HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Samen Sterk 2  ..........11........202431
2  Scheveningen  ......12............162428
3  RDC Rijnsburg 2  ....10........15......2325
4  DOS Delft  ....10............12..2322
5  Haarlemse Damclub 2  ..8....13............2221
  IJmuiden Zaanstreek CT  ........7........14..2221
7  SNA 2  9..............11....2220
  Alblasserdam  ..............812....2220
9  Den Haag Hofstaddammers CT  ....5........12......2217
10  De Kroonschijf DEZ 2  ............98......2017
11  DEZ Reeuwijk CT  ......8..6..........2014
12  Haarlemse Damclub 3  04..................204

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 2
za 29-09-2018     SNA 2  -   De Kroonschijf DEZ 2  
11
-
9
 Bertus Groot (941) - Jeroen Schakel (1079) 2-07Partij
 Pepijn Folgers (943) - Dirk Kwakernaak (970) 1-110Partij
 Bert van Leijden (797) - Mari Dame (1035) 1-18Partij
 Arnoud Rood (1004) - André de Raad (984) 1-16Partij
 Jelle van der Eng (868) - Arjan Mourits (1013) 0-21Partij
 Co Filmer (921) - Bert Terlouw  0-25Partij
 Jan Tol (852) - Wilco Stam (858) 0-29Partij
 Luca Smit (462) - Johan Stuij (750) 2-03Partij
 Mick Boudens (410) - Niels Koorevaar  2-02Partij
 Sander Gosselaar (523) - Jorrit Roest  2-04Partij
   Samen Sterk 2  -   Haarlemse Damclub 3  
20
-
0
 Herk Vis (930) - Marcel Kosters (1150) 2-08Partij
 Raymond van Es (1095) - Menno van Delft  2-04Partij
 Louis de Frankrijker (1036) - Ferdi Uilhoorn (805) 2-010Partij
 Joop Briedé (904) - Angel Dittrich  2-01Partij
 Cees de Gelder (1104) - Frank Hagebeek (756) 2-06Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Max van Dusschoten  2-03Partij
 Thomas van der Klis (960) - Jasmine Koopman  2-05Partij
 Dick de Jong (802) - René van Dusschoten  2-07Partij
 Robert van Diggele (817) - Carlos Somosa Milla  2-02Partij
 Jaap Vermeer (694) - Justin Koopman  2-09Partij
   Scheveningen  -   Haarlemse Damclub 2  
12
-
8
 Arend van Beelen (996) - Ron Tielrooij (1134) 2-06Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Peter Schipper (1012) 2-010Partij
 Arie te Lindert (967) - Paul Smit (986) 2-02Partij
 Eddy Janssen (917) - Rob van de Klashorst (945) 1-18Partij
 Jan Molhoek (871) - Frans Elzenga (934) 1-14Partij
 Jeroen Neve (594) - Noël Neve (677) 0-29Partij
 Nico Pronk (569) - Carlo Koopman (956) 0-21Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) - Sjoerd van Hettema (870) 0-25Partij
 Wim Eijgenraam (684) - Bart van Soest  2-07Partij
 Ron de Vaal (778) - Arie Haveman (406) 2-03Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   DEZ Reeuwijk CT  
14
-
6
 Max Doornbosch (1003) - Hans de Knikker (1085) 2-09Partij
 Koos de Vries (1007) - Peter Pippel (982) 1-16Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Henk Meester (1026) 0-210Partij
 Albert Roelofs (983) - Theo Hordijk (1032) 1-17Partij
 Nicole Schouten (839) - Eimert Buijserd (968) 1-13Partij
 Peter van der Merwe (823) - Leo Schouten (778) 1-18Partij
 Klaas de Krijger (758) - Piet van Eeden (770) 2-05Partij
 Erik van der Haar (849) - Maaike de Bruin (483) 2-04Partij
 Cees Staal (670) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 2-01Partij
 Hans Knobbe (667) - Joran Glas  2-02Partij
   DOS Delft  -   RDC Rijnsburg 2  
10
-
10
 Jordy van der Lugt (999) - Casper Vroegop (1010) 0-210Partij
 Rob Smits (887) - Gera Hol (972) 0-28Partij
 Rolan van der Lugt (937) - Mariëlle Meijer-Kromhout (1010) 0-25Partij
 Roy Blinker (889) - Gé Berbee (936) 1-14Partij
 Ton van Namen (805) - Rinus Kromhout (1052) 1-16Partij
 Victor Foss (954) - Teun de Kluyver (584) 2-03Partij
 Mees van den Bosch (763) - Nico Mul (837) 1-17Partij
 Jan Schreurs (544) - Jan Parlevliet (990) 1-19Partij
 Cees van Atten (820) - niet opgekomen  2-02R
 Jan Eekhout (820) - niet opgekomen  2-01R
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   Alblasserdam  
12
-
8
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Yoshua van der Most (1005) 1-15Partij
 Jaap van Hal (1006) - Mijndert Verkaik (1205) 1-16Partij
 Frans van Eenennaam (1102) - Marcel van der Most (1038) 2-09Partij
 Harold Jagram (976) - Rien Visser (1175) 1-18Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Ruben Groenendijk (1009) 0-27Partij
 Jeremy Pauwels (939) - Remco Korteland (941) 1-13Partij
 John Kolstee (788) - Dylan Jongeneel (744) 0-210Partij
 Rinus Snellaars (645) - Thomas Mouthaan (583) 2-01Partij
 Jeroen Wit  - Gijs Mouthaan (526) 2-04Partij
 Hans Giphart (1167) - Jaap van der Dussen (789) 2-02Partij