HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBs
1  CTD Arnhem 2  ..........161618....3640
2  Zenderstad  ....1412........13..3618
3  CEMA/De Vaste Zet 2  ............811..183414
4  DIOS/Eureka 2  ..6....11........16346
5  Limburg CT  ..8..........10..13332
6  NDV Nieuwland  ......9........12..222
7  WSDV 4/Heteren CT  4..........11......22-10
8  Heijmans Excelsior 2  4..12......9......32-10
9  Dammend Tilburg 3 CT  2..9..10..........31-18
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   ..7......8........20-10
11  Brainsport Eindhoven 2 CT  ....247..........30-34

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
za 13-10-2018     NDV Nieuwland  -   DIOS/Eureka 2  
9
-
11
 Pelle Sterk (1203) - Olga Kamychleeva (1364) 1-18
 Albert van de Berg (910) - Bram Kole jr. (1009) 1-110Partij
 Joop Kwakernaak (1022) - Remon Gadjradj (932) 1-15
 Jan Alting (911) - Ivar Jansen (793) 2-07
 Piet Verkaik (994) - Marcel Karssing (817) 0-29Partij
 P. Heikoop (895) - Melvin Koullen (729) 2-04
 Bert Kooij (823) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 0-22
 Ralph de Jager (719) - Herman Pijnenburg (813) 0-23Partij
 Wim t Lam (850) - Paul Stevelmans (762) 2-01
 Cees de Jong (819) - Johan Evens (825) 0-26
   Zenderstad  -   Limburg CT  
12
-
8
 Jacco Scheper (963) - Peter Bronstring (988) 1-110
 Kumar Bihari (968) - Marcin Czeladzinski (1032) 1-14
 Arie Koster (960) - Leo Nagels (985) 0-23Partij
 Gerard Bakker (965) - Dré Verheggen (963) 0-27
 Rob de Meij (920) - Erik de Gouw (864) 2-09
 Patrick van der Tol (929) - Jeroen Huskens (823) 2-05
 Hans Verhoeven (891) - Haije Kroodsma (818) 1-18
 Roald Scheper (717) - Ben Willems (858) 1-16
 Henny Pikker (690) - Jac Hannen (849) 2-01Partij
 René Nurmohamed (628) - Theo Blom (608) 2-02Partij
   Brainsport Eindhoven 2 CT  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
2
-
18
 Alexandra Novikova  - Martin van der Hout (1065) 0-21Partij
 Egor Kornilov  - Renaud Braye  0-22Partij
 Jozef Donkers (857) - Dieter van Gortel (1011) 1-16Partij
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Wiel Maertzdorf (1192) 0-27Partij
 Lev Gilevych (666) - Frans Goossens (802) 0-25Partij
 Alexei Ovsyanko  - Dré Peeters (809) 0-23Partij
 Daria Shulepova  - Ton van Hove (1007) 0-210Partij
 Piet van Erp (885) - Jan Schoenmakers (807) 0-28Partij
 Yaroslav Gilevych (541) - Marcel Maertzdorf (861) 1-19Partij
 Will van Houtum  - Wil Janssen (880) 0-24Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   CTD Arnhem 2  
2
-
18
 Henk Toepoel (990) - Leo Aliar (1212) 0-24Partij
 Frits van Tilborg (1044) - Douwe Hokwerda (1157) 0-29Partij
 Peter Moonen (928) - Rein Bergsma (999) 1-13Partij
 Robert de Abreu (921) - Sander Neutel (1147) 0-28Partij
 Martijn Kool (995) - Wilrick Wonnink (1103) 0-210Partij
 Patrick Botland (925) - Theo Willemsen (1044) 0-26Partij
 Cees van Belle (853) - Ton Berends (984) 0-22Partij
 Piet Jonkers (769) - Rommy Moerlie (961) 0-27Partij
 Yuri Derks (503) - Henk Mahboeb (970) 1-15Partij
 Peter van Poppel (452) - Aroen Bholasingh (822) 0-21Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   WSDV 4/Heteren CT  
9
-
11
 Joop Achterstraat (964) - Cor Langeveld (1097) 0-210
 Frank Reijkers (1010) - Henk Hoksbergen (1005) 1-15
 Ties Slagter (1032) - Wim van Mourik (1004) 2-07Partij
 Gijs voor de Poorte (1095) - Mara Langeveld (957) 0-29
 Noud de Groot (808) - Kees Maliepaard (995) 0-28Partij
 Arnold Beset (831) - Anton van Drumpt (1065) 0-21Partij
 Frans Engels (864) - Bas Overbeek  2-06
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Jeroen Gijsbers (420) 2-04
 Jan Bergmans (732) - Mila Rijlaarsdam  2-04
 Ton van Meerten (385) - Erik van Wingerden (437) 0-22