HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  De Hofstad Dammers  1191713161314141519171120158
2  Alblasserdam  913121681510111614171117141
3  Constant Charlois Rotterdam 3  11781081315141111151115123
4  Haarlemse Damclub 2  38121011911101218121114116
5  SNA 2  74101012413141312141114113
6  Samen Sterk 2  4121298169101611131113120
7  DOS Delft  757111648111110161111106
8  Scheveningen  610597111268111211997
9  DEZ Reeuwijk CT  6961061091413915118107
10  IJmuiden Zaanstreek CT  5498749127111511691
11  Den Haag Hofstaddammers CT  1692891091191311587
12  Haarlemse Damclub 3  3358674855711061

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 11
za 29-02-2020     Constant Charlois Rotterdam 3  -   Scheveningen  
15
-
5
 Harry Bisambhar (928) - Engelbertus Pronk (953) 2-06Partij
 Sjaam Biekram (1037) - Piet Rozenboom (995) 1-110Partij
 Marlon Mangroe (1017) - Jeroen Neve (622) 2-07Partij
 Radjan Gobardhan (962) - Ron de Vaal (784) 1-13Partij
 Anthony Keijzer (968) - Hanny de Vaal-Kokshoorn (659) 2-05Partij
 Nirain Ghoerai (907) - Arie te Lindert (948) 0-24Partij
 Kamanda Mulaya (1027) - Joke van der Meijden (554) 2-09Partij
 Somdath Maharadjdin (892) - Kees Osté (762) 2-01Partij
 Edward Bottse  - Gerda van der Meijden (461) 2-02Partij
 Roy Verveer (610) - Nico Pronk (575) 1-18Partij
   De Hofstad Dammers  -   Samen Sterk 2  
16
-
4
 Hans Jacobsen (1082) - Raymond van Es (1115) 2-04Partij  
 Krijn Toet (1250) - Thomas van der Klis (983) 2-06Partij  
 Pertap Malahé (1182) - Louis de Frankrijker (1022) 2-09Partij
 Hugo Simons jr. (1112) - Hans Stolwijk (843) 2-08Partij
 Frans van de Velde (1111) - Joop Briedé (929) 2-01Partij
 Jetse Veenstra (980) - Herk Vis (951) 1-12Partij
 Jack Mondt (975) - Dick de Jong (808) 0-27Partij
 Bonne Douma (1041) - Robert van Diggele (818) 2-010Partij
 Harold Jagram (979) - Arie van Diggele (866) 2-05Partij
 Jaap van Hal (1034) - Jaap Vermeer (702) 1-13Partij
   SNA 2  -   DOS Delft  
4
-
16
 Henk Groot (992) - Henk Valk (1032) 1-15Partij
 Bert van Leijden (856) - Rolan van der Lugt (915) 0-26Partij
 Adri de Jong (1023) - Rob Smits (867) 0-27Partij
 Bertus Groot (953) - Fokke van Leijen (980) 0-29Partij
 Luca Smit (679) - Loek Tillemans (954) 1-12Partij
 Puck Boudens (603) - Ton van Namen (794) 1-18Partij
 Kevin van Langen (797) - Wynton Meijer (770) 0-21Partij
 Jan Bravenboer (883) - Jan Eekhout (838) 0-23Partij
 Jan Tol (812) - Cees van Atten (822) 0-210Partij
 Wart Verhagen (653) - Jan Schreurs (554) 1-14
   Alblasserdam  -   IJmuiden Zaanstreek CT  
16
-
4
 Remco Korteland (987) - Jan-Maarten Koorn (942) 1-15Partij
 Ruben Groenendijk (1021) - Max Doornbosch (1006) 1-16Partij
 Mijndert Verkaik (1163) - Nicole Schouten (846) 2-02Partij
 Rien Visser (1166) - Geert van der Loo (749) 2-09Partij
 Marcel van der Most (1040) - Aart van Dijk (740) 1-18Partij
 Yoshua van der Most (1031) - Vince van der Wiele (719) 2-03Partij
 Dylan Jongeneel (949) - Klaas de Krijger (772) 1-110Partij
 Jaap van der Dussen (758) - Cees Staal (685) 2-04Partij
 Wim IJsselstein (854) - Hans Knobbe (631) 2-07Partij
 Rien Broekzitter (1042) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub 3  -   DEZ Reeuwijk CT  
5
-
15
 Justin Koopman (561) - Henk Meester (1024) 1-14Partij
 Bert de Haas (878) - Frans Boot (1060) 0-27Partij
 Ferdi Uilhoorn (819) - Maaike Kamer (858) 1-13Partij
 Joep Kerkhoff (644) - Maaike de Bruin (527) 0-210Partij
 Menno van Delft (347) - Joran Glas (306) 0-28Partij
 Albert Althuis  - Stan van der Meer (654) 0-29Partij
 René van Dusschoten (554) - Laurent Glas (558) 1-15Partij
 Gert Koopman  - Edwin van der Meer (607) 0-26Partij
 Jasmine Koopman (218) - Willem Slappendel (365) 2-02Partij
 Carlos Somosa Milla (167) - Justin van Velthoven  0-21Partij
   Haarlemse Damclub 2  -   Den Haag Hofstaddammers CT  
18
-
2
 Ton de Haas (1145) - Jeremy Pauwels (932) 2-08Partij
 Gerard van Velzen (1011) - Jan Kok (1162) 0-26Partij
 Jan Esselman (994) - Oedebhaan Dihal (852) 2-03Partij
 Peter Schipper (990) - Radjin Chandarsing (710) 2-09Partij
 Paul Smit (989) - Nerin Bisseswar (819) 2-010Partij
 Carlo Koopman (957) - Hans van de Vijver (687) 2-04Partij
 Rob van de Klashorst (954) - Rob Dhoen  2-07Partij
 Dimitri Otto (884) - Wilfred Promes (494) 2-02Partij
 Sjoerd van Hettema (876) - René Nurmohamed (618) 2-05Partij
 Bart van Soest (661) - niet opgekomen  2-01R