HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  CTD Arnhem 2  161713141518141613201020156
2  Heijmans Excelsior 2  41212141414..91612914107
  CEMA/De Vaste Zet 2  381313131113..1518914107
4  Zenderstad  78714..101212131491197
5  DIOS/Eureka 2  667611..81217169889
6  NDV Nieuwland  567..99131412139888
7  Dammend Tilburg 3 CT  26910..1110917139887
8  Limburg CT  6..7812710129139884
9  WSDV 4/Heteren CT  411..88611811109777
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   745738399..9155
11  Brainsport Brabant CT  0826477710..9151

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 10
za 02-02-2019     Brainsport Brabant CT  -   NDV Nieuwland  
7
-
13
 Alexandra Novikova  - Pelle Sterk (1203) 0-21Partij
 Daria Shulepova  - Joop Kwakernaak (1022) 0-28Partij
 Egor Kornilov  - Albert van de Berg (910) 0-23Partij
 Gerard Welling (936) - Jan Alting (911) 2-04Partij
 Oleksandra Chumachenko  - Piet Verkaik (994) 0-22Partij
 Alexei Ovsyanko  - Peter Heikoop (895) 0-25Partij
 Lev Gilevych (666) - Wim t Lam (850) 0-210Partij
 Aleksandra Pechenizka  - Bert Kooij (823) 1-17Partij
 Jozef Donkers (857) - Aart de Gans (559) 2-06Partij
 Piet van Erp (885) - Harry Kramer (714) 2-09Partij
   Dammend Tilburg 3 CT  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
17
-
3
 Frits van Tilborg (1044) - Jacob Reiffers (1024) 1-15Partij
 Robert de Abreu (921) - Gerard Boogaars (1000) 2-07Partij
 Yuri Derks (503) - Jos Lamers (965) 1-110Partij  
 Herman Lamberts (852) - Roy Slagter (818) 2-04Partij
 Ton Sprangers (937) - Ton Holla (707) 2-09Partij
 Patrick Botland (925) - Linsey van Leeuwen (498) 2-08Partij
 Piet Jonkers (769) - Simen Elskamp (454) 2-06Partij
 Cees van Belle (853) - Fleur Kruysmulder  1-13Partij
 Alex Poliakov  - Raf Neuhaus  2-02Partij  
 Peter Moonen (928) - niet opgekomen  2-01R
   Heijmans Excelsior 2  -   DIOS/Eureka 2  
14
-
6
 Jack Kops (1003) - Folkert Jansen (830) 1-110Partij
 Ties Slagter (1032) - Remon Gadjradj (932) 2-03Partij
 Frank Reijkers (1010) - Paul Stevelmans (762) 2-01Partij
 Joop Achterstraat (964) - Raymond Vandecaetsbeek (875) 1-16Partij
 Hendrik-Jan Beekman (950) - Johan Evens (825) 1-15Partij  
 Gijs voor de Poorte (1095) - Herman Pijnenburg (813) 2-07Partij
 Jan Bergmans (732) - Marijn Jans (938) 0-29Partij
 Noud de Groot (808) - Albert Mol (458) 2-04Partij
 Frans Engels (864) - Bram Kole jr. (1009) 1-18Partij
 Arnold Beset (831) - niet opgekomen  2-02R
   WSDV 4/Heteren CT  -   Limburg CT  
8
-
12
 Wim van Mourik (1004) - Peter Bronstring (988) 1-110Partij
 Hans Luchies (933) - Leo Nagels (985) 1-19Partij  
 Aalt Mostert Jzn (1107) - Marcin Czeladzinski (1032) 2-07Partij
 Jeroen Gijsbers (420) - Dré Verheggen (963) 1-15Partij  
 Erik van Wingerden (437) - Erik de Gouw (864) 0-21Partij
 Kees Maliepaard (995) - Jeroen Huskens (823) 2-08Partij
 Jasper Overbeek (398) - Ben Willems (858) 0-26Partij
 Mila Rijlaarsdam  - Theo Blom (608) 0-23Partij
 Naomi Boeren  - Roy Loor (858) 1-14Partij  
 Marlijn Moene  - Jac Hannen (849) 0-22Partij
   CTD Arnhem 2  -   CEMA/De Vaste Zet 2  
17
-
3
 Leo Aliar (1212) - Martin van der Hout (1065) 1-18Partij
 Arnout Mossink (984) - niet opgekomen  2-01R
 Wilrick Wonnink (1103) - Wiel Maertzdorf (1192) 2-02Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Dieter van Gortel (1011) 1-17Partij
 Sander Neutel (1147) - Frans Goossens (802) 2-04Partij
 Theo Willemsen (1044) - Dré Peeters (809) 2-05Partij
 Henk Mahboeb (970) - Ton van Hove (1007) 2-06Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Wil Janssen (880) 2-010Partij
 Rein Bergsma (999) - Marcel Maertzdorf (861) 2-03Partij
 Ton Berends (984) - Jan Schoenmakers (807) 1-19Partij