HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  CTD Arnhem 2  ..............16..1212
  DIOS/Eureka 2  ................161212
3  Zenderstad  ............13....126
4  Heijmans Excelsior 2  ..........12......124
5  Dammend Tilburg 3 CT  ........10........110
  Limburg CT  ........10........110
7  CEMA/De Vaste Zet 2  ......8..........10-4
8  Lent/VBI/Nijmegen CT   ....7............10-6
9  WSDV 4/Heteren CT  4................10-12
  Brainsport Eindhoven 2 CT  ..4..............10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 15-09-2018     Zenderstad  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
13
-
7
 Kumar Bihari (968) - Jacob Reiffers (1024) 0-24Partij
 Gerard Bakker (965) - Gerard Boogaars (1000) 0-210Partij
 René Nurmohamed (628) - Jos Lamers (965) 0-23Partij
 Arie Koster (960) - Harry Hendriksen (809) 2-09Partij
 Patrick van der Tol (929) - Roy Slagter (818) 1-18Partij
 Jacco Scheper (963) - Linsey van Leeuwen (498) 2-07Partij
 Theo van Londen (913) - Simen Elskamp (454) 2-06Partij
 Hans Verhoeven (891) - Raf Neuhaus  2-02Partij
 Roald Scheper (717) - Fleur Kruysmulder  2-05Partij
 Henny Pikker (690) - niet opgekomen  2-01R
   Brainsport Eindhoven 2 CT  -   DIOS/Eureka 2  
4
-
16
 Alexandra Novikova  - Remon Gadjradj (932) 0-22Partij
 Daria Shulepova  - Bram Kole jr. (1009) 1-19Partij
 Egor Kornilov  - Olga Kamychleeva (1364) 0-23Partij
 Alexei Ovsyanko  - Folkert Jansen (830) 0-24Partij
 Jozef Donkers (857) - Melvin Koullen (729) 0-25Partij
 Tanya-Marie Cnossen (681) - Johan Evens (825) 1-18Partij
 Lev Gilevych (666) - Ivar Jansen (793) 1-110Partij
 Yaroslav Gilevych (541) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 1-16Partij
 Oleksandra Chumachenko  - Paul Stevelmans (762) 0-21Partij
 Piet van Erp (885) - Herman Pijnenburg (813) 0-27Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   Limburg CT  
10
-
10
 Robert de Abreu (921) - Marcin Czeladzinski (1032) 0-27Partij
 Henk Toepoel (990) - Ger Pisters (1048) 1-110Partij
 Toine Vermeer (1181) - Erik de Gouw (864) 2-02Partij
 Patrick Botland (925) - Dré Verheggen (963) 1-19Partij
 Herman Lamberts (852) - Michel Trouet (931) 1-13Partij
 Martijn Kool (995) - Jack Sijbers (816) 2-05Partij
 Piet Jonkers (769) - Henri Grau (957) 0-26Partij
 Cees van Belle (853) - Theo Blom (608) 1-14Partij
 Yuri Derks (503) - Ben Willems (858) 2-08Partij
 Alex Poliakov  - Jac Hannen (849) 0-21Partij
   Heijmans Excelsior 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
12
-
8
 Ties Slagter (1032) - Martin van der Hout (1065) 1-17Partij
 Jack Kops (1003) - Dré Peeters (809) 1-110Partij
 Joop Achterstraat (964) - Frans Goossens (802) 2-05Partij
 Noud de Groot (808) - Wil Janssen (880) 0-28Partij
 Jan van Bergen (979) - Ton van Hove (1007) 0-24Partij
 Arnold Beset (831) - Marcel Maertzdorf (861) 2-06Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Renaud Braye  0-29Partij
 Frans Engels (864) - niet opgekomen  2-01R
 Jan Bergmans (732) - niet opgekomen  2-02R
 Cor Martens (889) - niet opgekomen  2-03R
   WSDV 4/Heteren CT  -   CTD Arnhem 2  
4
-
16
 Cor Langeveld (1097) - Douwe Hokwerda (1157) 0-210Partij
 Henk Hoksbergen (1005) - Theo Willemsen (1044) 0-26Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Wilrick Wonnink (1103) 0-27Partij
 Wim van Mourik (1004) - Sammy Brijobhokun (822) 1-15Partij
 Mara Langeveld (957) - Aroen Bholasingh (822) 2-09Partij
 Hans Luchies (933) - Sander Neutel (1147) 0-24Partij
 Kees Maliepaard (995) - Rein Bergsma (999) 1-18Partij
 Merel van der Heijden (570) - Rommy Moerlie (961) 0-23Partij
 Erik van Wingerden (437) - Ton Berends (984) 0-21Partij
 Mila Rijlaarsdam  - Wim van Dongen (875) 0-22Partij