HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  RDC Rijnsburg 2  ..111115161312101315191019135
2  Alblasserdam  ..1311812814101310161014115
3  Samen Sterk 2  97911..1114101813201013122
4  Haarlemse Damclub 2  991113111013..817171013118
5  Den Haag Hofstaddammers CT  512971110121311..191013109
6  De Kroonschijf DEZ 2  48..99912121312171010105
7  SNA 2  7129101011713..9161010104
8  IJmuiden Zaanstreek CT  86678813131214..10895
9  DOS Delft  101010..78778121410793
10  Scheveningen  7721297..812101610790
11  DEZ Reeuwijk CT  51073..81168101210680
12  Haarlemse Damclub 3  1403134..64810034

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 10
za 02-02-2019     De Kroonschijf DEZ 2  -   RDC Rijnsburg 2  
4
-
16
 Jeroen Schakel (1079) - Casper Vroegop (1010) 0-25Partij
 Sipke Veenstra (886) - Arno Kooloos (1071) 1-17Partij
 Ton Maasland (925) - Laura Andriessen (1036) 0-210Partij
 Wilco Stam (858) - Gera Hol (972) 0-22Partij
 Gerrit den Besten (818) - Cees van den Bosch (969) 1-18Partij
 Johan Stuij (750) - Alexander Zwanenburg (845) 0-23Partij
 Bert Terlouw  - Gé Berbee (936) 0-29Partij
 Gerjan de Vries (702) - Daniël Boom (925) 0-24Partij
 Niels Koorevaar  - Nico Mul (837) 1-16Partij
 Jorrit Roest  - Teun de Kluyver (584) 1-11Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   Alblasserdam  
10
-
10
 Henk Meester (1026) - Yoshua van der Most (1005) 2-06Partij
 Peter Pippel (982) - Rien Visser (1175) 1-110Partij
 Frans Boot (1011) - Mijndert Verkaik (1205) 1-19Partij
 Eimert Buijserd (968) - Ruben Groenendijk (1009) 1-15Partij
 Theo Hordijk (1032) - Marcel van der Most (1038) 1-14Partij
 Hans de Knikker (1085) - Remco Korteland (941) 1-18Partij
 Maaike de Bruin (483) - Dylan Jongeneel (744) 0-23Partij
 Piet van Eeden (770) - Wim IJsselstein (870) 1-17Partij
 Laurent Glas  - Jaap van der Dussen (789) 1-12Partij
 Willem Slappendel  - Thomas Mouthaan (583) 1-11Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
13
-
7
 Frans Elzenga (934) - Frans van Eenennaam (1102) 1-19Partij
 Ron Tielrooij (1134) - Radjendrenath Kalloe (1037) 1-17Partij
 Paul Smit (986) - Harold Jagram (976) 1-16Partij
 Peter Schipper (1012) - Jeroen Wit  1-110Partij
 Jan Esselman (985) - Oedebhaan Dihal (851) 2-08Partij
 Carlo Koopman (956) - Nerin Bisseswar (799) 2-04Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Hedwig Callender (756) 2-05Partij
 Dimitri Otto (896) - Alex Kruyshoop (721) 0-22Partij
 Bart van Soest  - Radjin Chandarsing (723) 1-13Partij
 Joep Kerkhoff (675) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub 3  -   DOS Delft  
6
-
14
 Marcel Kosters (1150) - Henk Valk (1021) 0-28Partij
 Angel Dittrich  - Ton van Namen (805) 0-27Partij
 René van Dusschoten  - Jordy van der Lugt (999) 0-24Partij
 Justin Koopman  - Mees van den Bosch (763) 0-21Partij
 Max van Dusschoten  - Loek Tillemans (992) 0-22Partij
 Jasmine Koopman  - Rob Smits (887) 0-26Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Cees van Atten (820) 2-010Partij
 Carlos Somosa Milla  - Jan Eekhout (820) 0-25Partij
 Frank Hagebeek (756) - Jan Schreurs (544) 2-09Partij
 Menno van Delft  - niet opgekomen  2-03R
   SNA 2  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
7
-
13
 Pepijn Folgers (943) - Piet Bakelaar (1046) 1-17Partij
 Bertus Groot (941) - Cees van der Vlis (1119) 0-29Partij
 Bert van Leijden (797) - Jan-Maarten Koorn (929) 1-16Partij
 Co Filmer (921) - Max Doornbosch (1003) 0-24Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Albert Roelofs (983) 1-18Partij
 Henk Groot (997) - Nicole Schouten (839) 1-15Partij
 Jan Tol (852) - Klaas de Krijger (758) 1-110Partij
 Bryan Tesselaar (892) - Johan Deubel (751) 1-12Partij
 Wart Verhagen (661) - Vince van der Wiele (718) 1-13Partij
 Puck Boudens (609) - Hans Knobbe (667) 0-21Partij
   Samen Sterk 2  -   Scheveningen  
18
-
2
 Louis de Frankrijker (1036) - Johan Pronk (945) 2-010Partij
 Herk Vis (930) - Koos van Setten (826) 2-03Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Piet Rozenboom (1006) 1-14Partij
 Joop Briedé (904) - Arend van Beelen (996) 2-01Partij
 Hans Stolwijk (854) - Andries van der Wal (696) 2-09Partij
 Raymond van Es (1095) - Eddy Janssen (917) 2-07Partij
 Martien Out (1142) - Jeroen Neve (594) 2-02Partij
 Dick de Jong (802) - Kees Osté (770) 2-05Partij
 Robert van Diggele (817) - Gerda van der Meijden (458) 2-08Partij
 Jaap Vermeer (694) - Nel Lindhout (681) 1-16Partij