HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBs
1  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  111315....11101213..168 1542
2  Zaanstreek/Purmerend CT  9..14141718..131514..8 1468
3  RDC Rijnsburg 2  7..111011..14..1616168 1342
4  Samen Sterk 2  569..16..1411..10128 96
5  IJmuiden Zaanstreek CT  ..610..98121212..138 94
6  Den Haag Hofstaddammers CT  ..394111114..314..8 8-22
7  Gooi & Eemland 2  92....129..91117108 7-2
8  DOS Delft  10..6686..12..13128 7-14
9  Haarlemse Damclub 2  87..98..118914..8 4-12
10  Zenderstad  754..8179..11..98 4-20
11  Scheveningen  ..6410..6376..128 3-52
12  SNA 3  4..487..108..1188 -2 1-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 06-01-2018     DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   SNA 3  
16
-
4
 Alex Bitter (1128) - Co Filmer (904) 2-010Partij
 Ruud Kloosterman (1219) - Bryan Tesselaar (872) 2-01Partij
 Arie de Bruijn (1225) - Kevin van Langen (753) 2-08Partij
 Jeroen de Bruijn (1093) - Bert van Leijden (847) 2-07Partij
 Peter de Bruijn (970) - Jan Bravenboer (857) 1-19Partij
 Kariem Droog (1017) - Jan Tol  1-16Partij
 Arie van der Knaap (956) - Frank Aarts (690) 2-02Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1142) - Jurre Verhagen (692) 2-03Partij
 Christiaan Visser (666) - Wart Verhagen (575) 0-25Partij
 Maaike de Bruin (389) - Puck Boudens (587) 2-04Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   RDC Rijnsburg 2  
9
-
11
 Jan Kok (1196) - Marco de Leeuw (1067) 0-25Partij
 Jaap van Hal (1041) - Casper Vroegop (1013) 1-17Partij
 Radjendrenath Kalloe (1009) - Cees van den Bosch (995) 2-010Partij
 Harold Jagram (984) - Arno Kooloos (1074) 1-14Partij
 Jeremy Pauwels (933) - Gera Hol (978) 1-12Partij
 Sanjai Dhauntal (932) - Daniël Boom (902) 0-28Partij
 Alex Kruyshoop (749) - Jan Parlevliet (1004) 0-26Partij
 Nerin Bisseswar (775) - Alexander Zwanenburg (851) 2-09Partij
 Hedwig Callender (825) - Nico Mul (836) 1-13Partij
 Rinus Snellaars (626) - Teun de Kluyver (573) 1-11Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   DOS Delft  
8
-
12
 Rob van de Klashorst (929) - Loek Tillemans (981) 0-22Partij
 Carlo Koopman (959) - Rob Smits (855) 1-110Partij
 Noël Neve (653) - Henk Valk (1012) 0-28Partij
 Peter Schipper (987) - Jan Eekhout (820) 2-07Partij
 Maurits de Vries (698) - Rolan van der Lugt (841) 1-13Partij
 Gerard van Velzen (1018) - Ton van Namen  1-14Partij
 Sjoerd van Hettema (874) - Cees van Atten (816) 0-29Partij
 Dimitri Otto (907) - Wynton Meijer (507) 1-11Partij
 Ferdi Uilhoorn (823) - Amand Keultjes (690) 0-25Partij
 Frank Hagebeek (756) - Jordy van der Lugt (1002) 2-06Partij
   Zaanstreek/Purmerend CT  -   Samen Sterk 2  
14
-
6
 Barbara Graas (1010) - Herk Vis (940) 2-06Partij
 Joop Wind (1084) - Bastiaan de Gunst (868) 2-08Partij
 Piet Smit (1112) - niet opgekomen  2-01R
 Johan Veerman (1116) - Bram Doeves (1116) 1-15Partij
 Sijmen Hansen (1109) - Louis de Frankrijker (1062) 0-29Partij
 Martin Berends (988) - Hans Stolwijk (864) 1-110Partij
 Frans Kroese (1055) - Thomas van der Klis (961) 1-17Partij
 Bart van Geel (1077) - Salim Rodjan (865) 1-14Partij
 Jan Hania (1032) - Arie van Diggele (830) 2-03Partij
 Schelte Betten (874) - Jaap Vermeer (753) 2-02Partij
   Gooi & Eemland 2  -   Scheveningen  
17
-
3
 Henk Vogelenzang de Jong (1104) - Engelbertus Pronk (935) 2-09Partij
 Bert Roest (1013) - Arie te Lindert (979) 1-15Partij
 Michiel Luiten (990) - Johan Pronk (972) 1-18Partij
 Gerard Benning (1021) - Joke van der Meijden (546) 2-01Partij
 Ad Vreeswijk (804) - Nico Pronk (592) 2-02Partij
 Hans Loots (846) - Kees Osté (754) 2-010Partij
 Huib Poort (852) - Nel Lindhout (683) 1-13Partij
 Lennart Bolks (780) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) 2-04Partij
 Levi Duijst (700) - Gerda van der Meijden (472) 2-07Partij
 Lammert Korlaar (781) - Ron de Vaal (754) 2-06Partij
   Zenderstad  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
8
-
12
 Piet Schep (975) - Boudewijn van der Veen (994) 0-210Partij
 Arie Koster (974) - Marcel Doornbosch (1046) 0-29Partij
 Jacco Scheper (957) - Jan-Maarten Koorn (914) 0-27Partij
 Gerard Bakker (998) - Max Doornbosch (948) 0-26Partij
 Theo van Londen (904) - Bram van Bakel (1027) 1-18Partij
 Patrick van der Tol (928) - Nicole Schouten (834) 2-02Partij
 Ben van der Linden (941) - Erik van der Haar (866) 2-03Partij
 Roald Scheper (736) - Kaj Kruit (868) 1-14Partij
 Arie van Nieuwkerk (872) - Johan Deubel (751) 1-15Partij
 Bram Bekkers (547) - Klaas de Krijger (777) 1-11Partij