HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  2e klasse C

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Zenderstad  ..............10112412
2  DES Lunteren 4  ..........15......1214
3  Purmerend  ........11........126
4  SNA 2  ................10124
5  Harderwijk 2  ............9....122
6  Zaanstreek 2  ....5......10....22-2
7  De Waarddammers 3  ..1..........9..22-12
8  Haarlemse Damclub 2  ........76......20-6
  WSDV 4 CT  6..........7....20-6
10  SNA 3  3....6..........20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 2
za 03-10-2020     SNA 3  -   Zenderstad  
3
-
11
 Pepijn Folgers (937) - Bert Habets (1129) 0-25Partij
 Sierd van Randen (1022) - Ben van der Linden (932) 1-16Partij
 Jan Tol (798) - Arie Koster (969) 1-18Partij
 Bert van Leijden (806) - Ed Kok (1105) 0-23Partij
 Wart Verhagen (683) - Piet Schep (977) 0-24Partij
 Arnoud Rood (993) - Gerard Bakker (951) 1-17Partij
 Luuk Verhagen  - Hans Verhoeven (898) 0-22Partij
 niet opgekomen  - niet opgekomen  0-01R
   WSDV 4 CT  -   De Waarddammers 3  
7
-
9
 Henk Hoksbergen (1043) - Arie van Genderen (1100) 1-18Partij
 Jeroen Gijsbers (619) - Jan Voortman (716) 0-24Partij
 Erik van Wingerden (501) - Gijsbert Vos  2-01Partij
 Jos van Deelen (1015) - Arjen Verboon (297) 2-03Partij  
 Nathan van Beek  - Bart van Soest  0-22Partij  
 Naomi Boeren  - Jorrit Roest (540) 0-27Partij
 Mila Rijlaarsdam (468) - Ezra Reinders (396) 0-25Partij
 Marlijn Moene  - Lucas Flier (238) 2-06Partij
   Purmerend  -   Zaanstreek 2  
11
-
5
 Bart van Geel (1086) - Piet Smit (1137) 1-13Partij  
 Johan Veerman (1071) - Barbara Graas (1017) 1-18Partij
 Sijmen Hansen (1076) - Martin Berends (968) 0-25Partij
 Ramon Sakidin (1183) - Schelte Betten (869) 2-02Partij
 Paul Sier (1297) - Kaj Kruit (831) 2-06Partij
 Peter Moraal (1093) - Geert van der Loo (755) 1-17Partij
 Remmert Sijm (1062) - Hans Knobbe (571) 2-04Partij
 Kees Steltenpool (718) - niet opgekomen  2-01R
   Haarlemse Damclub 2  -   Harderwijk 2  
7
-
9
 Carlo Koopman (950) - Wout Foppen (798) 1-17Partij
 Rob van de Klashorst (951) - Bert Foppen (1084) 0-24Partij
 Stefan Stolwijk (1343) - Wouter van den Berg (1024) 2-01Partij
 Gerard van Velzen (1000) - Jakob de Vries (984) 1-13Partij
 Paul Smit (975) - Eibert Smit (971) 0-22Partij
 Sjoerd van Hettema (834) - Jan Pluim (884) 1-18Partij
 Ferdi Uilhoorn (812) - Gert Raaijen (711) 1-15Partij
 Joep Kerkhoff (641) - Marjan Foppen (748) 1-16Partij