HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  CTD Arnhem 2  11..11101212..161571334
2  WSDV 3  9111212..713..1571018
3  Harderwijk 2  ..991014..1511147924
4  BDV Bennekom  981112..10..15157920
5  DES Lunteren 3  10810815..1511..7814
6  Gooi & Eemland 2  8..6..514161012772
7  Zenderstad  813..10..61071476-4
8  Gooi & Eemland 3  ..75..5410111575-26
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   4..95910139..73-22
10  WSDV 4  5565..865..70-60

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 7
za 21-01-2017     Harderwijk 2  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Jakob de Vries (985) - Melanie Voskuil (902) 1-19Partij
 Egbert van Hattem (1177) - Arjan van Galen (1250) 1-110Partij
 Jaap van de Werfhorst (1047) - Evert Evers (1120) 1-18Partij
 Bert Foppen (1105) - Bram Cysouw (842) 2-03Partij
 Jan van der Pol (918) - Jeroen van den Brink (728) 1-16Partij
 Wouter van den Berg (932) - Tristan van der Velde (775) 2-02Partij
 Willem van Starkenburg (880) - Jan Cysouw (792) 1-14Partij
 Eibert Smit (993) - Jan Heij (674) 0-21Partij
 Jan Pluim (896) - Michel Hendriksen Jr. (677) 1-17Partij
 Marjan Foppen (735) - Erwin Jochemsen (815) 0-25Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   Zenderstad  
13
-
7
 Stef Migchelbrink (1058) - Piet Schep (1002) 2-02Partij
 Jos Lamers (939) - Gerard Bakker (994) 2-06Partij
 Gerard Boogaars (1025) - Arie Koster (1011) 1-19Partij
 Martijn Weijers (974) - Hans Verhoeven (860) 0-27Partij
 Jacob Reiffers (1041) - Ben van der Linden (965) 2-010Partij  
 Willie Peelen (892) - Jacco Scheper (971) 1-13Partij  
 Lev Gilevych (646) - Patrick van der Tol (924) 0-28Partij
 Yaroslav Gilevych (398) - Theo van Londen (899) 2-04Partij
 Peter Litjens (999) - Rob de Meij (947) 1-15Partij
 Jan Bouwmeister (803) - René Nurmohamed (650) 2-01Partij
   Gooi & Eemland 2  -   WSDV 4  
12
-
8
 Kennedy Krishnadath (956) - Fernande de Graaf (489) 2-05Partij
 Willem Bor (1019) - Marjory Feyt (404) 2-03Partij
 Michiel Luiten (1018) - Gerard Zijlema (1032) 0-22Partij
 Ton van der Ploeg (1003) - Ivar Smijers (736) 1-19Partij
 Gerard Benning (1006) - Luke Kersten  2-04Partij
 Harry Vredeveldt (812) - Luise Gabbert (671) 1-110Partij
 Alexander van de Mheen (830) - Marie Gabbert (615) 2-06Partij
 Lennart Bolks (760) - Kees Maliepaard (929) 1-18Partij
 Anne Wouda (872) - Gerhard Gerritsen (912) 1-11Partij
 Levi Duijst (719) - Wim van Mourik (1008) 0-27Partij
   Gooi & Eemland 3  -   WSDV 3  
7
-
13
 Jeffrey Verwoerd (852) - Cor Langeveld (1101) 0-29Partij
 Bert Roest (982) - Machiel Weistra (972) 1-18Partij
 Hans Loots (875) - Ákosh Kardos (834) 1-110Partij
 Lammert Korlaar (826) - Nico Valkenburg (1032) 1-11Partij
 Ad Vreeswijk (805) - Bas van Berkel (976) 1-15Partij
 Huib Poort (837) - Jozef Linssen (1067) 1-17Partij
 Henk de Groot (882) - Henk Hoksbergen (1001) 1-16Partij  
 Jaap Langerak (892) - Hans Luchies (943) 1-12Partij
 Adri Butzelaar (815) - Mara Langeveld (908) 0-24Partij
 Douwe de Graaf (784) - Ton Schockman (849) 0-23Partij
   CTD Arnhem 2  -   BDV Bennekom  
11
-
9
 Aroen Bholasingh (812) - Gerrit Stunnenberg (1155) 1-13Partij
 Robert Sall (1180) - Coen Bommel (1167) 1-16Partij
 Rein Bergsma (1031) - Chris Versteegen (1063) 0-22Partij
 Wilrick Wonnink (1160) - Willem Stunnenberg (1058) 1-15Partij
 Theo Willemsen (1063) - Hans Robben (996) 2-08Partij
 Henk Mahboeb (997) - Johan de Haas (1031) 2-09Partij
 Ben Kuiphuis (879) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) 0-24Partij
 Willem van den Berg (1123) - Frans Lamers (993) 1-17Partij
 Leo Steyntjes (980) - Alex van Harn (906) 2-01Partij
 Rommy Moerlie (964) - Gerrit Alink (883) 1-110Partij