HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  CTD Arnhem 2  ..1613..15..1618132071482
2  CEMA/De Vaste Zet 2  ..8131313....11151871242
3  Heijmans Excelsior 2  41212......914..12686
4  Zenderstad  77814..1212..13..786
5  DIOS/Eureka 2  ..7..6118....17166610
6  NDV Nieuwland  57....91314..12..660
  Limburg CT  ......8127..10913660
8  WSDV 4/Heteren CT  4..118..6..11..1065-20
9  Dammend Tilburg 3 CT  296......109..1363-22
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   75..7389......61-40
11  Brainsport Eindhoven 2 CT  028..4..7107..71-64

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 08-12-2018     DIOS/Eureka 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
7
-
13
 Folkert Jansen (830) - Ton van Hove (1007) 0-29Partij
 Herman Pijnenburg (813) - Frans Goossens (802) 1-18Partij
 Johan Evens (825) - DrĂ© Peeters (809) 2-07Partij
 Marijn Jans (938) - Renaud Braye  1-12Partij
 Remon Gadjradj (932) - Martin van der Hout (1065) 0-25Partij
 Ivar Jansen (793) - Dieter van Gortel (1011) 2-010Partij
 Martin Kole (765) - Clemens Crucius (1030) 0-26Partij
 Albert Mol (458) - Marcel Maertzdorf (861) 0-21Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Wiel Maertzdorf (1192) 0-23Partij
 Bram Kole jr. (1009) - Jan Schoenmakers (807) 1-14Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   CTD Arnhem 2  
7
-
13
 Gerard Boogaars (1000) - Wilrick Wonnink (1103) 1-110Partij
 Jacob Reiffers (1024) - Douwe Hokwerda (1157) 2-07Partij
 Jos Lamers (965) - Ton Berends (984) 0-23Partij
 Roy Slagter (818) - Rommy Moerlie (961) 2-05Partij
 Piet Zegers (862) - Theo Willemsen (1044) 0-26Partij
 Willie Peelen (865) - Rein Bergsma (999) 0-28Partij
 Ton Holla (707) - Aroen Bholasingh (822) 1-14Partij
 Raf Neuhaus  - Wim van Dongen (875) 0-22Partij
 Linsey van Leeuwen (498) - Sammy Brijobhokun (822) 1-19Partij
 Simen Elskamp (454) - Renie Jas  0-21Partij
   NDV Nieuwland  -   WSDV 4/Heteren CT  
14
-
6
 Albert van de Berg (910) - Cor Langeveld (1097) 0-210
 Jan Alting (911) - Henk Hoksbergen (1005) 0-29
 Pelle Sterk (1203) - Wim van Mourik (1004) 2-08
 Bert Kooij (823) - Hans Luchies (933) 0-26
 P. Heikoop (895) - Erik van Wingerden (437) 2-02
 Piet Verkaik (994) - Kees Maliepaard (995) 2-07
 Wim t Lam (850) - Jasper Overbeek (398) 2-03
 Jan van Haarlem (718) - Jeroen Gijsbers (420) 2-05
 Cees de Jong (819) - Mila Rijlaarsdam  2-04
 Jan Willem van Kekem (369) - niet opgekomen  2-01
   Zenderstad  -   Heijmans Excelsior 2  
8
-
12
 Hans Verhoeven (891) - Ties Slagter (1032) 0-28Partij
 Jacco Scheper (963) - Frank Reijkers (1010) 0-29
 Kumar Bihari (968) - Jack Kops (1003) 0-22
 Arie Koster (960) - Joop Achterstraat (964) 1-110
 Rob de Meij (920) - Gijs voor de Poorte (1095) 0-27
 Patrick van der Tol (929) - Frans Engels (864) 1-16
 Theo van Londen (913) - Noud de Groot (808) 2-04
 Roald Scheper (717) - Jan Bergmans (732) 1-15
 Henny Pikker (690) - Ton van Meerten (385) 1-13
 Ben van der Linden (932) - niet opgekomen  2-01R
   Brainsport Eindhoven 2 CT  -   Dammend Tilburg 3 CT  
7
-
13
 Wiebe Cnossen (969) - Henk Toepoel (990) 1-18Partij
 Piet van Erp (885) - Ton Sprangers (937) 1-110
 Alla Ovsyanko  - Patrick Botland (925) 0-25
 Daria Shulepova  - Nanrinderi Nanhoe (833) 0-24
 Jozef Donkers (857) - Herman Lamberts (852) 1-16
 Maksym Chumachenko  - Martijn Kool (995) 0-27Partij
 Aleksandra Pechenizka  - Cees van Belle (853) 0-22
 Jan Kornilov (862) - Piet Jonkers (769) 2-09
 Egor Kornilov  - Alex Poliakov  2-01
 Alexei Ovsyanko  - Peter van Poppel (452) 0-23