HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Alblasserdam  ................141212
2  Constant Charlois Rotterdam 2  ..............12..128
3  NDV Nieuwland  ..........11......126
  Zenderstad  ............11....126
5  DES Lunteren 4  ........10........124
6  De Waarddammers DEZ CT  ........6........10-4
7  DEZ Reeuwijk  ....5............10-6
  Samen Sterk 2  ......5..........10-6
9  De Waarddammers 3  ..4..............10-8
10  Gooi & Eemland 2  2................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 3
za 16-10-2021     DES Lunteren 4  -   De Waarddammers DEZ CT  
10
-
6
 Johan de Haas (1011) - Kees van Dijk (935) 2-08Partij
 Gerrit Alink (870) - Bert Baars (929) 0-22
 Alex van Harn (893) - Bas Vink (845) 1-11
 Cees van den Bosch (977) - Bas Piepers (700) 1-13
 Michel Hendriksen Sr. (913) - Simon Rompa (893) 1-17Partij  
 Frans Lamers (952) - Ezra Reinders (562) 2-04Partij
 Pieter Boeder  - Ton van Houwelingen (809) 1-15Partij
 Levien Cysouw (652) - Kees Osté (758) 2-06
   DEZ Reeuwijk  -   NDV Nieuwland  
5
-
11
 Kariem Droog (1035) - Pelle Sterk (1213) 1-17Partij
 Maaike de Bruin (780) - Albert van de Berg (924) 0-28Partij
 Frans Boot (1083) - Eimert Buijserd (951) 2-06Partij
 Justin van Velthoven  - Jan Alting (897) 0-21Partij
 Stan van der Meer (755) - Anton Janssen (1025) 0-22Partij
 Laurent Glas (618) - Wim t Lam (873) 1-13Partij
 Porter Richardson  - Peter Heikoop (868) 0-24Partij
 Marit Egas  - Bert Kooij (789) 1-15Partij
   Alblasserdam  -   Gooi & Eemland 2  
14
-
2
 Rien Visser (1158) - Lennart Bolks (836) 2-05Partij
 Mijndert Verkaik (1136) - Jeffrey Verwoerd (952) 2-04Partij
 Marcel van der Most (1049) - Jude Kasangaki (889) 2-03Partij
 Yoshua van der Most (1028) - Henk de Groot (874) 1-12Partij
 Ruben Groenendijk (1024) - Jan Bouwmans (854) 2-01Partij
 Remco Korteland (1011) - Hans Loots (832) 1-17Partij  
 Dylan Jongeneel (914) - Levi Duijst (725) 2-08Partij  
 Wim IJsselstein (862) - Klaas de Graaf  2-06Partij  
   Samen Sterk 2  -   Zenderstad  
5
-
11
 Bram Doeves (1114) - Bert Habets (1133) 1-14Partij
 Raymond van Es (1112) - Arie Koster (973) 2-07Partij  
 Hans Stolwijk (838) - Ed Kok (1114) 0-22Partij
 Herk Vis (922) - Patrick van der Tol (956) 0-21Partij  
 Bastiaan de Gunst (935) - Jacco Scheper (955) 1-16Partij
 Arie van Diggele (856) - Gerard Bakker (952) 0-28Partij
 Dick de Jong (819) - Piet Schep (979) 1-15Partij  
 Jaap Vermeer (693) - Hans Verhoeven (892) 0-23Partij  
   De Waarddammers 3  -   Constant Charlois Rotterdam 2  
4
-
12
 Arie van Genderen (1101) - Radjinderpersad Banarsi (990) 2-08
 Ruben Baartman  - Radjan Gobardhan (986) 0-22
 Jorrit Roest (539) - Marlon Mangroe (955) 0-25
 Bart van Soest  - Nirain Ghoerai (918) 2-06
 Joshua Brand  - Eddy Fuzzally (1000) 0-21
 Arjen Verboon (302) - Leen Schinkel (777) 0-27Partij
 Lucas Flier (238) - Edward Bottse (740) 0-24
 Matthias Westland  - Ewald Birjmohun  0-23