HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  RDC Rijnsburg 2  7111511131612131015191119142
2  Alblasserdam  131381181214131010161116128
3  Samen Sterk 2  97119111514181013201115137
4  Den Haag Hofstaddammers CT  51297101112111315191115124
5  Haarlemse Damclub 2  99111310111381017171114128
6  SNA 2  712910101179139161110113
7  De Kroonschijf DEZ 2  48599912131212171110110
8  IJmuiden Zaanstreek CT  86687138121314131110108
9  Scheveningen  7729121178121016119101
10  DOS Delft  10101071078781214118103
11  DEZ Reeuwijk CT  51075311861081211685
12  Haarlemse Damclub 3  1401343746811041

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 16-02-2019     Samen Sterk 2  -   De Kroonschijf DEZ 2  
15
-
5
 Louis de Frankrijker (1036) - Marijke Koers-van Genderen (1041) 2-09Partij
 Thomas van der Klis (960) - Arjan Mourits (1013) 2-05Partij
 Herk Vis (930) - André de Raad (984) 1-13Partij
 Joop Briedé (904) - Mari Dame (1035) 1-16Partij
 Hans Stolwijk (854) - Jeroen Schakel (1079) 1-14Partij
 Raymond van Es (1095) - Johan Stuij (750) 2-07Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Wilco Stam (858) 1-12Partij
 Robert van Diggele (817) - Dirk Kwakernaak (970) 1-11Partij
 Jaap Vermeer (694) - Niels Koorevaar  2-08Partij
 Dick de Jong (802) - Klaas de Keijzer (705) 2-010Partij
   Scheveningen  -   SNA 2  
11
-
9
 Piet Rozenboom (1006) - Pepijn Folgers (943) 1-19Partij
 Frans Boers (835) - Jelle van der Eng (868) 2-010Partij
 Johan Pronk (945) - Bert van Leijden (797) 1-16Partij
 Jan Molhoek (871) - Exuperry Mwenedata (877) 2-01Partij
 Arie te Lindert (967) - Co Filmer (921) 1-18Partij
 Wim Eijgenraam (684) - Bertus Groot (941) 0-22Partij
 Nel Lindhout (681) - Bryan Tesselaar (892) 1-13Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Luca Smit (462) 2-05Partij
 Kees Osté (770) - Jan Tol (852) 1-17Partij
 Theo Baard (410) - Frans Groot (880) 0-24Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   Haarlemse Damclub 3  
13
-
7
 Max Doornbosch (1003) - René van Dusschoten  2-07Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Max van Dusschoten  2-02Partij
 Nicole Schouten (839) - Ferdi Uilhoorn (805) 1-19Partij
 Klaas de Krijger (758) - Adel Mubiru  2-04Partij
 Johan Deubel (751) - Gert Koopman  1-18Partij
 Vince van der Wiele (718) - Angel Dittrich  2-01Partij
 Hans Knobbe (667) - Menno van Delft  1-110Partij
 Jens Mischke  - Justin Koopman  1-16Partij
 Lars van Eeken  - Jasmine Koopman  1-15Partij
 Renée Bal  - Carlos Somosa Milla  0-23Partij
   DOS Delft  -   Haarlemse Damclub 2  
10
-
10
 Henk Valk (1021) - Peter Schipper (1012) 2-07Partij
 Ton van Namen (805) - Frans Elzenga (934) 0-23Partij
 Loek Tillemans (992) - Paul Smit (986) 1-12Partij
 Wynton Meijer (783) - Jan Esselman (985) 0-26Partij
 Jan Eekhout (820) - Carlo Koopman (956) 1-14Partij
 Rob Smits (887) - Rob van de Klashorst (945) 1-15Partij
 Jan Schreurs (544) - Dimitri Otto (896) 1-19Partij
 Cees van Atten (820) - Frank Hagebeek (756) 1-110Partij
 Mees van den Bosch (763) - Bart van Soest  2-01Partij
 Quirine van der Salm (551) - Joep Kerkhoff (675) 1-18Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   DEZ Reeuwijk CT  
15
-
5
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Hans de Knikker (1085) 1-18Partij
 Frans van Eenennaam (1102) - Peter Pippel (982) 0-26Partij
 Jeroen Wit  - Eimert Buijserd (968) 2-07Partij
 Harold Jagram (976) - Theo Hordijk (1032) 2-04Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Piet van Eeden (770) 2-05Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Maaike de Bruin (483) 2-09Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Stan van der Meer  1-110Partij
 Hedwig Callender (756) - Joran Glas  2-02Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Laurent Glas  2-01Partij
 Rinus Snellaars (645) - Willem Slappendel  1-13Partij
   Alblasserdam  -   RDC Rijnsburg 2  
13
-
7
 Ruben Groenendijk (1009) - Arno Kooloos (1071) 1-15Partij
 Rien Visser (1175) - Casper Vroegop (1010) 1-110Partij
 Mijndert Verkaik (1205) - Laura Andriessen (1036) 2-04Partij
 Marcel van der Most (1038) - Gera Hol (972) 1-16Partij
 Remco Korteland (941) - Daniël Boom (925) 2-03Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Gé Berbee (936) 1-12Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Alexander Zwanenburg (845) 2-09Partij
 Rien Broekzitter (1044) - Rinus Kromhout (1052) 1-17Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Teun de Kluyver (584) 2-01Partij
 Jaap van der Dussen (789) - Nico Mul (837) 0-28Partij