HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap van Wit-Rusland 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Halve Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ihar Mikhalchenka MF 2228   HF   9 4 5 0 13 78 90
2   Andrej Valjuk MI 2262   HF   9 3 6 0 12 81 94
3   Aleksei Fedorenkov  2030   HF   9 3 6 0 12 79 92
4   Vitali Varushyla MF 2178   HF   9 4 4 1 12 78 91
5   Uladzislau Splendzer  2078   HF   9 3 6 0 12 77 90
6   Andrei Tolchykau MF 2195   HF   9 4 4 1 12 75 88
7   Vital Aniska  2081   HF   9 4 4 1 12 73 86
8   Arkadij Plakhin MF 2130   HF   9 2 7 0 11 72 84
9   Kiril Hajniuk  2068   HF   9 3 5 1 11 69 81
10   Filip Markevich  2042   HF   9 3 4 2 10 66 79
11   Kiril Bechikov  1840   HF   9 3 4 2 10 62 74
  Alexander Markin    HF   9 2 6 1 10 62 74
13   Natalja Gerasimovich  2034   HF   9 4 2 3 10 49 61
14   Tatiana Lebedeva  2044   HF   9 2 5 2 9 70 82
15   Alexei Lisichonok  2075   HF   9 4 1 4 9 66 78
16   Aleksei Belov  1919   HF   9 4 1 4 9 65 77
  Aleksandr Teterionok  2111   HF   9 2 5 2 9 65 76
18   Edgar Vardanyan  2028   HF   9 2 5 2 9 63 75
19   Viktor Samarin    HF   9 3 3 3 9 61 73
20   Vladimir Melnik  2008   HF   9 3 3 3 9 56 68
21   Dmitry Fadeev    HF   9 3 3 3 9 53 63
22   Svetlana Gorbachenko  1957   HF   9 3 3 3 9 48 58
23   Marat Goldman    HF   9 2 4 3 8 68 80
24   Ruslan Kurashevich    HF   9 4 0 5 8 62 75
25   Victar Misko  2056   HF   9 3 2 4 8 60 72
26   Marina Navitskaya    HF   9 1 5 3 7 66 78
27   Anatolij Koloskov    HF   9 2 3 4 7 47 57
28   Aliaksandr Kuryan    HF   9 1 4 4 6 59 70
29   Valerij Neverkevitch  2053   HF   9 3 0 6 6 58 71
30   Maksim Chaban    HF   9 1 2 6 4 57 67
31   Oleg Pashkeev    HF   9 1 2 6 4 53 63
32   Eugeni Lobach    HF   9 0 2 7 2 51 61
Ihar MikhalchenkaAndrej ValjukAleksei Fedorenkov
Vitali VarushylaUladzislau SplendzerAndrei Tolchykau
Arkadij Plakhin
Natalja Gerasimovich
Edgar Vardanyan
 Ronde 9 
 zo 01-01-2006  Maksim Chaban  - Oleg Pashkeev  1-1
 Victar Misko (2056) - Eugeni Lobach  2-0
 Aliaksandr Kuryan  - Ruslan Kurashevich  0-2
 Marina Navitskaya  - Svetlana Gorbachenko (1957) 0-2
 Dmitry Fadeev  - Anatolij Koloskov  2-0
 Viktor Samarin  - Edgar Vardanyan (2028) 1-1
 Aleksandr Teterionok (2111) - Vladimir Melnik (2008) 1-1
 Valerij Neverkevitch (2053) - Aleksei Belov (1919) 0-2
 Tatiana Lebedeva (2044) - Natalja Gerasimovich (2034) 0-2
 Kiril Bechikov (1840) - Marat Goldman  2-0
 Filip Markevich (2042) - Alexander Markin  1-1
 Vital Aniska (2081) - Alexei Lisichonok (2075) 2-0
 Arkadij Plakhin (2130) - Andrei Tolchykau (2195) 1-1
 Vitali Varushyla (2178) - Aleksei Fedorenkov (2030) 1-1
 Andrej Valjuk (2262) - Kiril Hajniuk (2068) 1-1
 Ihar Mikhalchenka (2228) - Uladzislau Splendzer (2078) 1-1