HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBp
1  Alblasserdam  8....1214......104744
2  Zenderstad  8..11....8..12..4639
3  NDV Nieuwland  ........711119..4638
4  Samen Sterk 2  ..5..9....11..124637
5  Constant Charlois Rotterdam 2  4....7..10....124433
6  Gooi & Eemland 2  2..9....4..9..4424
7  DEZ Reeuwijk  ..85..612......4331
8  De Waarddammers DEZ CT  ....55......6134229
9  DES Lunteren 4  ..47....7..10..4228
10  De Waarddammers 3  6....44....3..4017

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 27-11-2021     De Waarddammers DEZ CT  -   Samen Sterk 2  
5
-
11
 Bert Baars (929) - Louis de Frankrijker (994) 1-11Partij
 Bas Piepers (700) - Robert van Diggele (823) 1-14Partij
 Marijke Koers-van Genderen (1034) - Bram Doeves (1114) 2-02Partij
 GozĂ© van Pelt (846) - Herk Vis (922) 0-23Partij
 Bas Vink (845) - Arie van Diggele (856) 1-16Partij
 Simon Rompa (893) - Hans Stolwijk (838) 0-25Partij
 Arjen Verboon (302) - Wim Zwinkels (605) 0-28Partij
 Ezra Reinders (562) - Dick de Jong (819) 0-27Partij
   De Waarddammers 3  -   Alblasserdam  
6
-
10
 Mari Dame (1046) - Aat Verhaar (973) 1-15Partij
 Arie van Genderen (1101) - Rien Visser (1158) 2-08
 Joshua Brand  - Remco Korteland (1011) 0-22
 Lucas Flier (238) - Teus Stam (1015) 0-21
 Bart van Soest  - Marcel van der Most (1049) 2-07
 Jorrit Roest (539) - Yoshua van der Most (1028) 0-26
 Niels Verboon (970) - Dylan Jongeneel (914) 1-14
 Ruben Baartman  - Wim IJsselstein (862) 0-23
   Constant Charlois Rotterdam 2  -   DEZ Reeuwijk  
10
-
6
 Anthony Keijzer (952) - Kariem Droog (1035) 1-18Partij
 Eddy Fuzzally (1000) - Frans Boot (1083) 0-27Partij
 Radjan Gobardhan (986) - Hans de Knikker (1105) 1-14Partij
 Marlon Mangroe (955) - Maaike de Bruin (780) 2-06Partij
 Harry Bisambhar (932) - Stan van der Meer (755) 0-25
 Edward Bottse (740) - Laurent Glas (618) 2-01
 Nirain Ghoerai (918) - Porter Richardson  2-02
 Ewald Birjmohun  - Justin van Velthoven  2-03
   Zenderstad  -   DES Lunteren 4  
12
-
4
 Bert Habets (1133) - Johan de Haas (1011) 2-06Partij  
 Ed Kok (1114) - Alex van Harn (893) 2-07Partij
 Piet Schep (979) - Cees van den Bosch (977) 1-18Partij
 Ben van der Linden (922) - Gerrit Alink (870) 1-15Partij
 Patrick van der Tol (956) - AndrĂ© van Steenbergen  1-13Partij
 Jacco Scheper (955) - Frans Lamers (952) 2-02Partij
 Hans Verhoeven (892) - Levien Cysouw (652) 1-14Partij
 Theo van Londen (905) - Jelte van Lokhorst (846) 2-01Partij
   Gooi & Eemland 2  -   NDV Nieuwland  
9
-
7
 Menko van Dijk (1145) - Joop Kwakernaak (1014) 2-06Partij
 Lennart Bolks (836) - Eimert Buijserd (951) 1-17Partij
 Hans Loots (832) - Jan Alting (897) 0-28Partij
 Jude Kasangaki (889) - Anton Janssen (1025) 1-12Partij
 Levi Duijst (725) - Wim t Lam (873) 2-01Partij
 Lammert Korlaar (770) - Piet Verkaik (977) 1-13Partij
 Klaas de Graaf  - Bert Kooij (789) 0-24Partij
 Peter de Graaf  - Aart de Gans (519) 2-05Partij