HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  CTD Arnhem 2  ......121012..16155930
2  Harderwijk 2  ..9......141511145826
3  WSDV 3  ..1112712......155814
4  BDV Bennekom  ....81012....15155720
5  Zenderstad  8..1310....10..145610
6  DES Lunteren 3  10..88..1515....5512
7  Gooi & Eemland 2  86......51610..53-10
8  Gooi & Eemland 3  ..5....105411..53-30
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   49..5....109..51-26
10  WSDV 4  56556........50-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 5
za 10-12-2016     Harderwijk 2  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Gerard Boogaars (1025) 2-09Partij
 Bert Foppen (1105) - Jacob Reiffers (1041) 2-08Partij
 Wouter van den Berg (932) - Stef Migchelbrink (1058) 1-110Partij
 Jan van der Pol (918) - Martijn Weijers (974) 2-07Partij
 Jakob de Vries (985) - Willie Peelen (892) 1-14Partij  
 Eibert Smit (993) - Jo ten Westeneind (996) 1-13Partij
 Jan Pluim (896) - Tom Siebelt (798) 2-05Partij
 Willem van Starkenburg (880) - Jan Kornilov (846) 0-26Partij
 Tim Suierveld  - Lev Gilevych (646) 0-22Partij
 Alex Immeker  - Yaroslav Gilevych (398) 0-21Partij
   Gooi & Eemland 2  -   DES Lunteren 3  
5
-
15
 Kennedy Krishnadath (956) - Evert Evers (1120) 0-21
 Dick Roelofs (1006) - Bram Cysouw (842) 1-14Partij
 Michiel Luiten (1018) - Arjan van Galen (1250) 0-29Partij
 Gerard Benning (1006) - Johan Top (879) 1-18Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Melanie Voskuil (902) 1-17Partij
 Anne Wouda (872) - Jeroen van den Brink (728) 0-25Partij
 Levi Duijst (719) - Erwin Jochemsen (815) 1-16Partij
 Serf Klinkenberg (994) - Michel Hendriksen Jr. (677) 0-210Partij
 Hans Schuurman (625) - Tristan van der Velde (775) 1-13Partij
 Adriaan Noorman (655) - Jan Heij (674) 0-22Partij
   Gooi & Eemland 3  -   Zenderstad  
10
-
10
 Bert Roest (982) - Kumar Bihari (963) 0-25Partij
 Hans Loots (875) - Arie Koster (1011) 1-110Partij
 Huib Poort (837) - Gerard Bakker (994) 1-17Partij
 Harry Vredeveldt (812) - Piet Schep (1002) 1-14Partij
 Jaap Langerak (892) - Jacco Scheper (971) 2-08Partij
 niet opgekomen  - Rob de Meij (947) 0-21R
 Rindert Huisman (864) - Ben van der Linden (965) 2-02Partij
 Lammert Korlaar (826) - Patrick van der Tol (924) 0-26Partij
 Douwe de Graaf (784) - Hans Verhoeven (860) 1-19Partij
 Lennart Bolks (760) - RenĂ© Nurmohamed (650) 2-03Partij
za 17-12-2016     CTD Arnhem 2  -   WSDV 4  
15
-
5
 Theo Willemsen (1063) - Gerard Zijlema (1032) 1-18Partij
 Henk Mahboeb (997) - Frank de Bruijn  2-03Partij
 Robert Sall (1180) - Luise Gabbert (671) 2-07Partij
 Rommy Moerlie (964) - Ivar Smijers (736) 1-15Partij
 Ton Berends (1007) - Luke Kersten  2-04Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Marie Gabbert (615) 1-110Partij
 Rein Bergsma (1031) - Gerhard Gerritsen (912) 1-12Partij
 Leo Steyntjes (980) - Kees Maliepaard (929) 1-19Partij
 Ben Kuiphuis (879) - Fernande de Graaf (489) 2-06Partij
 Willem van den Berg (1123) - Marjory Feyt (404) 2-01Partij
   BDV Bennekom  -   WSDV 3  
8
-
12
 Chris Versteegen (1063) - Cor Langeveld (1101) 0-28Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Aalt Mostert Jzn (1110) 1-12Partij
 Johan de Haas (1031) - Nico Valkenburg (1032) 0-26Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Bas van Berkel (976) 0-27Partij
 Coen Bommel (1167) - Jozef Linssen (1067) 2-04Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Henk Hoksbergen (1001) 1-19Partij
 Lex Smalbrink (1102) - Wim van Mourik (1008) 2-01Partij
 Hans Robben (996) - Hans Luchies (943) 2-05Partij
 Gerrit Alink (883) - Mara Langeveld (908) 0-23Partij
 Alex van Harn (906) - Ton Schockman (849) 0-210Partij