HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  RDC Rijnsburg 2  11..1511..13131210..19815104
2  Haarlemse Damclub 2  9....111110813..171781196
3  Alblasserdam  ....813128131410..1681194
4  Den Haag Hofstaddammers CT  5..1291110111213....81183
5  Samen Sterk 2  99711..11....1013208990
6  De Kroonschijf DEZ 2  ..989..9..121212178888
7  SNA 2  7101210911......9168884
8  Scheveningen  71279......81210168781
9  IJmuiden Zaanstreek CT  8768..8..121314..8676
10  DOS Delft  10..107108..8712..8572
11  DEZ Reeuwijk CT  ..3....78111068128565
12  Haarlemse Damclub 3  134..0344....88027

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 8
za 05-01-2019     De Kroonschijf DEZ 2  -   DEZ Reeuwijk CT  
12
-
8
 Mari Dame (1035) - Mariska Groenendijk-Bos (1020) 2-05Partij
 Jeroen Schakel (1079) - Henk Meester (1026) 1-110Partij
 Dirk Kwakernaak (970) - Peter Pippel (982) 0-29Partij
 Sipke Veenstra (886) - Piet van Eeden (770) 0-24Partij
 Wilco Stam (858) - Evert Florijn  1-16Partij
 Ton Maasland (925) - Maaike de Bruin (483) 2-08Partij
 Bert Terlouw  - Leo Schouten (778) 1-17Partij
 Niels Koorevaar  - Gert Dankers (730) 1-12Partij
 Johan Stuij (750) - Willem Slappendel  2-03Partij
 Jorrit Roest  - Lennard Verduijn  2-01Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   RDC Rijnsburg 2  
9
-
11
 Ron Tielrooij (1134) - Arno Kooloos (1071) 0-27Partij
 Paul Smit (986) - Daniël Boom (925) 2-03Partij
 Jan Esselman (985) - Laura Andriessen (1036) 0-29Partij
 Carlo Koopman (956) - Gera Hol (972) 1-110Partij
 Rob van de Klashorst (945) - Cees van den Bosch (969) 1-18Partij
 Frans Elzenga (934) - Alexander Zwanenburg (845) 1-16Partij
 Noël Neve (677) - Gé Berbee (936) 0-22Partij
 Dimitri Otto (896) - Teun de Kluyver (584) 2-01Partij
 Sjoerd van Hettema (870) - Kees Noordermeer  2-05Partij
 Joep Kerkhoff (675) - Nico Mul (837) 0-24Partij
   Haarlemse Damclub 3  -   Alblasserdam  
4
-
16
 Marcel Kosters (1150) - Mijndert Verkaik (1205) 2-010Partij
 Ferdi Uilhoorn (805) - Ruben Groenendijk (1009) 0-27Partij
 Frank Hagebeek (756) - Yoshua van der Most (1005) 1-18Partij
 Justin Koopman  - Aat Verhaar (995) 0-23Partij
 Bart van Soest  - Jaap van der Dussen (789) 1-14Partij
 Jasmine Koopman  - Wim IJsselstein (870) 0-26Partij
 Max van Dusschoten  - Dylan Jongeneel (744) 0-25Partij
 René van Dusschoten  - Remco Korteland (941) 0-22Partij
 Carlos Somosa Milla  - Thomas Mouthaan (583) 0-21Partij
 Menno van Delft  - Gijs Mouthaan (526) 0-29Partij
   SNA 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
10
-
10
 Bertus Groot (941) - Frans van Eenennaam (1102) 0-28Partij
 Pepijn Folgers (943) - Radjendrenath Kalloe (1037) 1-19Partij
 Jan Tol (852) - Alex Kruyshoop (721) 1-17Partij
 Co Filmer (921) - Jeroen Wit  1-110Partij
 Jelle van der Eng (868) - Rafindrepersad Dihal (898) 2-04Partij
 Exuperry Mwenedata (877) - Nerin Bisseswar (799) 1-12Partij
 Bert van Leijden (797) - Hedwig Callender (756) 2-06Partij
 Luuk Terweijden (621) - Jeremy Pauwels (939) 0-25Partij
 Luca Smit (462) - Wilfred Promes (454) 2-01Partij
 Puck Boudens (609) - Gökhan Bagci (748) 0-23Partij
   Samen Sterk 2  -   DOS Delft  
10
-
10
 Louis de Frankrijker (1036) - Loek Tillemans (992) 2-03Partij
 Thomas van der Klis (960) - Henk Valk (1021) 2-01Partij
 Herk Vis (930) - Jordy van der Lugt (999) 1-15Partij
 Raymond van Es (1095) - Victor Foss (954) 2-04Partij
 Hans Stolwijk (854) - Rob Smits (887) 1-18Partij
 Bastiaan de Gunst (886) - Jan Eekhout (820) 0-26Partij
 Joop Briedé (904) - Cees van Atten (820) 1-110Partij
 Dick de Jong (802) - Ton van Namen (805) 1-19Partij
 Salim Rodjan (863) - Jan Schreurs (544) 0-27Partij
 Jaap Vermeer (694) - Wynton Meijer (783) 0-22Partij
   Scheveningen  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
8
-
12
 Piet Rozenboom (1006) - Max Doornbosch (1003) 1-15Partij
 Koos van Setten (826) - Klaas de Krijger (758) 1-17Partij
 Engelbertus Pronk (929) - Jan-Maarten Koorn (929) 1-110Partij
 Johan Pronk (945) - Nicole Schouten (839) 1-18Partij
 Arie te Lindert (967) - Albert Roelofs (983) 1-14Partij
 Jeroen Neve (594) - Cees Staal (670) 1-19Partij
 Kees Osté (770) - Vince van der Wiele (718) 1-12Partij
 Nico Pronk (569) - Hans Knobbe (667) 1-16Partij
 Theo Baard (410) - Erik van der Haar (849) 0-23Partij
 Nel Lindhout (681) - Johan Deubel (751) 0-21Partij