (1058) - Mark Jager (942) 1-19Partij  
 Jos Lamers (939) - Jan Beeke (1040) 1-17Partij
 Willie Peelen (892) - Leo Steyntjes (980) 0-24Partij
 Tom Siebelt (798) - Wilrick Wonnink (1160) 0-210Partij
 Jan Kornilov (846) - Theo Willemsen (1063) 0-22Partij  
 Lev Gilevych (646) - Willem van den Berg (1123) 0-21Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Henk Mahboeb (997) 1-18Partij
 Linsey van Leeuwen (242) - Rein Bergsma (1031) 0-25Partij
 Tijn Borgers  - Aroen Bholasingh (812) 0-23Partij  
   Gooi & Eemland 2  -   Gooi & Eemland 3  
16
-
4
 Annemarieke Dekkers  - Adriaan Noorman (655) 1-11Partij
 Henk Vogelenzang de Jong (1093) - Hans Loots (875) 2-010Partij
 Wim Muijs (1138) - Bert Roest (982) 2-05Partij
 Michiel Luiten (1018) - Jaap Langerak (892) 1-19Partij
 Gerard Benning (1006) - Lammert Korlaar (826) 2-06Partij
 Lennart Bolks (760) - Ad Vreeswijk (805) 2-04Partij  
 Serf Klinkenberg (994) - Douwe de Graaf (784) 2-03Partij
 Levi Duijst (719) - Huib Poort (837) 1-17Partij
 Huibert Koops (1021) - Harry Vredeveldt (812) 2-02Partij
 Adri Butzelaar (815) - Henk de Groot (882) 1-18Partij