HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2017/2018

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  De Variant  6..16..121411..15131781448
2  Brainsport Eindhoven  1412..117111411..11..81422
3  De Kroonschijf DEZ 2  ..814101111....12141181322
4  DIOS/Eureka 2  4..6....1415121012118118
5  Alblasserdam  ..910....11991411148914
6  Limburg CT  8139....91213..89874
7  Heijmans Excelsior 2  6996911....13..1386-8
8  CEMA/De Vaste Zet 2  96..5118..101014..86-14
9  Dammend Tilburg 3 CT  ..9..8117..10119685-18
10  NDV Nieuwland  5..8106..7109..1884-14
11  Lent/VBI/Nijmegen CT   7968912..611....84-24
12  WSDV 4/Heteren CT  3..99697..142..83-40

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 8
za 06-01-2018     Alblasserdam  -   De Kroonschijf DEZ 2  
10
-
10
 Dylan Jongeneel (676) - Martin Nederlof (1031) 0-23Partij
 Remco Korteland (653) - Teus Stam (1031) 1-15Partij
 Mijndert Verkaik (1229) - Wim Buijk (774) 2-01Partij
 Rien Visser (1155) - Mari Dame (1039) 2-08Partij
 Ruben Groenendijk (1015) - Arjan Mourits (977) 0-210Partij
 Marcel van der Most (1035) - Jeroen Schakel (1074) 1-16Partij
 Jaap van der Dussen (798) - Wilco Stam (821) 1-19Partij
 Yoshua van der Most (1002) - André de Raad (964) 1-14Partij
 Wim IJsselstein (870) - Dirk Kwakernaak (977) 1-17Partij
 Aat Verhaar (999) - Johan Stuij  1-12Partij
   De Variant  -   Heijmans Excelsior 2  
14
-
6
 Martin de Wolf (1173) - Hein Wilsens (1107) 1-16Partij
 Jan van Beeck (1023) - Jack Kops (1027) 2-07Partij
 Jan de Wolf (1140) - Ties Slagter (1046) 2-04Partij
 Franklin Denissen (1026) - Frank Reijkers (988) 0-29Partij
 Mark de Wolf (1025) - Joop Achterstraat (958) 1-18Partij
 Daniëlla de Vos (1022) - Gijs voor de Poorte (1098) 2-01Partij
 Mark Klaassen (1026) - Frans Engels (831) 1-110Partij
 Jan Kerkhofs (970) - Hendrik-Jan Beekman (951) 2-03Partij
 Gerrit Houterman  (963) - Noud de Groot (802) 1-15Partij
 Rob van Lien (901) - Jelle van Dijk (613) 2-02Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   WSDV 4/Heteren CT  
6
-
14
 Patrick Botland (943) - Anton van Drumpt (1066) 0-26Partij
 Wil Maas (1058) - Ivar Smijers (781) 0-27Partij
 Henk Toepoel (995) - Gerard Zijlema (1049) 0-29Partij
 Robert de Abreu (937) - Nico Valkenburg (1022) 0-23Partij
 Cees van Belle (870) - Luise Gabbert (740) 2-04Partij
 Casper Derks  - Fernande de Graaf (588) 0-28Partij
 Piet Jonkers (772) - Marie Gabbert (617) 0-210Partij
 Peter van Poppel  - Gerhard Gerritsen (924) 0-21Partij
 Kasper Barentsen (968) - Erik van Wingerden  2-05Partij
 Herman Lamberts (876) - Marjory Feyt (484) 2-02Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   NDV Nieuwland  
10
-
10
 Ton van Hove (1008) - Albert van de Berg (930) 1-15Partij
 Wil Janssen (919) - Pelle Sterk (1192) 1-110Partij
 Jan Schoenmakers (815) - Joop Kwakernaak (1022) 0-23Partij
 Dré Peeters (830) - Piet Verkaik (1004) 2-08Partij
 Dieter van Gortel (1017) - Jan Alting (913) 2-07Partij
 Bert Verton (1095) - Cees de Jong (849) 2-09Partij
 Frans Goossens (787) - Ralph de Jager (649) 1-14Partij
 Leo Schepers (760) - Bert Kooij (817) 1-16Partij
 niet opgekomen  - Aart de Gans (570) 0-21R
 niet opgekomen  - Jan Willem van Kekem (342) 0-22R
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   DIOS/Eureka 2  
8
-
12
 Gerard Boogaars (1006) - Darja Koullen (1025) 0-29Partij
 Peter Litjens (985) - Jasper Kole (722) 1-13Partij
 Jos Lamers (991) - Marijn Jans (903) 1-15Partij
 Willie Peelen (892) - Paul Stevelmans (770) 1-12Partij
 Roy Slagter (679) - Melvin Koullen (654) 2-06Partij
 Cor van Vuuren (854) - Bram Kole jr. (1024) 0-210Partij
 Ton Holla (725) - Albert Mol (539) 2-01Partij
 Jorien Spaans (880) - Johan Evens (829) 1-17Partij
 Linsey van Leeuwen (380) - Remon Gadjradj (917) 0-28Partij
 Simen Elskamp  - Raymond Vandecaetsbeek (885) 0-24Partij
   Brainsport Eindhoven  -   Limburg CT  
7
-
13
 David Riupassa (1078) - Peter Bronstring (960) 0-27Partij
 Lev Gilevych (650) - Wiel Okrogelnik (1131) 0-22Partij
 Menno Hottinga (1099) - Leo Nagels (998) 0-29Partij
 Fred Passchier (1227) - Dré Verheggen (950) 2-010Partij
 Wiebe Cnossen (970) - Marcin Czeladzinski (1033) 2-01Partij
 Gerard Welling (909) - Henri Grau (950) 1-18Partij
 Jouke Hottinga (1031) - Jeroen Huskens (823) 0-26Partij
 Jan Kornilov (858) - Haije Kroodsma (835) 1-14Partij
 Yaroslav Gilevych (479) - Wim Sanders (897) 0-23Partij
 Tanya-Marie Cnossen (722) - Theo Blom (617) 1-14Partij