HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBs
1  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  111315151110161213151611 2174
2  Zaanstreek/Purmerend CT  91714141810171315141611 1994
3  RDC Rijnsburg 2  7310111214111416161611 1740
4  IJmuiden Zaanstreek CT  56101081291212151311 124
5  Samen Sterk 2  56910714161111101211 122
6  Gooi & Eemland 2  9281213149911171011 118
7  DOS Delft  1010686661212131211 10-18
8  Den Haag Hofstaddammers CT  439114111413314711 10-34
9  Haarlemse Damclub 2  8768911879141411 6-18
10  Zenderstad  7548998171110911 5-26
11  Scheveningen  5645103766101211 4-72
12  SNA 3  4447810813611811 -2 3-54

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 11
za 17-02-2018     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   Scheveningen  
15
-
5
 Arie de Bruijn (1225) - Eddy Janssen (912) 2-07Partij
 Ruud Kloosterman (1219) - Johan Pronk (972) 2-09Partij
 Alex Bitter (1128) - Frans Boers (826) 1-15Partij
 Jeroen de Bruijn (1093) - Koos van Setten (828) 2-010Partij
 Arie van der Knaap (956) - Nel Lindhout (683) 2-01Partij
 Peter de Bruijn (970) - Jeroen Neve (577) 1-14Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1142) - Nico Pronk (592) 2-08Partij
 Hans de Knikker (1078) - Joke van der Meijden (546) 2-03Partij
 Maaike Kamer (859) - Ron de Vaal (754) 1-12Partij
 Maaike de Bruin (389) - Wim Eijgenraam (693) 0-26Partij
   DOS Delft  -   Zenderstad  
12
-
8
 Jan Eekhout (820) - Kumar Bihari (976) 1-15Partij
 Loek Tillemans (981) - Rob de Meij (930) 1-17Partij
 Rob Smits (855) - Ben van der Linden (941) 2-01Partij
 Rolan van der Lugt (841) - Patrick van der Tol (928) 1-110Partij
 Jordy van der Lugt (1002) - Arie Koster (974) 1-19Partij
 Victor Foss (970) - Theo van Londen (904) 1-18Partij
 Cees van Atten (816) - Nico Verhoeven (922) 2-02Partij
 Ton van Namen  - Gerard Bakker (998) 0-26Partij
 Mees van den Bosch (767) - Henny Pikker (739) 2-03Partij
 Wynton Meijer (507) - René Nurmohamed (655) 1-14Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   Gooi & Eemland 2  
12
-
8
 Casper Vroegop (1013) - Gerard Benning (1021) 1-16Partij
 Daniël Boom (902) - Bert Roest (1013) 1-18Partij
 Arno Kooloos (1074) - Henk Vogelenzang de Jong (1104) 1-17Partij
 Albert Huisman (1177) - Michiel Luiten (990) 1-19Partij
 Gera Hol (978) - Jaap Langerak (881) 2-04Partij
 Laura Andriessen (1035) - Henk de Groot (863) 2-01Partij
 Gé Berbee (932) - Lennart Bolks (780) 2-02Partij
 Cees van den Bosch (995) - Huib Poort (852) 1-13Partij
 Alexander Zwanenburg (851) - Hans Loots (846) 0-210Partij
 Nico Mul (836) - Levi Duijst (700) 1-15Partij
   SNA 3  -   Zaanstreek/Purmerend CT  
4
-
16
 Co Filmer (904) - Losseni Savané (1208) 0-24Partij
 Jelle van der Eng (585) - Johan Veerman (1116) 1-110Partij
 Bert van Leijden (847) - Joop Wind (1084) 0-29Partij
 Frans Groot (876) - Sijmen Hansen (1109) 0-28Partij
 Bryan Tesselaar (872) - Bart van Geel (1077) 2-01Partij
 Jan Tol  - Frans Kroese (1055) 0-27Partij
 Luca Smit  - Barbara Graas (1010) 0-22Partij
 Puck Boudens (587) - Jan Hania (1032) 0-23Partij
 Sander Gosselaar  - Martin Berends (988) 0-25Partij
 Wart Verhagen (575) - Schelte Betten (874) 1-16Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Haarlemse Damclub 2  
13
-
7
 Jan Kok (1196) - Gerard van Velzen (1018) 2-08Partij
 Oedebhaan Dihal (868) - Jan Esselman (996) 0-25Partij
 Radjendrenath Kalloe (1009) - Peter Schipper (987) 2-07Partij
 Nico Leemberg (1056) - Rob van de Klashorst (929) 2-06Partij
 Nerin Bisseswar (775) - Carlo Koopman (959) 0-29Partij
 Harry Zandvliet (1070) - Maurits de Vries (698) 2-02Partij
 Rinus Snellaars (626) - Noël Neve (653) 0-23Partij
 Sanjai Dhauntal (932) - Ferdi Uilhoorn (823) 2-010Partij
 John Kolstee (749) - Dimitri Otto (907) 1-14Partij
 Jeremy Pauwels (933) - Arie Haveman (414) 2-01Partij
   Samen Sterk 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
10
-
10
 Bram Doeves (1116) - Jan-Maarten Koorn (914) 2-02Partij
 Thomas van der Klis (961) - Max Doornbosch (948) 0-25Partij
 Herk Vis (940) - Bram van Bakel (1027) 0-29Partij
 Bastiaan de Gunst (868) - Marcel Doornbosch (1046) 0-28Partij
 Louis de Frankrijker (1062) - Erik van der Haar (866) 2-010Partij
 Joop Briedé (871) - Nicole Schouten (834) 1-16Partij
 Hans Stolwijk (864) - Klaas de Krijger (777) 2-01Partij
 Arie van Diggele (830) - Johan Deubel (751) 2-04Partij
 Robert van Diggele (811) - Kaj Kruit (868) 1-13Partij
 Jaap Vermeer (753) - Vince van der Wiele (719) 0-27Partij