HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  2e klasse D

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  CTD Arnhem 2  ........16..1618..204870
2  CEMA/De Vaste Zet 2  ....13......811..184650
  DIOS/Eureka 2  ....611........17164650
4  Zenderstad  ..714....12....13..4646
5  NDV Nieuwland  ....9....13....12..3434
6  WSDV 4/Heteren CT  4..........1111....3426
7  Limburg CT  ......87....10..134338
8  Heijmans Excelsior 2  412......9........3225
9  Dammend Tilburg 3 CT  29......910......4130
10  Lent/VBI/Nijmegen CT   ....378..........3018
11  Brainsport Brabant CT  024......7......4013

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 4
za 27-10-2018     WSDV 4/Heteren CT  -   Dammend Tilburg 3 CT  
11
-
9
 Cor Langeveld (1097) - niet opgekomen  2-04R
 Jeroen Gijsbers (420) - Henk Toepoel (990) 1-17Partij  
 Wim van Mourik (1004) - niet opgekomen  2-05R
 Hans Luchies (933) - Ton Sprangers (937) 0-26Partij
 Nathan van Beek  - Patrick Botland (925) 0-21Partij
 Kees Maliepaard (995) - Cees van Belle (853) 2-09Partij
 Teun Beysens  - niet opgekomen  2-02R
 Csongor Bártfai  - Jo Frissen (851) 0-210Partij
 Erik van Wingerden (437) - Nick van het Westeinde (794) 0-28Partij
 Mila Rijlaarsdam  - niet opgekomen  2-03R
   CTD Arnhem 2  -   Brainsport Brabant CT  
20
-
0
 Sander Neutel (1147) - Wiebe Cnossen (969) 2-06Partij
 Leo Aliar (1212) - Egor Kornilov  2-05Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Maksym Chumachenko  2-07Partij
 Wilrick Wonnink (1103) - Piet van Erp (885) 2-08Partij
 Theo Willemsen (1044) - Jozef Donkers (857) 2-09Partij
 Rommy Moerlie (961) - Alla Ovsyanko  2-01Partij
 Henk Mahboeb (970) - Henk van der Heijden (717) 2-010Partij  
 Ton Berends (984) - Alexei Ovsyanko  2-02Partij
 Aroen Bholasingh (822) - Oleksandra Chumachenko  2-04Partij
 Rein Bergsma (999) - Allek Ubachs  2-03Partij
   CEMA/De Vaste Zet 2  -   Zenderstad  
13
-
7
 Renaud Braye  - Kumar Bihari (968) 2-07Partij
 Clemens Crucius (1030) - Bert Habets (1146) 2-08Partij  
 Dieter van Gortel (1011) - Gerard Bakker (965) 1-16Partij
 Martin van der Hout (1065) - Theo van Londen (913) 1-15Partij
 Ton van Hove (1007) - Arie Koster (960) 1-19Partij
 Dré Peeters (809) - Rob de Meij (920) 0-22Partij
 Jan Schoenmakers (807) - Henny Pikker (690) 1-14Partij
 Marcel Maertzdorf (861) - Ben van der Linden (932) 1-13Partij
 Wil Janssen (880) - Hans Verhoeven (891) 2-010Partij
 Frans Goossens (802) - René Nurmohamed (628) 2-01Partij
   Limburg CT  -   NDV Nieuwland  
7
-
13
 Peter Bronstring (988) - Joop Kwakernaak (1022) 1-110Partij
 Marcin Czeladzinski (1032) - Pelle Sterk (1203) 0-26Partij
 Ber ten Haaf (1082) - Albert van de Berg (910) 1-18Partij
 Max. Schwiebert  - Jan Alting (911) 0-25Partij  
 Luc Jennes (955) - Jan Willem van Kekem (369) 2-01Partij
 Henri Grau (957) - Aart de Gans (559) 2-02Partij
 Michel Trouet (931) - Wim t Lam (850) 0-24Partij
 Jeroen Huskens (823) - Bert Kooij (823) 1-19Partij
 Ben Willems (858) - Peter Heikoop (895) 0-27Partij
 Theo Blom (608) - Jan van Haarlem (718) 0-23Partij
   DIOS/Eureka 2  -   Lent/VBI/Nijmegen CT   
17
-
3
 Jasper Kole (895) - Jos Lamers (965) 2-010Partij  
 Johan Evens (825) - Jo ten Westeneind (998) 2-05Partij  
 Ivar Jansen (793) - Roy Slagter (818) 1-19Partij
 Herman Pijnenburg (813) - Ton Holla (707) 1-16Partij
 Folkert Jansen (830) - Piet Zegers (862) 1-17Partij  
 Jacques van den Borst (1040) - Simen Elskamp (454) 2-08Partij  
 Melvin Koullen (729) - Fleur Kruysmulder  2-01Partij
 Paul Stevelmans (762) - niet opgekomen  2-02R
 Albert Mol (458) - niet opgekomen  2-03R
 Leo Holtman (629) - niet opgekomen  2-04R