HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  De Hofstad Dammers  ..10....13..16..16155940
2  DC Dordrecht 2  ....101115......15135928
3  Van Stigt Thans 3  10........1713..16..4732
4  De Variant  ..10..10..12..18....4620
5  DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  ..9..1011....14....458
6  Alblasserdam  75....913..16....540
7  Den Haag 2  ....38..7....111154-20
8  Scheveningen  4..7..........81242-18
9  Kroonschijf MGR 2  ......264......1242-32
10  Constant Charlois 2  454......912....52-32
11  DOS Delft  57........988..50-26

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 5
za 28-11-2015     DC Dordrecht 2  -   DEZ Reeuwijk/Zegveld CT  
11
-
9
 Harry van Hofwegen (1084) - Arie de Bruijn (1249) 1-110Partij
 Randy Horne (1148) - Hans de Knikker (1096) 2-08Partij
 Nico Knoops (1281) - Jeroen de Bruijn (1105) 2-01Partij
 Kees van Dijk (920) - Kariem Droog (997) 0-23Partij
 David Visser (874) - Alex Bitter (1140) 0-29Partij
 Joop Roedolph (1179) - Mariska Groenendijk-Bos (999) 1-15Partij
 Jan van Oosterhout (865) - Peter de Bruijn (959) 0-22Partij
 Jaap van der Linden (900) - Maaike Kamer (850) 1-14Partij
 Nico Stuurstraat (911) - Mariska Veer (835) 2-07Partij
 Wout Kroonen (942) - Jari Brenninkmeijer  2-06Partij
   Den Haag 2  -   De Variant  
8
-
12
 Ron de Vaal (798) - Jan de Wolf (1156) 0-29Partij
 Alex Kruyshoop (735) - Mark de Wolf (1009) 1-110Partij
 Rinus Snellaars (631) - Martin de Wolf (1171) 0-22Partij
 Sanjai Dhauntal (944) - Franklin Denissen (1007) 1-18Partij
 Gökhan Bagci (649) - Daniëlla de Vos (1030) 1-16Partij
 Frans Poorter (966) - Mark Klaassen (1028) 1-13Partij
 Herman Vroom (1098) - Jan van Beeck (1025) 0-24Partij
 Emre Hageman (396) - Richard Mertens (724) 2-07Partij
 Jeremy Pauwels (901) - Rob van Lien (976) 1-11Partij
 Hedwig Callender (850) - Roland Coray (851) 1-15Partij
   De Hofstad Dammers  -   Alblasserdam  
13
-
7
 Frans van de Velde (1121) - Ruben Groenendijk (1015) 1-110Partij
 Hugo Simons jr. (1189) - Rien Visser (1137) 1-13Partij
 Krijn Toet (1243) - Marcel van der Most (1016) 1-17Partij
 Jetse Veenstra (1049) - Aat Verhaar (1020) 1-15Partij
 Hans Jacobsen (1127) - Aart de Bruyn (1005) 2-08Partij
 Nizaam Muradin  - Dylan Jongeneel (670) 2-01Partij
 Bonne Douma (1039) - Wim IJsselstein (919) 0-29Partij
 Roel Langbroek (1018) - Jaap van der Dussen (807) 1-14Partij
 Harold Jagram (948) - Gijs Mouthaan (245) 2-06Partij
 Jack Mondt (974) - Remco Korteland (465) 2-02Partij
   Scheveningen  -   DOS Delft  
12
-
8
 Wim Eijgenraam (771) - Henk Valk (1018) 0-23Partij
 Koos van Setten (864) - Mees van den Bosch (813) 0-26Partij
 Johan Pronk (949) - Cees van Atten (850) 2-09Partij
 Piet Rozenboom (955) - Jan Eekhout (853) 1-18Partij
 Arie te Lindert (1006) - Rolan van der Lugt (826) 2-05Partij
 Gerrit Slottje (928) - Chiel Overvoorde (724) 2-07Partij
 Leny van der Gaag-Pronk (633) - Gerard Peroti (1010) 2-010Partij
 Nico Pronk (583) - Rob Smits (879) 1-14Partij
 Ronald Bunsee (591) - Loek Tillemans (959) 0-21Partij
 Nel Lindhout (690) - Wynton Meijer  2-02Partij
   Van Stigt Thans 3  -   Constant Charlois 2  
16
-
4
 Dirk van Schaik Sr. (1100) - niet opgekomen  2-02R
 Matthijs Broek (831) - Harry Bisambhar (892) 1-110Partij
 Kamanda Mulaya (1038) - Soerin Ramdjielal (851) 2-06Partij
 Michiel Torn (1072) - Koos van Savooyen (611) 2-03Partij
 Rob van den Bos (1009) - Piet de Regt (954) 1-15Partij
 Edwin de Jager (1235) - Nirain Ghoerai (939) 2-04Partij
 Wim Heuvelman (986) - Sjaam Biekram  1-19Partij
 Reza Ghafoerkhan (1128) - Somdath Maharadjdin (877) 2-01Partij
 Jelle Groeneveld (1143) - Marlon Mangroe  2-08Partij
 Peter Lansbergen (1046) - Soegrim Boedhram (865) 1-17Partij