HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Girls Hijken KNDB 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Meisjes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Irina Platonova MFF 2163   Mei   9 6 3 0 15 72 85
2   Ekaterina Chirkova-Antufijeva  2100   Mei   9 5 3 1 13 69 84
3   Elena Pavlova-Lubchinskaya MFF 2100   Mei   9 5 2 2 12 69 84
4   Evita Zile  1787   Mei   9 3 5 1 11 74 89
5   Agne Bucinskaite  2100   Mei   9 3 5 1 11 72 87
6   A. Hrachova    Mei   9 4 3 2 11 71 84
7   Anna Chylewska-Sroka  1957   Mei   9 2 6 1 10 73 88
8   Simona Kulakauskaite  2100   Mei   9 3 4 2 10 68 83
9   Olesia Abdullina  1800   Mei   9 2 5 2 9 73 88
10   Elena Skovitina-Miskova MFF 2100   Mei   9 4 1 4 9 69 84
11   Saskia Veltman  2100   Mei   9 3 3 3 9 62 73
12   Anna Wierzbowicz  2100   Mei   9 2 5 2 9 61 73
13   Amandine Stock  2053   Mei   9 3 3 3 9 57 68
14   Edyta Suchecka  2100   Mei   9 3 3 3 9 53 66
15   Roelinda Lunenborg  2071   Mei   9 3 2 4 8 62 77
16   Alexandra Elvova  2076   Mei   9 3 2 4 8 51 64
17   Marjolein Bakker  2100   Mei   9 2 2 5 6 53 63
18   Virginie Finez  2100   Mei   9 2 1 6 5 54 66
19   Andrea Gutter  2100   Mei   9 2 0 7 4 56 69
20   Anne-Wil Koopman  2100   Mei   9 1 0 8 2 55 66
 Ronde 9 
 vr 04-07-2003  Anna Wierzbowicz (2100) - Anne-Wil Koopman (2100) 2-0
 Saskia Veltman (2100) - Marjolein Bakker (2100) 2-0
 Edyta Suchecka (2100) - Andrea Gutter (2100) 2-0
 Amandine Stock (2053) - Virginie Finez (2100) 2-0
 Irina Platonova (2163) - Olesia Abdullina (1800) 2-0
 Elena Pavlova-Lubchinskaya (2100) - Evita Zile (1787) 2-0
 Simona Kulakauskaite (2100) - Roelinda Lunenborg (2071) 2-0
 A. Hrachova  - Elena Skovitina-Miskova (2100) 2-0
 Anna Chylewska-Sroka (1957) - Alexandra Elvova (2076) 1-1
 Agne Bucinskaite (2100) - Ekaterina Chirkova-Antufijeva (2100) 1-1