HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Scheveningen  ....................161216
2  RDC Rijnsburg 2  ..................15..1215
3  Haarlemse Damclub 2  ................13....1213
4  DOS Delft  ..............12......1212
  Alblasserdam  ............12........1212
6  Samen Sterk 2  ..........11..........1211
7  SNA 2  ..........9..........109
8  De Kroonschijf DEZ 2  ........8............108
  DEZ Reeuwijk CT  ......8..............108
10  IJmuiden Zaanstreek CT  ....7................107
11  Den Haag Hofstaddammers CT  ..5..................105
12  Haarlemse Damclub 3  4....................104

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 1
za 15-09-2018     De Kroonschijf DEZ 2  -   Alblasserdam  
8
-
12
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Mijndert Verkaik (1205) 1-14Partij
 Wilco Stam (858) - Remco Korteland (941) 0-23Partij
 Arjan Mourits (1013) - Rien Visser (1175) 1-15Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Ruben Groenendijk (1009) 1-17Partij
 Mari Dame (1035) - Marcel van der Most (1038) 1-110Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Jaap van der Dussen (789) 2-08Partij
 Johan Stuij (750) - Yoshua van der Most (1005) 0-21Partij
 André de Raad (984) - Dylan Jongeneel (744) 1-16Partij
 Bert Terlouw  - Luc de Kruijf (662) 1-19Partij
 Arjen Kwakernaak (779) - Thomas Mouthaan (583) 0-22
   RDC Rijnsburg 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
15
-
5
 Arno Kooloos (1071) - Harry Zandvliet (1048) 1-110Partij  
 Gera Hol (972) - Radjendrenath Kalloe (1037) 2-09Partij
 Albert Huisman (1155) - Bas Baksoellah (997) 2-08Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Gökhan Bagci (748) 2-04Partij
 Gé Berbee (936) - Jeremy Pauwels (939) 2-06Partij
 Cees van den Bosch (969) - Jeroen Wit  2-05Partij  
 Jan Parlevliet (990) - Hans Giphart (1167) 0-21Partij
 Teun de Kluyver (584) - Nerin Bisseswar (799) 1-13Partij  
 Nico Mul (837) - Alex Kruyshoop (721) 1-12Partij
 Rinus Kromhout (1052) - John Kolstee (788) 2-07Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   DOS Delft  
8
-
12
 Hans de Knikker (1085) - Henk Valk (1021) 1-14Partij
 Henk Meester (1026) - Jordy van der Lugt (999) 0-26Partij
 Theo Hordijk (1032) - Loek Tillemans (992) 0-21Partij
 Peter Pippel (982) - Rolan van der Lugt (937) 1-110Partij
 Frans Boot (1011) - Jan Eekhout (820) 2-08Partij
 Eimert Buijserd (968) - Cees van Atten (820) 1-15Partij
 Gert Dankers (730) - Wynton Meijer (783) 0-23Partij
 Piet van Eeden (770) - Ton van Namen (805) 1-17Partij
 Evert Florijn  - Amand Keultjes (698) 0-29Partij
 Maaike de Bruin (483) - Mees van den Bosch (763) 2-02Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
13
-
7
 Ron Tielrooij (1134) - Cees van der Vlis (1119) 1-11Partij
 Peter Schipper (1012) - Koos de Vries (1007) 1-19Partij
 Paul Smit (986) - Jan-Maarten Koorn (929) 2-04Partij  
 Jan Esselman (985) - Max Doornbosch (1003) 1-12Partij
 Carlo Koopman (956) - Schelte Betten (879) 1-13Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Klaas de Krijger (758) 2-06Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Nicole Schouten (839) 0-25Partij
 Dimitri Otto (896) - Peter van der Merwe (823) 1-17Partij
 Noël Neve (677) - Cees Staal (670) 2-010Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Hans Knobbe (667) 2-08Partij
   Haarlemse Damclub 3  -   Scheveningen  
4
-
16
 Marcel Kosters (1150) - Piet Rozenboom (1006) 1-110Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Arend van Beelen (996) 1-18Partij
 Frank Hagebeek (756) - Andries van der Wal (696) 2-09Partij
 Bart van Soest  - Arie te Lindert (967) 0-21Partij
 Menno van Delft  - Eddy Janssen (917) 0-26Partij
 Angel Dittrich  - Kees Osté (770) 0-27Partij
 Justin Koopman  - Joke van der Meijden (575) 0-23Partij
 Jasmine Koopman  - Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) 0-22Partij
 Max van Dusschoten  - Ron de Vaal (778) 0-24Partij
 Carlos Somosa Milla  - Theo Baard (410) 0-25Partij  
   SNA 2  -   Samen Sterk 2  
9
-
11
 Bertus Groot (941) - Herk Vis (930) 1-17Partij
 Pepijn Folgers (943) - niet opgekomen  2-01R
 Co Filmer (921) - Raymond van Es (1095) 0-25Partij
 Bert van Leijden (797) - Bram Doeves (1115) 0-22Partij
 Bryan Tesselaar (892) - Louis de Frankrijker (1036) 2-06Partij
 Jan Tol (852) - Thomas van der Klis (960) 2-010Partij
 Jelle van der Eng (868) - Joop Briedé (904) 1-18Partij
 Puck Boudens (609) - Robert van Diggele (817) 0-23Partij
 Luca Smit (462) - Salim Rodjan (863) 1-14Partij
 Wart Verhagen (661) - Jaap Vermeer (694) 0-29Partij