HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  RDC Rijnsburg 2  15....11..13..10..12..5961
2  Den Haag Hofstaddammers CT  5..12......1113..12..5853
3  Haarlemse Damclub 2  ......11108......13175759
4  Alblasserdam  ..8......131210..14..5757
5  Samen Sterk 2  9..9..11......13..205662
6  SNA 2  ....10..9..11..9..165555
7  Scheveningen  7..127........10..165552
8  De Kroonschijf DEZ 2  ..9..8..9..12....175455
9  DOS Delft  107..10......812....5447
10  DEZ Reeuwijk CT  ........71110..86..5342
11  IJmuiden Zaanstreek CT  8876..........14..5243
12  Haarlemse Damclub 3  ....3..0443......5014

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 5
za 10-11-2018     De Kroonschijf DEZ 2  -   DOS Delft  
12
-
8
 Mari Dame (1035) - Loek Tillemans (992) 1-12Partij
 André de Raad (984) - Henk Valk (1021) 0-24Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1041) - Jan Eekhout (820) 1-17Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Rolan van der Lugt (937) 2-05Partij  
 Eef Stam (1102) - Victor Foss (954) 2-06Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Rob Smits (887) 1-18Partij
 Wilco Stam (858) - Cees van Atten (820) 2-03Partij
 Bert Terlouw  - Ton van Namen (805) 1-19Partij  
 Gerjan de Vries (702) - Jan Schreurs (544) 1-110Partij
 Piet van Essen (611) - Mees van den Bosch (763) 1-11Partij
   Den Haag Hofstaddammers CT  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
12
-
8
 Radjendrenath Kalloe (1037) - Jan-Maarten Koorn (929) 0-210Partij  
 Harry Zandvliet (1048) - Max Doornbosch (1003) 1-17Partij
 Oedebhaan Dihal (851) - Albert Roelofs (983) 0-22Partij
 Bas Baksoellah (997) - Nicole Schouten (839) 2-08Partij
 Alex Kruyshoop (721) - Klaas de Krijger (758) 2-04Partij
 Hedwig Callender (756) - Johan Deubel (751) 2-03Partij
 Rinus Snellaars (645) - Aart van Dijk (745) 1-15Partij
 Jeroen Wit  - Cees Staal (670) 1-19Partij
 Nerin Bisseswar (799) - Vince van der Wiele (718) 1-16Partij  
 Jeremy Pauwels (939) - Martin van Zanen (657) 2-01Partij
   Alblasserdam  -   Scheveningen  
13
-
7
 Ruben Groenendijk (1009) - Piet Rozenboom (1006) 0-210Partij
 Rien Visser (1175) - Eddy Janssen (917) 2-02Partij
 Mijndert Verkaik (1205) - Koos van Setten (826) 1-16Partij
 Yoshua van der Most (1005) - Johan Pronk (945) 2-09Partij
 Remco Korteland (941) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) 2-03Partij
 Marcel van der Most (1038) - Arie te Lindert (967) 2-05Partij
 Wim IJsselstein (870) - Joke van der Meijden (575) 2-07Partij
 Dylan Jongeneel (744) - Kees Osté (770) 0-28Partij
 Jaap van der Dussen (789) - Gerda van der Meijden (458) 2-04Partij
 Thomas Mouthaan (583) - Ron de Vaal (778) 0-21Partij
   RDC Rijnsburg 2  -   Samen Sterk 2  
11
-
9
 Laura Andriessen (1036) - Raymond van Es (1095) 1-15Partij
 Albert Huisman (1155) - Herk Vis (930) 2-04Partij
 Arno Kooloos (1071) - Louis de Frankrijker (1036) 1-18Partij
 Gera Hol (972) - Thomas van der Klis (960) 1-110Partij
 Casper Vroegop (1010) - Bastiaan de Gunst (886) 0-22Partij
 Daniël Boom (925) - Joop Briedé (904) 0-23Partij
 Gé Berbee (936) - Hans Stolwijk (854) 1-16Partij
 Alexander Zwanenburg (845) - Robert van Diggele (817) 1-19Partij
 Nico Mul (837) - Dick de Jong (802) 2-07Partij
 Teun de Kluyver (584) - Jaap Vermeer (694) 2-01Partij
   DEZ Reeuwijk CT  -   SNA 2  
11
-
9
 Frans Boot (1011) - Jelle van der Eng (868) 2-07Partij
 Henk Meester (1026) - Pepijn Folgers (943) 1-110Partij
 Hans de Knikker (1085) - Bryan Tesselaar (892) 2-04Partij
 Eimert Buijserd (968) - Bertus Groot (941) 2-05Partij
 Piet van Eeden (770) - Co Filmer (921) 0-28Partij
 Gert Dankers (730) - Jan Tol (852) 1-16Partij
 Leo Schouten (778) - Frans Groot (880) 1-19Partij
 Maaike de Bruin (483) - Wart Verhagen (661) 2-03Partij
 Joran Glas  - Luca Smit (462) 0-22Partij
 Laurent Glas  - Mick Boudens (410) 0-21Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Haarlemse Damclub 3  
17
-
3
 Ron Tielrooij (1134) - Ferdi Uilhoorn (805) 1-19Partij
 Peter Schipper (1012) - Frank Hagebeek (756) 1-110Partij
 Paul Smit (986) - Bart van Soest  2-04Partij  
 Dimitri Otto (896) - Justin Koopman  1-18Partij
 Jan Esselman (985) - Menno van Delft  2-07Partij
 Carlo Koopman (956) - Jasmine Koopman  2-06Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Adel Mubiru  2-03Partij
 Frans Elzenga (934) - Niels Lasschuit  2-01Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Carlos Somosa Milla  2-05Partij
 Noël Neve (677) - niet opgekomen  2-02R