HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Oost

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  DCH Hengelo  12111110910771291870
2  DEZ Laren  08985765109118
3  DIOS Beltrum 4  1458737710910-4
  DVOIJ Terborg 2  137586697910-4
5  WDV Winterswijk 2  244777577910-8
6  DVOIJ Terborg  375457869990
7  DEZ Laren 2  259655688980
8  DCZ Zevenaar  5656746511972
9  DZW Warnsveld 2  575356471197-2
10  DSV Sinderen 2  02255341190-62

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 9
do 14-02-2019     DZW Warnsveld 2  -   DEZ Laren 2  
4
-
8
 niet opgekomen  - Egbert Harkink (1094) 0-21R
 Simon Wiersma (924) - Tom Westhof (982) 1-14
 Jan Huisjes (943) - Dinand Stegeman (886) 0-23
 Herman Visschers (799) - Herman Beuzel (831) 1-15
 Alfons van Zuijlen  - André Haijtink (804) 0-26
 Henk Jager (696) - Appie Bielderman  2-02
di 19-02-2019     DIOS Beltrum 4  -   DCZ Zevenaar  
7
-
5
 Gerard Korten (1072) - Hans Geurds (829) 2-01Partij
 Toon Baks (906) - Coen Donders (1162) 0-22Partij
 Theo Stoverinck (1104) - Peter van Ooijen (1000) 2-06
 Stefan von Kann (920) - Jan Aalderink (894) 2-05Partij
 Willie Ribbers (753) - Gerrit Kelderman (856) 1-14
 Jan Maarse (737) - Harry Willemsen (817) 0-23
wo 20-02-2019     WDV Winterswijk 2  -   DSV Sinderen 2  
7
-
5
 Wim Sonderen (981) - Henk Tuenter (840) 1-13
 Erik Oonk (941) - Jan Colenbrander (824) 1-15
 John van Laarhoven (814) - Johan Lammers (821) 1-14
 Zeeg Jongkoen (756) - Hennie Bruggink (809) 2-01
 Gerwin Doornink  - Gert Rutgers (714) 1-16
 Augustin Saouadogo  - Ton Orriëns (681) 1-12
do 21-02-2019     DCH Hengelo  -   DVOIJ Terborg 2  
11
-
1
 Arnoud de Greef (1229) - Pascal Slütter (998) 2-05
 Eddy Hoebink (1096) - Harald Frieling (801) 2-01
 Jaap de Vries (1029) - Jan Vesters (994) 2-03
 Rodier Evers (1020) - Dik Drevers  2-02
 Harry Vos (1042) - Jan Fokkink (862) 2-04
 Jaap Vos (937) - Wim Giesen (867) 1-16
   DVOIJ Terborg  -   DEZ Laren  
7
-
5
 Mario Daamen (1124) - Johan Beltman (968) 1-13
 Paul Derksen (991) - Tonny Roeterdink (995) 2-06Partij
 Bernard Renting (932) - Jan Koerselman (938) 0-21
 Frank Bongers (754) - Gerard Dimmendaal (827) 1-14
 Clemens Keurentjes (869) - Gerrit Roeterdink (856) 2-02
 Joep Wissing (867) - Tonnie Schutte (924) 1-15