HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap van Wit-Rusland 2006

    
    Link   

 Klassen: 
 Halve Finale 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrej Moiseev MF 2192   HF   9 5 4 0 14 73 85
2   Vitali Varushyla MF 2173   HF   9 4 4 1 12 71 85
  Valerij Markowskij MF 2181   HF   9 4 4 1 12 71 85
4   Ihar Mikhalchenka MF 2229   HF   9 4 4 1 12 69 83
5   Andrej Matiavin  2046   HF   9 4 3 2 11 71 85
6   Arkadij Plakhin MF 2123   HF   9 2 7 0 11 70 84
7   Olga Fedorovich  2100   HF   9 2 7 0 11 59 71
8   Vladimir Belajewskij  2086   HF   9 3 4 2 10 63 75
9   Aleksei Fedorenkov  2076   HF   9 2 5 2 9 74 86
10   Irina Pashkevich GMIF 2187   HF   9 2 5 2 9 72 86
11   Uladzislau Splendzer  2105   HF   9 2 5 2 9 71 85
12   Nicolai Kadesnikow  2142   HF   9 2 5 2 9 64 76
13   Alexei Lisichonok  2072   HF   9 3 3 3 9 53 67
14   Dmitry Fadeev  2018   HF   9 3 2 4 8 63 75
15   Aleksandr Teterionok  2098   HF   9 1 6 2 8 62 74
16   Tatiana Lebedeva  2029   HF   9 1 6 2 8 61 72
  Ruslan Kurashevich    HF   9 1 6 2 8 61 72
18   Sergej Marchenko    HF   9 2 4 3 8 55 66
19   Aleksei Belov  1933   HF   9 1 5 3 7 55 66
20   Maksim Chaban    HF   9 1 4 4 6 54 65
21   Eugeni Lobach    HF   9 0 5 4 5 58 72
22   Aleksei Kunitsa    HF   9 0 2 7 2 55 65
Andrej MoiseevVitali Varushyla
Ihar MikhalchenkaArkadij Plakhin
Olga FedorovichAleksei Fedorenkov
Irina PashkevichUladzislau SplendzerNicolai Kadesnikow
 Ronde 9 
 zo 01-10-2006  Sergej Marchenko  - Eugeni Lobach  1-1
 Ruslan Kurashevich  - Maksim Chaban  1-1
 Aleksandr Teterionok (2098) - Aleksei Belov (1933) 1-1
 Aleksei Kunitsa  - Alexei Lisichonok (2072) 0-2
 Uladzislau Splendzer (2105) - Nicolai Kadesnikow (2142) 1-1
 Dmitry Fadeev (2018) - Vladimir Belajewskij (2086) 0-2
 Aleksei Fedorenkov (2076) - Olga Fedorovich (2100) 0-2
 Andrej Matiavin (2046) - Tatiana Lebedeva (2029) 2-0
 Ihar Mikhalchenka (2229) - Arkadij Plakhin (2123) 1-1
 Vitali Varushyla (2173) - Irina Pashkevich (2187) 2-0
 Andrej Moiseev (2192) - Valerij Markowskij (2181) 1-1