HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Harderwijk 2  ........1415....143626
2  CTD Arnhem 2  ........12..1016..3516
3  Zenderstad  ....1013........143514
  BDV Bennekom  ....10......1215..3514
5  WSDV 3  ....7......12..15348
6  Gooi & Eemland 2  68......16......320
7  Gooi & Eemland 3  5........4..11..32-20
8  DES Lunteren 3  ..10..88........31-8
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   ..4..5....9....30-24
10  WSDV 4  6..6..5........30-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 17-09-2016     Gooi & Eemland 3  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Henk de Groot (882) - Peter Litjens (999) 1-14Partij  
 Hans Loots (875) - Piet Verhaegh (611) 2-05Partij
 Anne Wouda (872) - Gerold Kosman (1135) 0-210Partij
 Harry Vredeveldt (812) - Jo ten Westeneind (996) 0-21Partij
 Jaap Langerak (892) - Stef Migchelbrink (1058) 1-18Partij
 Lennart Bolks (760) - Willie Peelen (892) 0-23Partij
 Douwe de Graaf (784) - Jan Kornilov (846) 1-16Partij
 Lammert Korlaar (826) - Lev Gilevych (646) 2-07Partij  
 Ad Vreeswijk (805) - Yaroslav Gilevych (398) 2-02Partij
 Huib Poort (837) - Linsey van Leeuwen (242) 2-09Partij
za 12-11-2016     Harderwijk 2  -   Gooi & Eemland 2  
14
-
6
 Jakob de Vries (985) - Kennedy Krishnadath (956) 2-02Partij
 Wouter van den Berg (932) - Serf Klinkenberg (994) 2-05Partij
 Jan van der Pol (918) - Dick Roelofs (1006) 2-03Partij
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Anne Wouda (872) 2-06Partij
 Bert Foppen (1105) - Jaap Langerak (892) 1-18Partij
 Jaap Pluim (902) - Gerard Benning (1006) 0-24Partij
 Eibert Smit (993) - Hans Loots (875) 1-17Partij
 Jan Pluim (896) - Adri Butzelaar (815) 1-110Partij
 Marjan Foppen (735) - Levi Duijst (719) 2-01Partij
 Gert Raaijen (695) - Henk de Groot (882) 1-19Partij
   CTD Arnhem 2  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Robert Sall (1180) - Arjan van Galen (1250) 1-19Partij
 Mark Jager (942) - Evert Evers (1120) 0-24Partij
 Wilrick Wonnink (1160) - Michel Hendriksen Sr. (923) 1-13Partij
 Ton Berends (1007) - Johan Top (879) 0-22Partij
 Willem van den Berg (1123) - Bram Cysouw (842) 1-18Partij
 Henk Mahboeb (997) - Erwin Jochemsen (815) 1-110Partij
 Theo Willemsen (1063) - Jan Cysouw (792) 2-06Partij
 Rein Bergsma (1031) - Tristan van der Velde (775) 2-07Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Jeroen van den Brink (728) 0-25Partij
 Leo Steyntjes (980) - Jan Heij (674) 2-01Partij
   BDV Bennekom  -   Zenderstad  
10
-
10
 Willem Stunnenberg (1058) - Hans Verhoeven (860) 1-18Partij
 Coen Bommel (1167) - Rob de Meij (947) 2-04Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - RenĂ© Nurmohamed (650) 2-01Partij
 Johan de Haas (1031) - Theo van Londen (899) 1-16Partij
 Hans Robben (996) - Piet Schep (1002) 0-23Partij
 Lex Smalbrink (1102) - Gerard Bakker (994) 1-19Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Ben van der Linden (965) 0-210Partij
 Chris Versteegen (1063) - Kumar Bihari (963) 2-07Partij
 Alex van Harn (906) - Jacco Scheper (971) 1-15Partij
 Frans Lamers (993) - Patrick van der Tol (924) 0-22Partij
   WSDV 3  -   WSDV 4  
15
-
5
 Nico Valkenburg (1032) - Ivar Smijers (736) 1-16Partij
 Jozef Linssen (1067) - Marie Gabbert (615) 2-08Partij
 Wim van Mourik (1008) - Luise Gabbert (671) 1-110Partij
 Kees Maliepaard (929) - Erik van Wingerden  2-02Partij
 Machiel Weistra (972) - Gerard Zijlema (1032) 1-19Partij
 Mara Langeveld (908) - Luke Kersten  1-14Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Fernande de Graaf (489) 2-03Partij
 Jan Dammingh (847) - Piet Kaagman (713) 1-17Partij
 Hans Luchies (943) - Gerhard Gerritsen (912) 2-01Partij
 Ton Schockman (849) - Frank de Bruijn  2-05Partij