HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  BDV Bennekom  ......1012....15154724
2  CTD Arnhem 2  ......121012..16..4720
3  Harderwijk 2  ....9....1415..144624
4  WSDV 3  ....11712......154610
5  Zenderstad  108..13........144510
6  DES Lunteren 3  810..8....15....432
7  Gooi & Eemland 2  ..86......1610..430
8  Gooi & Eemland 3  ....5....5411..42-30
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   54........109..41-24
10  WSDV 4  5..656........40-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 4
za 01-10-2016     DES Lunteren 3  -   Gooi & Eemland 3  
15
-
5
 Johan Top (879) - Bert Roest (982) 1-1Partij
 Jeroen van den Brink (728) - Henk de Groot (882) 2-0Partij
 Arjan van Galen (1250) - Huib Poort (837) 2-0Partij
 Jan Cysouw (792) - Jaap Langerak (892) 2-0Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Lammert Korlaar (826) 2-0Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Ad Vreeswijk (805) 0-2Partij
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Douwe de Graaf (784) 1-1Partij
 Evert Evers (1120) - Harry Vredeveldt (812) 2-0Partij
 Leendert Peters (501) - Lennart Bolks (760) 1-1Partij
 Jan Heij (674) - Levi Duijst (719) 2-0Partij
za 26-11-2016     WSDV 3  -   Harderwijk 2  
11
-
9
 Kees Maliepaard (929) - Wouter van den Berg (932) 0-21Partij
 Cor Langeveld (1101) - Jaap van de Werfhorst (1047) 1-110Partij
 Wim van Mourik (1008) - Egbert van Hattem (1177) 1-18Partij
 Ákosh Kardos (834) - Bert Foppen (1105) 0-27Partij
 Machiel Weistra (972) - Jakob de Vries (985) 2-04Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Jan Pluim (896) 2-03Partij
 Jozef Linssen (1067) - Marjan Foppen (735) 2-05Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Willem van Starkenburg (880) 2-06Partij
 Ton Schockman (849) - Jan van der Pol (918) 1-19Partij
 Mara Langeveld (908) - Eibert Smit (993) 0-22Partij
   WSDV 4  -   BDV Bennekom  
5
-
15
 Ivar Smijers (736) - Coen Bommel (1167) 0-28Partij
 Luke Kersten  - Chris Versteegen (1063) 0-29Partij
 Gerard Zijlema (1032) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-13Partij
 Luise Gabbert (671) - Johan de Haas (1031) 2-010Partij
 Jasper Overbeek  - Willem Stunnenberg (1058) 0-22Partij
 Gerhard Gerritsen (912) - Hans Robben (996) 1-17Partij
 Erik van Wingerden  - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 0-21Partij
 Marjory Feyt (404) - Gerrit Alink (883) 0-24Partij
 Frank de Bruijn  - Frans Lamers (993) 0-25Partij
 Jan Dammingh (847) - Alex van Harn (906) 1-16Partij
   Zenderstad  -   CTD Arnhem 2  
8
-
12
 Kumar Bihari (963) - Aroen Bholasingh (812) 2-010Partij
 Gerard Bakker (994) - Willem van den Berg (1123) 0-25Partij
 Rob de Meij (947) - Sammy Brijobhokun (797) 1-13Partij
 Arie Koster (1011) - Ben Kuiphuis (879) 0-26Partij
 Theo van Londen (899) - Theo Willemsen (1063) 0-29Partij
 Patrick van der Tol (924) - Rein Bergsma (1031) 1-14Partij
 Ben van der Linden (965) - Henk Mahboeb (997) 1-18Partij
 René Nurmohamed (650) - Wim van Dongen (878) 0-21Partij
 Roald Scheper (666) - Ton Berends (1007) 1-17Partij
 Bram Bekkers (542) - Nouri Brinkman  2-02Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Gooi & Eemland 2  
10
-
10
 Stef Migchelbrink (1058) - Henk Vogelenzang de Jong (1093) 1-19Partij
 Gerard Boogaars (1025) - Gerard Benning (1006) 0-210Partij
 Martijn Weijers (974) - Dick Roelofs (1006) 2-04Partij
 Jos Lamers (939) - Jaap Langerak (892) 2-07Partij
 Willie Peelen (892) - Hans Loots (875) 2-03Partij  
 Jan Kornilov (846) - Ad Vreeswijk (805) 1-16Partij
 Lev Gilevych (646) - Lammert Korlaar (826) 2-08Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Huib Poort (837) 0-25Partij
 Linsey van Leeuwen (242) - Rindert Huisman (864) 0-22Partij
 Tijn Borgers  - Jeffrey Verwoerd (852) 0-21Partij