HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  CTD Arnhem 2  ....11101212..161561132
2  BDV Bennekom  ..1181210....15156922
3  Harderwijk 2  ..99....141511146824
4  WSDV 3  91211127......156812
5  DES Lunteren 3  108..8..151511..6714
6  Zenderstad  810..13..610..14662
7  Gooi & Eemland 2  8..6..5141610..65-2
8  Gooi & Eemland 3  ....5..5104111565-20
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   459..9..109..61-28
10  WSDV 4  5565..6..5..60-56

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 07-01-2017     BDV Bennekom  -   Harderwijk 2  
11
-
9
 Coen Bommel (1167) - Bert Foppen (1105) 1-15Partij
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Wout Foppen (810) 1-16Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Jaap van de Werfhorst (1047) 1-18Partij
 Chris Versteegen (1063) - Ton Eekelschot (1038) 1-19Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Wouter van den Berg (932) 2-010Partij
 Johan de Haas (1031) - Jan van der Pol (918) 0-27Partij
 Hans Robben (996) - Jan Pluim (896) 2-01Partij  
 Alex van Harn (906) - Jakob de Vries (985) 0-23Partij
 Gerrit Alink (883) - Willem van Starkenburg (880) 2-02Partij
 Mark ter Hofte (770) - Marjan Foppen (735) 1-14Partij
   WSDV 3  -   CTD Arnhem 2  
9
-
11
 Bas van Berkel (976) - Leo Steyntjes (980) 1-13Partij
 Machiel Weistra (972) - Theo Willemsen (1063) 1-18Partij
 Cor Langeveld (1101) - Ben Kuiphuis (879) 2-07Partij
 Gerard Zijlema (1032) - Aroen Bholasingh (812) 1-15Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Robert Sall (1180) 0-26Partij
 Mara Langeveld (908) - Rein Bergsma (1031) 1-12Partij
 Hans Luchies (943) - Wilrick Wonnink (1160) 0-29Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Ton Berends (1007) 0-24Partij
 Ton Schockman (849) - Willem van den Berg (1123) 1-110Partij
 Jozef Linssen (1067) - Jan Beeke (1040) 2-01Partij  
   WSDV 4  -   Gooi & Eemland 3  
5
-
15
 Ivar Smijers (736) - Jaap Langerak (892) 1-110Partij
 Jasper Overbeek  - Henk de Groot (882) 1-16Partij
 Erik van Wingerden  - Adri Butzelaar (815) 0-25Partij
 Frank de Bruijn  - Jeffrey Verwoerd (852) 0-21Partij
 Luise Gabbert (671) - Lennart Bolks (760) 1-19Partij
 Luke Kersten  - Ad Vreeswijk (805) 0-23Partij
 Marie Gabbert (615) - Lammert Korlaar (826) 1-18Partij
 Jan Dammingh (847) - Huib Poort (837) 1-17Partij
 Marjory Feyt (404) - Harry Vredeveldt (812) 0-24Partij  
 Fernande de Graaf (489) - Douwe de Graaf (784) 0-22Partij
za 28-01-2017     Zenderstad  -   Gooi & Eemland 2  
6
-
14
 Kumar Bihari (963) - Ton van der Ploeg (1003) 1-16Partij
 Cees Westland (1077) - Huib Poort (837) 0-210Partij
 Piet Schep (1002) - Michiel Luiten (1018) 0-27Partij
 RenĂ© Nurmohamed (650) - Alexander van de Mheen (830) 0-21Partij
 Rob de Meij (947) - Wim Muijs (1138) 0-23Partij
 Gerard Bakker (994) - Lennart Bolks (760) 1-14Partij
 Theo van Londen (899) - Hans Loots (875) 2-02Partij
 Hans Verhoeven (860) - Bert Roest (982) 0-28Partij
 Arie Koster (1011) - Anne Wouda (872) 0-25Partij
 Patrick van der Tol (924) - Levi Duijst (719) 2-09Partij
za 11-02-2017     DES Lunteren 3  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
11
-
9
 Johan Top (879) - Jos Lamers (939) 2-02Partij
 Bram Cysouw (842) - Jacob Reiffers (1041) 1-11Partij
 Arjan van Galen (1250) - Gerard Boogaars (1025) 2-010Partij
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Willie Peelen (892) 0-26Partij  
 Jan Bos (994) - Jan Kornilov (846) 0-27Partij
 Erwin Jochemsen (815) - Lev Gilevych (646) 1-19Partij
 Tristan van der Velde (775) - Yaroslav Gilevych (398) 2-08Partij
 Jan Heij (674) - Linsey van Leeuwen (242) 2-05Partij
 Michel Hendriksen Jr. (677) - Jan Linssen (1111) 0-23Partij
 Ries van Ee (690) - Harry Hendriksen (790) 1-14Partij