HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBs
1  RDC Rijnsburg 2  ....10..11161416......5 934
2  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ..11....15..10..12..115 918
3  Zaanstreek/Purmerend CT  ..9..17..15....13..185 844
4  IJmuiden Zaanstreek CT  10....9....12..1213..5 712
5  Den Haag Hofstaddammers CT  ....311..3..14....115 6-16
6  Samen Sterk 2  95........1410..12..5 50
7  Zenderstad  4..5..17......119..5 4-8
8  DOS Delft  610..8..6..13......5 3-14
9  Scheveningen  4......610..7..12..5 3-22
10  Haarlemse Damclub 2  ..878....9......115 2-14
11  SNA 3  ......7..811..8..105 -2 1-12
12  Gooi & Eemland 2  ..92..9........9105 1-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 25-11-2017     Gooi & Eemland 2  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
9
-
11
 Bert Roest (1013) - Jeroen de Bruijn (1093) 1-18Partij
 Gerard Benning (1021) - Kariem Droog (1017) 2-07Partij
 Jaap Langerak (881) - Arie de Bruijn (1225) 0-29Partij
 Michiel Luiten (990) - Hans de Knikker (1078) 0-21Partij
 Henk de Groot (863) - Gerardo IJssel Jr. (1142) 0-26Partij
 Hans Loots (846) - Peter de Bruijn (970) 1-110Partij
 Ad Vreeswijk (804) - Maaike Kamer (859) 1-14Partij
 Lennart Bolks (780) - Mariska Groenendijk-Bos (1010) 0-23Partij
 Lammert Korlaar (781) - Piet van Eeden (757) 2-02Partij
 Levi Duijst (700) - Evert Florijn  2-05Partij
   Zenderstad  -   Zaanstreek/Purmerend CT  
5
-
15
 Piet Schep (975) - Johan Veerman (1116) 0-28Partij
 Gerard Bakker (998) - Piet Smit (1112) 0-24Partij
 Arie Koster (974) - Sijmen Hansen (1109) 0-23Partij
 Kumar Bihari (976) - Bart van Geel (1077) 2-06Partij
 Jacco Scheper (957) - Frans Kroese (1055) 0-25Partij
 Patrick van der Tol (928) - Barbara Graas (1010) 1-19Partij
 Rob de Meij (930) - Jan Broersen  1-17Partij
 Hans Verhoeven (881) - Peter van der Merwe (832) 1-110Partij
 Theo van Londen (904) - Martin Berends (988) 0-21Partij
 Roald Scheper (736) - Schelte Betten (874) 0-22Partij
   Scheveningen  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
6
-
14
 Jan Molhoek (884) - Nerin Bisseswar (775) 1-13Partij
 Eddy Janssen (912) - Harold Jagram (984) 1-17Partij
 Arie te Lindert (979) - Jan Kok (1196) 1-15Partij
 Frans Boers (826) - Bas Baksoellah (1028) 1-110Partij
 Johan Pronk (972) - Radjendrenath Kalloe (1009) 0-28Partij
 Jeroen Neve (577) - Sanjai Dhauntal (932) 0-26Partij
 Kees Osté (754) - Jeremy Pauwels (933) 0-21Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Alex Kruyshoop (749) 1-12Partij
 Nico Pronk (592) - John Kolstee (749) 0-29Partij
 Ron de Vaal (754) - Rinus Snellaars (626) 1-14Partij
   Samen Sterk 2  -   SNA 3  
12
-
8
 Herk Vis (940) - Co Filmer (904) 0-25Partij
 Remco Krijgsman (986) - Bert van Leijden (847) 1-110Partij
 Bram Doeves (1116) - Jan Bravenboer (857) 1-18Partij
 Robert van Diggele (811) - Jan Tol  2-09Partij
 Bastiaan de Gunst (868) - Frank Aarts (690) 2-01Partij
 Joop Briedé (871) - Luuk Terweijden (622) 2-02Partij
 Dick de Jong (827) - Puck Boudens (587) 0-28Partij
 Arie van Diggele (830) - Wart Verhagen (575) 1-16
 Salim Rodjan (865) - Bert Verhagen  2-03Partij
 Jaap Vermeer (753) - Luca Smit  1-14Partij
   DOS Delft  -   RDC Rijnsburg 2  
6
-
14
 Henk Valk (1012) - Casper Vroegop (1013) 1-16Partij
 Loek Tillemans (981) - Jan Parlevliet (1004) 2-04Partij
 Jan Eekhout (820) - Gera Hol (978) 0-25Partij
 Ton van Namen  - Laura Andriessen (1035) 0-29Partij
 Rob Smits (855) - Cees van den Bosch (995) 0-21Partij
 Cees van Atten (816) - Gé Berbee (932) 1-17Partij
 Victor Foss (970) - Daniël Boom (902) 1-110Partij
 Wynton Meijer (507) - Alexander Zwanenburg (851) 0-23Partij
 Mees van den Bosch (767) - Rinus Kromhout (1071) 0-22Partij
 Chiel Overvoorde (724) - Nico Mul (836) 1-18Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Haarlemse Damclub 2  
12
-
8
 Jack van Buuren (1079) - Rob van de Klashorst (929) 0-22Partij
 Marcel Doornbosch (1046) - Jan Esselman (996) 1-19Partij
 Boudewijn van der Veen (994) - Maurits de Vries (698) 2-01Partij
 Max Doornbosch (948) - Carlo Koopman (959) 1-110Partij
 Johan Deubel (751) - Noël Neve (653) 0-25Partij
 Bram van Bakel (1027) - Sjoerd van Hettema (874) 2-04Partij
 Nicole Schouten (834) - Ferdi Uilhoorn (823) 2-08Partij
 Cees Staal (664) - Joep Kerkhoff (685) 0-27Partij
 Klaas de Krijger (777) - Arie Haveman (414) 2-06Partij
 Vince van der Wiele (719) - Menno van Delft  2-03Partij