HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WeA/BPuBs
1  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  111311151510..1312..169 1752
2  Zaanstreek/Purmerend CT  9..1814141017151314..9 1568
3  RDC Rijnsburg 2  7....11101411161416169 1550
4  Gooi & Eemland 2  92..1312..911917109 94
5  Samen Sterk 2  5697..1416..1110129 90
6  IJmuiden Zaanstreek CT  56108..1291212..139 9-6
7  DOS Delft  10106..686..1213129 8-14
8  Den Haag Hofstaddammers CT  ..3911411143..1479 8-28
9  Zenderstad  7549..8..17111099 5-20
10  Haarlemse Damclub 2  87611988..914..9 4-20
11  Scheveningen  ..64310..76106129 4-52
12  SNA 3  4..4108781311..89 -2 3-34

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 20-01-2018     Scheveningen  -   Zenderstad  
10
-
10
 Johan Pronk (972) - Kumar Bihari (976) 2-05Partij
 Eddy Janssen (912) - Rob de Meij (930) 2-07Partij
 Engelbertus Pronk (935) - Piet Schep (975) 2-08Partij
 Jan Molhoek (884) - Arie Koster (974) 1-14Partij
 Arie te Lindert (979) - Hans Verhoeven (881) 0-22Partij
 Koos van Setten (828) - Patrick van der Tol (928) 0-29Partij
 Nico Pronk (592) - Ben van der Linden (941) 0-210Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (616) - Theo van Londen (904) 0-21Partij
 Frans Boers (826) - René Nurmohamed (655) 2-03Partij
 Ron de Vaal (754) - Henny Pikker (739) 1-16Partij
   Samen Sterk 2  -   Gooi & Eemland 2  
7
-
13
 Herk Vis (940) - Willem Bor (1012) 0-21Partij
 Bastiaan de Gunst (868) - Henk Vogelenzang de Jong (1104) 1-110Partij
 Thomas van der Klis (961) - Michiel Luiten (990) 2-02Partij
 Remco Krijgsman (986) - Gerard Benning (1021) 0-26Partij
 Hans Stolwijk (864) - Jaap Langerak (881) 1-18Partij
 Bram Doeves (1116) - Bert Roest (1013) 2-09Partij
 Robert van Diggele (811) - Henk de Groot (863) 1-13Partij
 Dick de Jong (827) - Ad Vreeswijk (804) 0-24Partij
 Jaap Vermeer (753) - Hans Loots (846) 0-27Partij
 Arie van Diggele (830) - Huib Poort (852) 0-25Partij
   DOS Delft  -   Zaanstreek/Purmerend CT  
10
-
10
 Henk Valk (1012) - Johan Veerman (1116) 1-16Partij
 Loek Tillemans (981) - Sijmen Hansen (1109) 0-29Partij
 Jordy van der Lugt (1002) - Bart van Geel (1077) 1-12Partij
 Rob Smits (855) - Frans Kroese (1055) 1-15Partij
 Jan Eekhout (820) - Barbara Graas (1010) 1-18Partij
 Victor Foss (970) - Martin Berends (988) 2-010Partij
 Ton van Namen  - Mohammed Aliem Wagid Hosain (855) 0-27Partij
 Wynton Meijer (507) - Schelte Betten (874) 2-04Partij
 Cees van Atten (816) - Peter van der Merwe (832) 2-01Partij
 Quirine van der Salm (559) - Cees Staal (664) 0-23Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   Haarlemse Damclub 2  
14
-
6
 Arno Kooloos (1074) - Peter Schipper (987) 1-18Partij
 Gera Hol (978) - Gerard van Velzen (1018) 1-110Partij
 Laura Andriessen (1035) - Carlo Koopman (959) 2-09Partij
 Jan Parlevliet (1004) - Rob van de Klashorst (929) 0-26Partij
 Gé Berbee (932) - Dimitri Otto (907) 2-03Partij
 Cees van den Bosch (995) - Ferdi Uilhoorn (823) 0-27Partij
 Daniël Boom (902) - Frank Hagebeek (756) 2-05Partij
 Alexander Zwanenburg (851) - Joep Kerkhoff (685) 2-04Partij
 Casper Vroegop (1013) - Arie Haveman (414) 2-01Partij
 Teun de Kluyver (573) - Menno van Delft  2-02Partij
   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
15
-
5
 Arie de Bruijn (1225) - Max Doornbosch (948) 2-09Partij
 Alex Bitter (1128) - Marcel Doornbosch (1046) 1-11Partij
 Ruud Kloosterman (1219) - Bram van Bakel (1027) 1-18Partij
 Arie van der Knaap (956) - Jan-Maarten Koorn (914) 1-17Partij
 Jeroen de Bruijn (1093) - Nicole Schouten (834) 2-04Partij
 Peter de Bruijn (970) - Klaas de Krijger (777) 0-25Partij
 Kariem Droog (1017) - Kaj Kruit (868) 2-06Partij
 Gerardo IJssel Jr. (1142) - Johan Deubel (751) 2-03Partij
 Hans de Knikker (1078) - Vince van der Wiele (719) 2-02Partij
 Peter Pippel (1010) - Hans Knobbe  2-010Partij
za 27-01-2018     SNA 3  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
13
-
7
 Co Filmer (904) - Harry Zandvliet (1070) 1-110Partij
 Frans Groot (876) - Jan Kok (1196) 0-24Partij
 Jelle van der Eng (585) - Radjendrenath Kalloe (1009) 2-05Partij
 Kevin van Langen (753) - Alex Kruyshoop (749) 2-02Partij
 Bert van Leijden (847) - Nerin Bisseswar (775) 2-07Partij
 Jan Bravenboer (857) - Harold Jagram (984) 2-08Partij
 Frank Aarts (690) - Oedebhaan Dihal (868) 2-09Partij
 Wart Verhagen (575) - Jeremy Pauwels (933) 2-03Partij
 Suraj Hilversum  - John Kolstee (749) 0-21Partij
 Sander Gosselaar  - Rinus Snellaars (626) 0-26Partij