HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  RDC Rijnsburg 2  15....111313....1210..61174
2  Den Haag Hofstaddammers CT  512......11..111213..61064
3  Alblasserdam  ..8..13..13..121410..6970
  Haarlemse Damclub 2  ......11108..1113..176970
5  Samen Sterk 2  9..7911..13......206669
6  SNA 2  7....109..911....166562
7  Scheveningen  79712....10......166561
8  DEZ Reeuwijk CT  ........71110..68126554
9  De Kroonschijf DEZ 2  ..989..9......12176464
10  IJmuiden Zaanstreek CT  8867......14..13..6456
11  DOS Delft  10710........1287..6454
12  Haarlemse Damclub 3  ......304483....6022

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 6
za 24-11-2018     Haarlemse Damclub 2  -   De Kroonschijf DEZ 2  
11
-
9
 Ron Tielrooij (1134) - Dirk Kwakernaak (970) 2-08Partij
 Peter Schipper (1012) - Marijke Koers-van Genderen (1041) 1-19Partij
 Paul Smit (986) - Jeroen Schakel (1079) 1-110Partij
 Jan Esselman (985) - Mari Dame (1035) 1-17Partij
 Bart van Soest  - Piet van Essen (611) 2-02Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Wim Buijk (768) 1-16Partij
 Frans Elzenga (934) - Johan Stuij (750) 1-13Partij
 Noël Neve (677) - Bert Terlouw  0-24Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Niels Koorevaar  0-25Partij
 Carlo Koopman (956) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub 3  -   DEZ Reeuwijk CT  
8
-
12
 Marcel Kosters (1150) - Peter Pippel (982) 2-010Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 0-28Partij
 Frank Hagebeek (756) - Eimert Buijserd (968) 1-19Partij
 Gert Koopman  - Piet van Eeden (770) 0-25Partij
 René van Dusschoten  - Maaike de Bruin (483) 1-16Partij
 Menno van Delft  - Evert Florijn  0-27Partij
 Jasmine Koopman  - Lisanne Slappendel  0-21Partij
 Justin Koopman  - Willem Slappendel  2-04Partij
 Carlos Somosa Milla  - Lennard Verduijn  0-23Partij
 Max van Dusschoten  - Anouk de Vries  2-02Partij
   SNA 2  -   RDC Rijnsburg 2  
7
-
13
 Bertus Groot (941) - Laura Andriessen (1036) 1-17Partij
 Adri de Jong (1018) - Arno Kooloos (1071) 0-22Partij
 Bert van Leijden (797) - Daniël Boom (925) 0-23Partij
 Jan Tol (852) - Gera Hol (972) 1-18Partij
 Jelle van der Eng (868) - Rinus Kromhout (1052) 1-110Partij
 Co Filmer (921) - Casper Vroegop (1010) 1-19Partij
 Bryan Tesselaar (892) - Gé Berbee (936) 1-16Partij
 Puck Boudens (609) - Nico Mul (837) 0-24Partij
 Luca Smit (462) - Alexander Zwanenburg (845) 1-15Partij
 Wart Verhagen (661) - Teun de Kluyver (584) 1-11Partij
   Samen Sterk 2  -   Alblasserdam  
7
-
13
 Louis de Frankrijker (1036) - Yoshua van der Most (1005) 1-13Partij
 Herk Vis (930) - Rien Visser (1175) 0-29Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Mijndert Verkaik (1205) 1-11Partij
 Joop Briedé (904) - Ruben Groenendijk (1009) 0-28Partij
 Robert van Diggele (817) - Marcel van der Most (1038) 0-22Partij
 Raymond van Es (1095) - Remco Korteland (941) 2-06Partij
 Hans Stolwijk (854) - Dylan Jongeneel (744) 1-110Partij
 Dick de Jong (802) - Wim IJsselstein (870) 1-15Partij
 Salim Rodjan (863) - Jaap van der Dussen (789) 1-14Partij
 Jaap Vermeer (694) - Thomas Mouthaan (583) 0-27Partij
   Scheveningen  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
9
-
11
 Jan Molhoek (871) - Jeroen Wit  1-13Partij
 Piet Rozenboom (1006) - Frans van Eenennaam (1102) 0-28Partij
 Arend van Beelen (996) - Harold Jagram (976) 1-15Partij
 Frans Boers (835) - Alex Kruyshoop (721) 2-010Partij
 Arie te Lindert (967) - Nerin Bisseswar (799) 0-21Partij
 Andries van der Wal (696) - Hedwig Callender (756) 0-22Partij
 Kees Osté (770) - Rinus Snellaars (645) 1-16Partij
 Ron de Vaal (778) - John Kolstee (788) 2-07Partij
 Nico Pronk (569) - Jeremy Pauwels (939) 1-19Partij
 Hanny de Vaal-Kokshoorn (595) - Oedebhaan Dihal (851) 1-14Partij
   IJmuiden Zaanstreek CT  -   DOS Delft  
13
-
7
 Max Doornbosch (1003) - Rob Smits (887) 2-01Partij
 Jan-Maarten Koorn (929) - Henk Valk (1021) 0-23Partij
 Piet Bakelaar (1046) - Loek Tillemans (992) 2-06Partij
 Schelte Betten (879) - Jan Eekhout (820) 2-04Partij
 Cees Staal (670) - Victor Foss (954) 1-15Partij
 Hans Knobbe (667) - Cees van Atten (820) 0-29Partij
 Vince van der Wiele (718) - Ton van Namen (805) 2-02Partij
 Aart van Dijk (745) - Amand Keultjes (698) 1-18Partij
 Klaas de Krijger (758) - Jan Schreurs (544) 2-010Partij
 Johan Deubel (751) - Mees van den Bosch (763) 1-17Partij