HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2016/2017

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  CTD Arnhem 2  111114101212..161581542
2  WSDV 3  912111271513..1581228
3  BDV Bennekom  98111210..14151581128
4  Harderwijk 2  69910..141511148916
5  DES Lunteren 3  10881010151511..8914
6  Zenderstad  81310..1061071487-4
7  Gooi & Eemland 2  85..651416101287-8
8  Gooi & Eemland 3  ..7655104111585-34
9  Lent/VBI/Nijmegen CT   4..59913109783-28
10  WSDV 4  5556..6851382-54

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 8
za 17-09-2016     CTD Arnhem 2  -   Harderwijk 2  
14
-
6
 Willem van den Berg (1123) - Ton Eekelschot (1038) 1-14Partij
 Ton Berends (1007) - Bert Foppen (1105) 1-15Partij
 Jan Beeke (1040) - Wouter van den Berg (932) 1-19Partij
 Theo Willemsen (1063) - Jakob de Vries (985) 2-08Partij
 Mark Jager (942) - Jan van der Pol (918) 1-13Partij
 Ben Kuiphuis (879) - Wout Foppen (810) 1-17Partij
 Leo Steyntjes (980) - Jan Pluim (896) 2-06Partij
 Sammy Brijobhokun (797) - Tim Suierveld  2-02Partij
 Rein Bergsma (1031) - Alex Immeker  2-01Partij
 Aroen Bholasingh (812) - Marjan Foppen (735) 1-110Partij
za 04-02-2017     BDV Bennekom  -   Gooi & Eemland 3  
14
-
6
 Gerrit Stunnenberg (1155) - Lennart Bolks (760) 2-07Partij
 Coen Bommel (1167) - Adri Butzelaar (815) 2-010Partij
 Willem Stunnenberg (1058) - Lammert Korlaar (826) 2-01Partij
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (945) - Ad Vreeswijk (805) 2-04Partij
 Chris Versteegen (1063) - Douwe de Graaf (784) 1-16Partij
 Hans Robben (996) - Huib Poort (837) 0-28Partij
 Johan de Haas (1031) - Jeffrey Verwoerd (852) 1-19Partij
 Alex van Harn (906) - Henk de Groot (882) 1-13Partij
 Frans Lamers (993) - Jaap Langerak (892) 1-15Partij
 Gerrit Alink (883) - Bert Roest (982) 2-02Partij
   WSDV 3  -   Gooi & Eemland 2  
15
-
5
 Machiel Weistra (972) - Kennedy Krishnadath (956) 1-19Partij
 Henk Hoksbergen (1001) - Ton van der Ploeg (1003) 2-01Partij
 Bas van Berkel (976) - Wim Muijs (1138) 1-17Partij
 Nico Valkenburg (1032) - Henk Vogelenzang de Jong (1093) 0-26Partij
 Cor Langeveld (1101) - Gerard Benning (1006) 1-110Partij
 Ákosh Kardos (834) - Levi Duijst (719) 2-04Partij
 Mara Langeveld (908) - Alexander van de Mheen (830) 2-02Partij
 Jozef Linssen (1067) - Anne Wouda (872) 2-03Partij
 Kees Maliepaard (929) - Hans Loots (875) 2-08Partij
 Ton Schockman (849) - Hans Schuurman (625) 2-05Partij
   WSDV 4  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
13
-
7
 Ivar Smijers (736) - Remco van Zelst (1250) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1032) - Stef Migchelbrink (1058) 2-0Partij
 Marjory Feyt (404) - Jos Lamers (939) 0-2Partij
 Frank de Bruijn  - Gerard Boogaars (1025) 0-2Partij
 Fernande de Graaf (489) - Willie Peelen (892) 2-0Partij
 Wim van Mourik (1008) - Jan Kornilov (846) 1-1Partij
 Luise Gabbert (671) - Lev Gilevych (646) 1-1Partij
 Luke Kersten  - Yaroslav Gilevych (398) 2-0Partij
 Marie Gabbert (615) - Danny de Haas  2-0Partij
 Joop van de Klift (710) - Tijn Borgers  2-0Partij
   Zenderstad  -   DES Lunteren 3  
10
-
10
 Rob de Meij (947) - Jeroen van den Brink (728) 1-18
 Gerard Bakker (994) - Bram Cysouw (842) 1-14
 Hans Verhoeven (860) - Johan Top (879) 1-19
 Kumar Bihari (963) - Evert Evers (1120) 0-21
 Cees Westland (1077) - Melanie Voskuil (902) 1-15Partij
 Piet Schep (1002) - Jan Bos (994) 0-210Partij  
 Theo van Londen (899) - Michel Hendriksen Jr. (677) 2-06Partij
 Ben van der Linden (965) - Erwin Jochemsen (815) 1-17Partij
 Roald Scheper (666) - Levien Cysouw  1-13
 René Nurmohamed (650) - Jan Heij (674) 2-02Partij