HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  CTD Arnhem 2  ..........16..16....2432
2  Zenderstad  ......14........13..2427
3  Limburg CT  ............10....132323
4  NDV Nieuwland  ................12..1212
5  DIOS/Eureka 2  ..6..............162222
6  CEMA/De Vaste Zet 2  ..........811......2219
7  Heijmans Excelsior 2  4........12........2216
8  Dammend Tilburg 3 CT  ....10....9........2119
9  WSDV 4/Heteren CT  4..................104
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   ..7..8............2015
11  Brainsport Brabant CT  ....7..4..........2011

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 2
za 29-09-2018     CTD Arnhem 2  -   Heijmans Excelsior 2  
16
-
4
 Joost Hooijberg (1321) - Ties Slagter (1032) 2-03Partij
 Wilrick Wonnink (1103) - Jack Kops (1003) 2-02Partij
 Ton Berends (984) - Harry Doomernik (1117) 0-28Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Joop Achterstraat (964) 2-07Partij
 Sander Neutel (1147) - Frank Reijkers (1010) 2-05Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Noud de Groot (808) 1-19Partij
 Arnout Mossink (984) - Gijs voor de Poorte (1095) 1-110Partij
 Rommy Moerlie (961) - Arnold Beset (831) 2-06Partij  
 Rein Bergsma (999) - Hendrik-Jan Beekman (950) 2-01Partij
 Theo Willemsen (1044) - Jelle van Dijk (626) 2-04Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Dammend Tilburg 3 CT  
11
-
9
 Dieter van Gortel (1011) - Martijn Kool (995) 2-02Partij  
 Wiel Maertzdorf (1192) - Nanrinderi Nanhoe (833) 1-18Partij
 Renaud Braye  - Henk Toepoel (990) 1-19Partij
 DrĂ© Peeters (809) - Frits van Tilborg (1044) 1-17Partij
 Ton van Hove (1007) - Patrick Botland (925) 2-06Partij
 Frans Goossens (802) - Herman Lamberts (852) 1-14Partij
 Wil Janssen (880) - Piet Jonkers (769) 2-05Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Cees van Belle (853) 0-23Partij
 Leo Schepers (743) - Yuri Derks (503) 1-19Partij
 niet opgekomen  - Peter van Poppel (452) 0-21R
   Limburg CT  -   Brainsport Brabant CT  
13
-
7
 Marcin Czeladzinski (1032) - Jozef Donkers (857) 2-06Partij
 Peter Bronstring (988) - Alexei Ovsyanko  2-03Partij
 Erik de Gouw (864) - Oleksandra Chumachenko  2-02Partij
 Leo Nagels (985) - Piet van Erp (885) 2-07Partij
 Michel Trouet (931) - Gerard Welling (936) 0-29Partij
 Henri Grau (957) - Tanya-Marie Cnossen (681) 1-110Partij
 Luc Jennes (955) - Wiebe Cnossen (969) 2-05Partij
 Theo Blom (608) - Yaroslav Gilevych (541) 0-21Partij
 Jeroen Huskens (823) - Daria Shulepova  2-08Partij
 Ben Willems (858) - Jan Kornilov (862) 0-24Partij
   DIOS/Eureka 2  -   Zenderstad  
6
-
14
 Martin Kole (765) - Kumar Bihari (968) 0-24Partij
 Remon Gadjradj (932) - Bert Habets (1146) 0-23Partij
 Jasper Kole (895) - Arie Koster (960) 0-210Partij  
 Marijn Jans (938) - Rob de Meij (920) 0-29Partij
 Folkert Jansen (830) - RenĂ© Nurmohamed (628) 2-02Partij  
 Melvin Koullen (729) - Patrick van der Tol (929) 1-16Partij
 Ivar Jansen (793) - Theo van Londen (913) 1-15Partij
 Marcel Karssing (817) - Gerard Bakker (965) 1-18Partij
 Raymond Vandecaetsbeek (875) - Hans Verhoeven (891) 1-17Partij
 Albert Mol (458) - Henny Pikker (690) 0-21Partij
   Lent/VBI/Nijmegen CT   -   NDV Nieuwland  
8
-
12
 Jos Lamers (965) - Joop Kwakernaak (1022) 1-18
 Jacob Reiffers (1024) - Pelle Sterk (1203) 1-110
 Piet Zegers (862) - Albert van de Berg (910) 0-23
 Roy Slagter (818) - Piet Verkaik (994) 1-14
 Ton Holla (707) - Jan Alting (911) 1-17
 Jan Linssen (1113) - Wim t Lam (850) 2-06Partij
 Linsey van Leeuwen (498) - Bert Kooij (823) 1-19Partij
 Simen Elskamp (454) - Ralph de Jager (719) 0-21
 Raf Neuhaus  - Harry Kramer (714) 0-22
 Piet Verhaegh (602) - Jan van Haarlem (718) 1-15